SocLen.pl - niezalezne forum social lending

Pełna wersja: Czy Smava/Priva jeszcze istnieje?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pytanie jak w tytule, gdyż na kontakt mejlowy nikt nie odpowiada, na portalu brak możliwości windykacji osób niespłacających pożyczki...
Ktoś coś wie?
Istnieje. Mnie odpisują na maile. Ostatnio kilka/kilkanaście dni temu. Windykacja chyba także jest możliwa, ale już nie za pośrednictwem firmy Kaczmarski Inkasso. I za odpłatnością.
Po drugi mejlu zareagowali i nawet zmienili status wskazanych pożyczek na "opóźniona" przez co aktywowała się możliwość windykacji.
Firma Kaczmarski Inkasso nie windykowała, tylko grzecznie prosiła o spłatę zadłużenia. W moim przypadku czterech dłużników poprosili i nic nie wskórali. Musiałem wziąć sprawę w swoje ręce.
Teraz Smava/Priva współpracuje z FNORDem. Wysłałem dwa zlecenia. Zobaczymy, jak oni się sprawdzą.
W moim przypadku firmie Kaczmarski udało się zwindykować jedną pożyczkę z dziewięciu. Ale mieli tę zaletę, że oddawali całość zaległej kwoty, a swoje koszty doliczali dłużnikowi do rachunku. Opcja opłacania windykacji z należnych mi od dłużnika pieniędzy mnie nie interesuje. Dlatego teraz zajmuję się samodzielnie odzyskiwaniem swoich zaległych pożyczek (e-sąd + komornik). I na razie jestem zadowolony ze wyników. Smile
Yeah! Jestem ciekawa w temacie. Dzięki za niesamowite postu z nami i to lubię.
Super oferty !
Przekierowanie