Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Pytanie o bonusy i przesyłanie dokumentów

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25-09-2009, 06:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-09-2009 06:49 PM przez wikarius.)
Witam wszystkich. Znalazłem ten link czytając o pożyczkach społecznościowych i postanowiłem się tu zarejestrować razem z założeniem konta na portalu Finansowo. Mam kilka pytań jako początkujący i chyba temat dobre rady pasuje do moich pytańSmile. Zawsze warto wiedzieć więcejSmile
Czytałem trochę forum, bo wszystkiego nie sposób przeczytać, i mam 2 podstawowe pytania
1. Czy ktoś mógłby mi doradzić w kwestii tzw. bonusów, mam wystawione na razie 2 aukcje na niewielkie kwoty, potrzebowalbym w sumie troszkę więcej, ale nie chcę szarżować na początek. Chciałbym wiedzieć czy te kwoty jakie proponuję do oddania są wg Was odpoiwednie/ za małe? Jakie są optymalne, przyjęte ogólnie rozwiązania ew. standardy w kwestii bonusów, bo widzę dużą rozbieżność na aukcjach? czy jako początkujący powinienem oferować większe kwoty do zwrotu?
i 2. Jakie jest stanowisko osób pożyczających na temat wysyłania skanów dokumentów - dowodu, zaświadczenia o zarobkach? Czy jest to wymagane nawet przy tak niskich kwotach? Na razie stoję na stanowisku że takie dokumenty b ędę skłonny wysyłać, ale przy pożyczkach na większe kwoty, np. 500 złotych, no ale taką kwotę to bym juz wolał pożyczyć na dłużej, minimum miesiąc.
I jeszcze chciałbym się dowiedzieć jak to jest z zaproszeniami wysyłanymi do userów, czy trzeba wcześniej napisac kilka słów, czy nowych się zaprasza samemu na przykłąd. Już jedna osoba odrzuciła moje zaproszenie i teraz nie wiem czy powinienem sam wysyłać? czy czekać?
Jesli ktoś z was byłby tak miły i udzielił mi informacji na te pytania, będę wdzięczny. Głupio jest strzelić gafę na wstępieSmile
Pozdro Marek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2009, 06:54 PM
RE: Dobre rady
1. Nie ten temat
2.Bonus zalezy od Ciebie. Ale to reguła tutaj, że nowi z małym bonusem pozyczki nie dostaną. Nie ma optymalnych. Jako nowy dokumenty mozesz wysylac. Podniesie to wiarygodnosc zapewne. Polacz z kontem na innych portalach.
3. Wysylac mozesz. Mi nikt nigdy nie odrzucil.
To taki ogolny chaotyczny zarys. Niedlugo sie polapiesz sam co i jak.
Koszt mojej pomocy: 614 zł. Proszę przelac mi na konto najpozniej do jutra. pozdrawiam Wink
25-09-2009, 06:58 PM
RE: Dobre rady
ascobra napisał(a):1. Nie ten temat
2.Bonus zalezy od Ciebie. Ale to reguła tutaj, że nowi z małym bonusem pozyczki nie dostaną. Nie ma optymalnych. Jako nowy dokumenty mozesz wysylac. Podniesie to wiarygodnosc zapewne. Polacz z kontem na innych portalach.
3. Wysylac mozesz. Mi nikt nigdy nie odrzucil.
To taki ogolny chaotyczny zarys. Niedlugo sie polapiesz sam co i jak.
Koszt mojej pomocy: 614 zł. Proszę przelac mi na konto najpozniej do jutra. pozdrawiam Wink

Dzięki wielkieSmile Nad bonusami pomyślę, ale jeszcze poczekam trochę, może coś sie rozkręci... nie chcę hardcorowo rzucać kasą i potem się zamotać.
Czy jako początkujący mogę liczyć na pierwszą poradę gratisWink? Nie wydolę przy takich stawkach, to już lepiej zostać niezorientowanymWink
25-09-2009, 07:42 PM
RE: Pytanie o bonusy i przesyłanie dokumentów
Biorąc pod uwagę swoje doświadczenie i statystyki śmiało mogę powiedzieć, że na bonusy nie stać większość użytkowników.
Siebie nie widzę w roli pożyczkobiorcy, ale już teraz mogę powiedzieć, że na bonusy nie było by mnie stać. Tutaj działa procent składany i obciążenie jest ogromne.

...And Justice For All
SocLen.info - portal informacyjny poświęcony pożyczkom bezpośrednim
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-09-2009, 07:15 PM
RE: Pytanie o bonusy i przesyłanie dokumentów
Co do bonusów... w swojej historii brałem tutaj 2 pozyczki. Tylko ze wzgledu na to ze potrzebowalem szybko pieniedzy na koncie mbanku. Dałem bonusy
50 gr za pożyczenie 50 zł na 1 dzień
1,04 zł za pozyczenie 200 zł na 2 dni.
pozyczki otrymałem bez problemu.
Z tym, ze wydaje mi sie ze mam wypracowaną jakas opinie na tym portalu i nie jestem kims kto splaca jedna pozyczke kolejna.
27-09-2009, 07:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-09-2009 07:47 PM przez maxter.)
Re: skromniś
ascobra napisał(a):Co do bonusów... w swojej historii brałem tutaj 2 pozyczki. Z tym, ze wydaje mi sie ze mam wypracowaną jakas opinie na tym portalu i nie jestem kims kto splaca jedna pozyczke kolejna.
Tu nie ma nikogo kto mając tylko 2 wzięte pożyczki był podejrzewany o nałogowe spłacanie ich kolejnymi zwłaszcza jesli ich terminy sie ze soba nie pokrywają wiec sobie az tak nie schlebiaj Wink
A ze opinie masz wypracowana to fakt - jestes chyba najpopularniejszym PD wspominanym zarowno w profilach PB np jak i na soclenie npBig Grin

PS. 50 -> 1dzien -> 50,50 = 3678%E Tongue
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm