SocLen.pl - niezalezne forum social lending

Pełna wersja: Co się dzieje z nachwilkę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Od kilku dni strony nachwilke.pl po prostu nie ma. 12.11.2010 na chwilkę miało wypłacić ludziom zaległe pożyczki i inwestorom środki z subkonta. Zamiast wypłat nachwilke zrobiło konkurs, po czym zniknęło. Myślę, że trzeba będzie zgłosić sprawę do Prokuratury, bo mi to wygląda na wałek ze strony administracji serwisu.
piotrmanager napisał(a):Od kilku dni strony nachwilke.pl po prostu nie ma. 12.11.2010 na chwilkę miało wypłacić ludziom zaległe pożyczki i inwestorom środki z subkonta. Zamiast wypłat nachwilke zrobiło konkurs, po czym zniknęło. Myślę, że trzeba będzie zgłosić sprawę do Prokuratury, bo mi to wygląda na wałek ze strony administracji serwisu.

ODPOWIEDŹ
Próbuję wejść na stronę portalu od wczoraj ale bez żadnych rezultatów. Nie ma nawet informacji e-mail'owej ze strony administratorów o jakiejkolwiek przerwie w działaniu portalu. Dokładnie na dwa dni przed wyłączeniem strony przy próbie wypłaty pojawił się komunikat (mniej więcej) , że "Twoje zlecenie zostanie zrealizowane późniejszym terminie", cokolwiek to znaczy. Proszę innych Pożyczko - Dawców wypowiedzi.
To jakas zaslona dymna z ta blokada.Serwis a raczej jego wlasciciel jest winien ludziom pieniadze i chyba bez zgloszenia organom scigania sie nie obejdzie.
Hehe, kolejna nieopłacona domena Big Grin
Bida w kraju
swiecki45 napisał(a):To jakas zaslona dymna z ta blokada.Serwis a raczej jego wlasciciel jest winien ludziom pieniadze i chyba bez zgloszenia organom scigania sie nie obejdzie.
Zgadza się. To dziwne, że akurat wtedy, kiedy nachwilke obiecało przelać zaległości przydarzyła się kradzież domeny. Ten serwis to jedno wielkie nieszczęście.
Ale chyba kradzież domeny, to nie jest koniec świata i nachwilkę wie ile komu ma oddać. To, że nie wezmę udziału w najnowszym konkursie nachwilke jakoś przeboleję Wink
Uprzejmie informujemy iż odzyskaliśmy dostęp do domeny lecz nie
pełny.

Z wystawianiem aukcji i dokonywaniem wszelkich transakcji prosimy się
wstrzymać kilka dni ze względu na oczekiwanie na dokumenty dotyczące
posiadania domeny. W każdej chwili mogą wystąpić kolejne problemy z
adresem.

Po wyjaśnieniu sytuacji wszystko wróci do normy i zostaną uregulowane
zaległości wraz z odsetkami.Serdecznie przepraszamy za powstałe problemy , które zostały spowodowane
po przez nie wywiązanie się z umowy sprzedaży przez poprzedniego
właściciela serwisu.

Życzymy udanych transakcji

Zespół http://www.nachwilke.pl

kontakt@nachwilke.pl
9 listopada 2010 otrzymałem wiadomość "Z przykrością pragniemy poinformować iż nastąpi kilkudniowe opóźnienie w wysłaniu pieniążków z subkonta. Planujemy zrealizować przelewy do 12 listopada 2010r." Piszę ten post 3 grudnia 2010. Poczekam na przelew do 13 grudnia (minie wówczas miesiąc). W przypadku braku zwrotu pieniążków skonsultuję się ze znajomym prawnikiem i zgłoszę sprawę odpowiednim organom. Proszę osoby pokrzywdzone o kontakt na PW po 13 grudnia 2010. W grupie jest większa siła rażenia.
Wszystko się opóźnia bo operator miał wypadek w Szwecji i nie zdążył wykonać przelewów. Zaraz jak wróci spłaci zaległości, pieniążki są na koncie ING ale nie mam do nich dostępu. Bieżące pożyczki i inwestycje są realizowane przez inne konta do których mam pełny dostęp.
Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość..
<przynajmniej ja>
ps. listę osób które oczekują na przelew masz podaną na forum.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie