Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
potrzebujesz pożyczki ??? jesteś wiarygodny i uczciwy

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
potrzebujesz pożyczki ??? jesteś wiarygodny i uczciwy
04-07-2013, 10:27 AM
RE: potrzebujesz pożyczki ??? jesteś wiarygodny i uczciwy
Witam,

jeśli jesteś pewnym i wiarygodnym kredytobiorcą - napisz na: tomasz_korosinski@wp.pl. Mogę pomóc w uzyskaniu prywatnej pożyczki lub kredytu. Bez wstępnych opłat ! Wszystko do indywidualnego ustalenia - zapraszam.

tuk.pl - wszystkie oferty pożyczkowe w 1 miejscu !
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-07-2013, 02:43 PM
Moim zdaniem lepiej skorzystać ze zwykłej pożyczki na dowód. Szybciej, oprocentowanie jest w miarę podobne no i pewnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-07-2013, 08:24 PM
Witam

Zapraszam do udzielenia mi pożyczki.

https://kokos.pl/aukcje?id=107034

Szybsza spłata. Dobre oprocentowanie - 14% w skali roku!
W chwili obecnej pieniądze zarabiam poprzez freelancing, specjalizuję się w pozycjonowaniu.
Brakującą kwotę 1000 zł chcę przeznaczyć na zakup samochodu.

pozdrawiam!
22-07-2013, 10:33 AM
Chcesz otrzymać błyskawiczną pożyczkę nawet do 10,000 zł? Wejdź na stronę wypelnij-wniosek.pl i wyślij formularz. Decyzja kredytowa w 5 minut! Następnie skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel, aby omówić szczegóły pożyczki i pieniądze zostaną przelane prosto na Twoje konto bankowe.

Mnóstwo zadowolonych klientów - sprawdź opinie na innych forach finansowych. Zapraszamy - pożyczki bez zbędnych formalności.

tuk.pl - wszystkie oferty pożyczkowe w 1 miejscu !
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-09-2014, 03:47 AM
https://kokos.pl/aukcje?id=139285

Ok powiem coś więcej o tej aukcji...
Jest to moja pierwsza pożyczka takiego rodzaju, nigdy tego tematu nie drążyłem, i postanowiłem to sprawdzić na własnej skórze- jak to się mówi.
I tyle co chciałbym na ten temat powiedzieć.
Pożyczka będzie spłacona w ciągu 24 godzin od zakończenia zbierania. Dzięki i liczę na wasze po parcie.
Aha jak widać z weryfikacji nie jestem nic nikomu dłużny i tak dalej , kiedyś może sprawdzę jak działają inne tego typu serwisu. Ale póki co to tyle.

https://kokos.pl/aukcje?id=139285
03-12-2014, 09:48 PM
Pożyczki od 100 do 3000 zł.
Tylko bezpośredni kontakt - działamy na terenie całej Polski.
Także dla osób ze złą historią i komornikiem.
Napisz do mnie na:
krakowpozyczki@gmail.com
18-04-2015, 11:23 AM
Witam!
Mam jedną pożyczkę w serwisie kokos, którą spłacam (800zł). Niestety nie mogę zaciągnąć kolejnej, ponieważ moje spłaty nie przekroczyły 500zł, a chciałabym pożyczyć pieniądze na warsztaty saksofonowe w Llandovery (Anglia). Po ich zakończeniu podejmuję pracę w restauracji Dover (mam znajomych niedaleko), dlatego planuję wcześniejsze spłaty.

Kwota, jakiej potrzebuję to 1400zł (całkowity koszt warsztatów to 600 funtów) Raty na kokos.pl spłacam przed terminem. Jedna była z 3-dniowym opóźnieniem, ponieważ myślałam, że udało się utworzyć polecenie zapłaty.

Chciałabym prosić o pomoc i informacje, gdzie mogłabym uzyskać pożyczkę. Banki niestety odpadają. Mam 19 lat i żaden bank nie przyzna mi kredytu.

Pozdrawiam i proszę o odpowiedzi, również na maila: chojnackaq@gmail.com
07-05-2015, 07:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2015 07:37 PM przez Wook Ash.)
Witajcie, może nie na temat będzie, ale takie pytanie.
Od kiedy osoby z czerwoną gwiazdką nie mogą pożyczać pieniędzy? Chciałem wziąć pożyczkę jakiś czas temu, a tu taka niemiła niespodzianka. Wcześniej nie było z tym problemu. Pożyczki brałem, spłacałem jedna z kilkudniowym opóźnieniem), ale jednak spłacona. Sądziłem, że w SL, to czy dana osoba otrzyma pożyczkę czy nie zależy od PD, a nie od serwisu.
Jeśli nie ten temat, to proszę przesunąć w odpowiednie miejsce. Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm