Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Kto jest kim na sekracie

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto jest kim na sekracie
25-08-2011, 06:46 AM
RE: Kto jest kim na sekracie
Dkab napisał(a):Witam
Na podstawie jakiej umowy Pan Mateusz współpracował/pracował z portalem Sekrata.pl??
Jeśli Pan Mateusz zakończył:
michal198 napisał(a):Współpracę zakończył w poniedziałek 8 sierpnia.
To czemu jego aukcje są dalej traktowane jak wyjęte spod regulaminu??
Proszę o sensowne ustosunkowanie się do 2 ww. pytań, lub jeśli odpowiedź ma być taka jak powyższe to proszę nie odpowiadać wcale.
Pozdrawiam

Dkab - co Ciebie to interesuje na jakiej umowie ktos pracowal? Moze jeszcze maja Ci podac kwote netto jaka mial zapisana w umowie ? Jak was czytam to po prostu zenujacy jestescie... Ja sie w ogole dziwie Panu Michalowi ze odpowiada wam na posty... Nic tylko wjazdy robicie, a jednak nikt nie moze docenic tego ze nie chowa glowy w piach...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2011, 07:12 AM
Wujaszo napisał(a):Dkab - co Ciebie to interesuje na jakiej umowie ktos pracowal? Moze jeszcze maja Ci podac kwote netto jaka mial zapisana w umowie ? Jak was czytam to po prostu zenujacy jestescie... Ja sie w ogole dziwie Panu Michalowi ze odpowiada wam na posty... Nic tylko wjazdy robicie, a jednak nikt nie moze docenic tego ze nie chowa glowy w piach...

A Ty w jaki sposób jesteś związany z Sekratą? Smile Pracujesz w dziale PR serwisu? Wink
26-08-2011, 11:11 PM
Gallipoli napisał(a):
Wujaszo napisał(a):Dkab - co Ciebie to interesuje na jakiej umowie ktos pracowal? Moze jeszcze maja Ci podac kwote netto jaka mial zapisana w umowie ? Jak was czytam to po prostu zenujacy jestescie... Ja sie w ogole dziwie Panu Michalowi ze odpowiada wam na posty... Nic tylko wjazdy robicie, a jednak nikt nie moze docenic tego ze nie chowa glowy w piach...

A Ty w jaki sposób jesteś związany z Sekratą? Smile Pracujesz w dziale PR serwisu? Wink

ogolnie duzo inwestuje na portalach SL, na sekracie rzadko i wlasnie dziwi mnie fakt, ze wlaciciele/administratorzy udzielaja sie na forach... napisalem tutaj poniewaz mam uczulenie na pana Dkaba... Madruje sie wszedzie i jest wszechwiedzacym znawca kazdego tematu dot. SL, UZYTKOWNIKOW i SERWISOW... Drazni mnie jego osoba poniewaz inwestuje jakies "drobniaki", a robi wokol tego taki szum jakby mial w calym polskim SLu przynajmniej z 500 tys zainwestowane... dramat..
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm