Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
oszusci z Bytomia

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
oszusci z Bytomia
02-07-2009, 05:11 PM
oszusci z Bytomia
Mamy swieze wiadomosci w sprawie Edwarda,aneane i bodzia. Wszyscy oszukani przez te osoby proszeni sa o jak najszybsze zgloszenie sie na swoja Komende policj i zlozenie tam zeznan oraz podanie numeru LD.4084/09 i powiedziec ze prowadzi ta sprawe Komisariat I w Chorzowie i zeznania maja niezwlocznie przekazac do Chorzowa.Bardzo wazne aby Panstwo zlozyli te zeznania jak najszybciej(do konca przyszlego tygodnia).
Sprawa wreszcie ruszyla na powaznie ale potrzebne sa wasze zeznania.Nie mozemy publicznie wszystkiego pisac i jesli ktos chce wiedziec wiecej to prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Prosimy aby kazdy w miare mozliwosci przekazal ta wiadomosc innym bo nie do wszystkich poszkodowanych dotrzemy i nie wszyscy bywaja tu .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2009, 07:16 AM
RE: oszusci z Bytomia
A tak z ciekawości Karwo się też do nich zalicza?
03-07-2009, 10:03 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-07-2009 10:03 AM przez macur1.)
Ja również przyłączam się do pytaniaSmile

Pozycjonowanie Blog - blog o pozycjonowaniu.
Artykuł o tym Jak zarobić na blogu ?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-07-2009, 10:28 AM
Tak karwo tak samo nalezy zglosic bo to sprawka tej samej osoby i to jest pewne. Jezeli bedziecie skladac zeznania to powiedzcie ze karwo tak samo trzeba dolaczyc do tej samej sprawy.Naprawde pospieszcie sie z tymi zeznaniami bo musi ich byc jaknajwiecej.Nie mozna popuscic w tej sprawie bo nie wiadomo ilu ludzi jeszcze oszukaja i na jaka skale dzialaja lub tez dziala.
09-07-2009, 11:16 AM
Dzisiaj byłem na policji. Łącznie zgłosiłem 9 osób. Natomiast w sądzie 5 kolejnych Big Grin

Moje pytanie brzmi: Jak policja ma powiązać karwo z bodziem i z innymi ??

Posługiwali się tym samym numer konta ??

Policjant z mojej komendy zadzwonił do Chorzowa tylko, że o Karwie nic nie wspominali.

Jeżeli rzeczywiście istnieje jakieś powiązanie to jutro złożyłbym zeznania. pozdr i czekam na odp

09-07-2009, 05:08 PM
podpinam się pod pytanie, chcę sie wybrac jutro na komisariat i zgłosić kilka osób, w tym karwo, jakie jest jego powiązanie z pozostałymi oszustami?
09-07-2009, 08:05 PM
Ja też planuję wybrać się jutro na komisariat, w związku z tym mam pytanie do osób, które już złożyły zeznania: jak to się odbywa oraz jakie dokumenty wziąć? Coś więcej niż potwierdzenie przelewu?

!

Pacta sunt servanda...

!
09-07-2009, 09:15 PM
Musisz mieć ze sobą: potwierdzenie przelewu, potwierdzenie pożyczki, umowa pożyczki (taka umowa, że aż żal), ostateczne przed sądowe wezwanie do zapłaty, potwierdzenie nadania/odbiór albo zwrot listu.

Przygotuj się na atak ze strony policji Smile

-->Umowa bez podpisów jest nie ważna. Wedle prawa bla bla bla... (w tej sytuacji może powiedzieć, że istnieje takie coś jak pożyczka słowna (wystarczy mieć świadka zdarzenia. W naszym przypadku jest to finansowo.pl))

-->Ta sprawa nadaję się do sądu cywilnego. (nie daj się! Powiedz, że pożyczyłeś pieniądze osobie o danych X tylko nie jesteś pewien czy ta osoba w ogóle istnieje. Dodaj, że mogła posłużyć się fałszywymi danymi w celu wyłudzenia pożyczki oraz wspomnij, że miałeś z tą osobą kontakt, który się urwał. Ja jeszcze mówię, że PB mówi, że spłaci a po czasie urywa kontak (krętactwo = oszustwo))

W kodeksie istnieje magiczna liczba 250złotych. Mianowicie jeżeli pożyczyłeś pieniądze na taką kwotę to policja od razu uzna to za oszustwo (np. EL-PIOTR gościa już ścigam) - coś w ten deseń Smile

--> Jak finansowo.pl weryfikuje dane PB (jak powiedziałem, że tylko przez weryfikację konta bankowego to spojrzeli na mnie z politowaniem (teraz już mnie znają na prokuraturze więc nie muszę nic mówić tylko protokół piszą, hehe))

--> Jest to legalne ?? takie pytanie również padło Pomyślałem sobie... kur... jesteś jakimś debilem czy co. Przecież widzisz, że firma jest zarejestrowana w Polsce, jest podany KRS etc.

--> Co to jest SL?? Smile

--> Jak finansowo zarabia ?? (powiedziałem na oszustach, którzy nie płacą a PD wtapiają kasę w windykacje (żal), sprzedawanie pożyczek (żal), nic nie robią (żal) etc. )

Ps. Jeżeli jest ktoś zainteresowany to mogę pomóc wypełnić pozew do sądu. Wiem już wszystko na ten temat związany.

pozdr

09-07-2009, 10:25 PM
ja zgłosiłem to u siebie na policji wczoraj...masakra
z łaski przyjęli zeznania
patrzyli na mnie jak na idotę - panie, kto pozycza anonimowym ludziom kasę przez internet?
ale że mam wujka w policji to przyjęli - z wielkim fochem
2 godz "zeznawałem" a na koniec miły funkcjonariusz powiedział mi że pewnie i tak nie odzyskam złotówki
ale się uparłem i zgłoszenie przyjętoSmile
10-07-2009, 08:45 AM
Jeżeli ktoś posiada numer konta tych osób Edwarda,aneane i bodzio to proszę przesłać na priv. Chciałbym porównać z Karwo choć znając życie będzie inny.

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm