Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Jozin ...

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jozin ...
20-07-2009, 07:42 PM
Jozin ...
Dobry wieczór

Pewnie widząc temat Jozin w dziale Restrukturyzacja zadłużenia paru osobom zrobi się ciepło ... jednak tak to prawda zakładam taki temat ponieważ niemam możliwosci samodzielnie na bierząco utrzymac sie na powierzchni w serwisie Finansowo.pl
Dalej pisze tak czy jest/są osoby chętne pomoc mi wyjsc z pętli zadłużenia w jakikolwiek sposób pożyczki w serwisie na długi okres conajmniej dwa i wiecej miesiecy , przyjme oczywiscie kazde warunki jakie zostaną mi zaoferowane ... , pożyczki poza serwisiem prywatne pod weksel ...
Obecnie zalegam ze spłatą 500 zł + w ciągu parunastu dni kwota ta wzrosnie (jesli miałbym przestac spłacac ... ) do 4600 zł
Jesli jest osoba/osoby , ktora zaufałaby na dłuższy okres w kwocie conajmniej 2000-3000 zł zwrot do ustalenia może byc nawet takie zdzierstwo jak w Provident Polska ... mozemy zrobic ze osoba ta nie przekaze tych pieniedzy mi tylko bedzie spłacac moje zadłuzenie cos w rodzaju kredytu konsolidacyjnego ... zeby nie było , że dostanę tą kwotę i znikam z serwisu ...
Zarobki udekumentowane 800 zł renta + praca na czarno ochrona meczy , imprez sportowych +- 600-800 zł (łącznie +- 1600 zł , możliwe maksymalna suma do spłacania miesiecznie 1000 zł)
czekam na wszelkie propozycje na PW oraz na email podany w serwisie Finansowo.pl
Jesli nie bedzie zadnej propozycji dla mnie bede próbował sam wyjsc z problemów jednak napewno znacznie opoznia sie spłaty moich pozyczek lub bede proponował róznego typu inne rozwiazania tych spłat ...
Oczekuję tylko konkretnych propozycji
Przyjmę wszelką krytykę , która napewno spadnie natychmiast na moje barki ...
Pewnie było już wielu co tak pisali , tłumaczyli się , wiem ale kazdemu napewno należy sie szansa jesli jest chec porozumienia ...

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2009, 08:38 PM
RE: Jozin ...
Panie Jozin wez sie Pan za splacanie dlugow bo juz wystarczajaco duzo czasu minelo od tego Panskiego wpisu. Dalam Panu 'chec porozumienia' a Pan to olal. Ja naprawde nie lubie sie denerwowac.
18-09-2009, 12:51 AM
ataryna napisał(a):Panie Jozin wez sie Pan za splacanie dlugow bo juz wystarczajaco duzo czasu minelo od tego Panskiego wpisu. Dalam Panu 'chec porozumienia' a Pan to olal. Ja naprawde nie lubie sie denerwowac.

@Ataryna Ty dalej sie ludzisz ze on pieniadze odda ?
18-09-2009, 03:06 PM
a może pan Jozin chce pożyczke konsolidacyjną ale pod zastaw? jak by co to zapraszam na priv

http://www.auto-bank.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm