SocLen.pl - niezalezne forum social lending

Pełna wersja: Sktueczne przedsądowe i sądowe dochodzenie wierzytelności
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry,

PORTUS Kancelaria sp. z o.o. w Legnicy została założona przez grupę zawodowych prawników, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Oferujemy skuteczne dochodzenie wierzytelności na etapie postępowania przedsądowego, sądowego i egzekucyjnego.

Wiedza zdobyta na uniwersytetach i aplikacjach prawniczych w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem nabytym na salach sądowych, pozwalają nam zająć się sprawą w najlepszy z możliwych sposobów. Doświadczenie i solidność stanowią podstawę naszych działań, dlatego PORTUS Kancelaria jest tym, na czym można się oprzeć i być pewnym słuszności podjętych decyzji. Wiemy co to znaczy zmierzać się z problemami, które wydają się nie do rozwiązania. Każdą z powierzonych nam spraw traktujemy indywidualnie. Poszukujemy takich rozwiązań, które pozwalają osiągnąć najlepszy efekt, jaki w danych warunkach jest możliwy. Nigdy nie zostawiamy naszych Klientów samych.

Bez względu na to, z czym przyjdzie nam się zmierzyć, zawsze doprowadzamy sprawy do końca. W postępowaniach przeciwko dłużnikom podejmujemy wszelkie prawem dopuszczalne kroki, włącznie z postępowaniem w sprawie wyjawienia majątku dłużnika, które bywa poprzedzone jego aresztem, bądź przymusowym doprowadzeniem na posiedzenie sądu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług:
http://www.portuskancelaria.pl
biuro@portuskancelaria.pl
697-987-276
Przekierowanie