Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Czarna lista

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czarna lista
15-12-2009, 07:53 AM
RE: Czarna lista
czyli, że bez względu na uzyskane wyniki i kancelaria i komornik swoje zarobią, a zapłaci albo PD albo PB (jak go złapią)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2009, 04:18 PM
zaczynamy windykacje sądową pana CichyP , czas pokaże ,bądźmy jednak dobrej myśli .
20-12-2009, 08:42 PM
CichyP należy do:
Grupa użytkownika godny-zaufania
Ogólnie nie wiem po co są grupy na smava. Windykację ty prowadzisz czy smava to robi przez firmę zewnętrzną??

[Obrazek: trzeci.png]
20-12-2009, 10:53 PM
dawno nie pisalem, sprobuje troche nadrobic
namiar na osoby znalazlem poprzez przesledzenie archiwum
grupy sa teorycznie po to by skupiac, moim zdaniem osoby o podobnch zainteresowaniach, znajomych itd
jesli chodzi o grupe uztkownika godny-zaufania to tam przyjmowany jest chyba kazdy kto tylko zechce
ja ufam ludziom z grupy sami swoi - bo sam ich przyjmowalem Smile
i obserwuje pozyczkobiorca na czas

co do wypowiedzi tornado
zaczynam sie zastanawiac nad ograniczeniem aktwnosci na smavie - ladnie sie zapowiadalo a koncz sie jak zykle Sad
ja mam narazie 2 opoznione, ciekawe jak bedzie dalej
22-12-2009, 04:16 PM
zaczynamy windykacje sądową pani ANULA .
20-02-2010, 12:54 AM
oj kiepsko , windykacja smavy do bani , w grudniu zaczeła (miała sie zacząć tak poinformowała smava) sie windykacja sądowa pani ANULA i pana CichyP , i nic , żadnej odpowiedzi ze strony smavy , papiery zostały podpisane i odesłane do smavy , pieniążki (opłata sądowa + egzekutor + podatek VAT ) zostały przelane na FNORD i nic , luty sie kończy ,oj kiepsko
20-02-2010, 12:59 AM
może z łobuzami sie dogadać niech jakiegoś wirusa im podeślą , albo ...
21-02-2010, 03:37 PM
tornado napisał(a):może z łobuzami sie dogadać niech jakiegoś wirusa im podeślą , albo ...

windykacja w smavie jak na razie nie przynosi żadnych efektów - otrzymałem informację że "wyczerpali możliwe środki" windykacji polubownej użytkownika bogu1, nawiasem mówiąc uważam że inwestowanie w smavie to wyrzucanie pieniędzy w błoto - na 22 pożyczki 7 mam w windykacji, mimo że pożyczałem ludziom z wysokim ratingiem (głównie A, nie niżej niż C). Nawet założyłem bloga: http://lendingsocial.blogspot.com/ , mam nadzieję że po przeczytaniu tego każdy 2 razy się zastanowi zanim zainwestuje u nich.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm