Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Pytania do Smavy

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania do Smavy
04-09-2009, 12:59 PM
Pytania do Smavy
Jako, że dostałem od serwisu Smava.pl propozycję przeprowadzenia wywiadu z zarządem chciałbym aby autorami pytań byli również użytkownicy forum. Jeśli macie jakieś pytania, na które chcielibyście dostać odpowiedź to jest to bardzo dobra okazja. Sam przygotuję swój zestaw ale chętnie uzupełnię go o wasze propozycje. Moim zdaniem pomimo tego, że serwis zaczyna coraz skuteczniej konkurować z dwoma liderami wciąż jest trochę owiany tajemnicą, więc chętnie dowiem się więcej z pewnego źródła.
Oficjalne odpowiedzi zostaną oczywiście przeze mnie opublikowane.
Zapraszam do zgłaszania propozycji.

...And Justice For All
SocLen.info - portal informacyjny poświęcony pożyczkom bezpośrednim
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2009, 02:54 PM
RE: Pytania do Smavy
Mam:
1.Jaka liczba Pożyczkobiorców nie spłaciła w terminie zobowiazań i jaki stanowi ona procent wszystkich PB?
2.Jaka cześć zaległych pożyczek została spłacona po upomnieniach Smava.pl w ciągu 60 dni od pierwotnego terminu spłaty?
3.W przypadku pożyczek niespłaconych w ciągu tych 60 dni po terminie, jaka część PD decyduje sie na korzystanie z usług Kaczmarski Inkasso?
04-09-2009, 06:51 PM
Przyznam, że o pytaniach o poziom spłat oraz windykację pomyślałem w pierwszej kolejności.

...And Justice For All
05-09-2009, 08:03 PM
Hehe, też otrzymałem propozycję przeprowadzenia wywiadu, chyba rozsyłają ją do większości użytkowników. Ja napisałem, że moje umiejętności dziennikarskie są raczej kiepskie - na to dostałem odpowiedz, że rozumieją i jak nasuną mi się pytania to mam śmiało pytać :-).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-09-2009, 08:22 PM
Tak myślałem, że proponują coś takiego większości swoich użytkowników. To chyba taka strategia, która pozwala na zbliżenie się do klientów i ich potrzeb. Widać to również w tych filmach, które zamieszczają na youtube. Przy okazji to dobra reklama. W każdym razie chętnie zadam kilka pytań, gdyż dla mnie ten serwis jest dosyć tajemniczy a nie da się ukryć, że potencjał ma.

...And Justice For All
07-09-2009, 06:10 AM
Co z podatkiem Belki? (czy będą wysyłać jakieś rozliczenia na koniec roku, czy też ostawiają PD samym sobie)
07-09-2009, 03:55 PM
Bardzo dobre pytanie. Takie rozliczenie jest niezwykle pomocne i oszczędza dużo pracy. Myślę, że warto poruszyć ten temat.

...And Justice For All
10-09-2009, 05:17 PM
Kiedy będą pytania pod aukcjami? Bardzo pomagają.
Dlaczego zawarte umowy pożyczek są z nickami a nie z osobą posiadającą imię, nazwisko, pesel i adres zamieszkania?
Kiedy i czy poznamy dane PB?
Czy w przypadku braku spłaty poznamy wszystkie dokumenty wysłane przez PB do smavy?

[Obrazek: trzeci.png]
10-09-2009, 06:09 PM
Bardzo ciekawe kwestie. Nawet nie wiedziałem, że na Smavie tak jest, gdyż nie miałem okazji tam inwestować. Myślę, że warto o to zapytać.

...And Justice For All
10-09-2009, 10:23 PM
UMOWA POŻYCZKI PIENIĘŻNEJ
zawarta w dniu 14.08.2009 pomiędzy
Inwestorem, który jako użytkownik Platformy http://www.smava.pl posługuje się Nazwą Użytkownika XYZ
a
Pożyczkobiorcą, który jako Użytkownik Platformy http://www.smava.pl posługuje się Nazwą Użytkownika ABC

[Obrazek: trzeci.png]
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm