SocLen.pl - niezalezne forum social lending
Czy Smava/Priva jeszcze istnieje? - Wersja do druku

+- SocLen.pl - niezalezne forum social lending (http://soclen.pl)
+-- Dział: Byłe serwisy pożyczkowe (/forumdisplay.php?fid=59)
+--- Dział: Smava.pl (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Czy Smava/Priva jeszcze istnieje? (/showthread.php?tid=12114)

Czy Smava/Priva jeszcze istnieje? - b2044 - 14-09-2011 09:57 PM

Pytanie jak w tytule, gdyż na kontakt mejlowy nikt nie odpowiada, na portalu brak możliwości windykacji osób niespłacających pożyczki...
Ktoś coś wie?

RE: Czy Smava/Priva jeszcze istnieje? - Gallipoli - 19-09-2011 07:22 PM

Istnieje. Mnie odpisują na maile. Ostatnio kilka/kilkanaście dni temu. Windykacja chyba także jest możliwa, ale już nie za pośrednictwem firmy Kaczmarski Inkasso. I za odpłatnością.

RE: Czy Smava/Priva jeszcze istnieje? - b2044 - 19-09-2011 09:14 PM

Po drugi mejlu zareagowali i nawet zmienili status wskazanych pożyczek na "opóźniona" przez co aktywowała się możliwość windykacji.
Firma Kaczmarski Inkasso nie windykowała, tylko grzecznie prosiła o spłatę zadłużenia. W moim przypadku czterech dłużników poprosili i nic nie wskórali. Musiałem wziąć sprawę w swoje ręce.
Teraz Smava/Priva współpracuje z FNORDem. Wysłałem dwa zlecenia. Zobaczymy, jak oni się sprawdzą.

RE: Czy Smava/Priva jeszcze istnieje? - Gallipoli - 20-09-2011 04:47 PM

W moim przypadku firmie Kaczmarski udało się zwindykować jedną pożyczkę z dziewięciu. Ale mieli tę zaletę, że oddawali całość zaległej kwoty, a swoje koszty doliczali dłużnikowi do rachunku. Opcja opłacania windykacji z należnych mi od dłużnika pieniędzy mnie nie interesuje. Dlatego teraz zajmuję się samodzielnie odzyskiwaniem swoich zaległych pożyczek (e-sąd + komornik). I na razie jestem zadowolony ze wyników. Smile

RE: Czy Smava/Priva jeszcze istnieje? - morkal - 23-10-2012 10:24 AM

Yeah! Jestem ciekawa w temacie. Dzięki za niesamowite postu z nami i to lubię.

RE: Czy Smava/Priva jeszcze istnieje? - piotrekko - 12-10-2017 10:34 AM

Super oferty !