Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Czy Smava/Priva jeszcze istnieje?

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14-09-2011, 09:57 PM
Pytanie jak w tytule, gdyż na kontakt mejlowy nikt nie odpowiada, na portalu brak możliwości windykacji osób niespłacających pożyczki...
Ktoś coś wie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2011, 07:22 PM
RE: Czy Smava/Priva jeszcze istnieje?
Istnieje. Mnie odpisują na maile. Ostatnio kilka/kilkanaście dni temu. Windykacja chyba także jest możliwa, ale już nie za pośrednictwem firmy Kaczmarski Inkasso. I za odpłatnością.
19-09-2011, 09:14 PM
Po drugi mejlu zareagowali i nawet zmienili status wskazanych pożyczek na "opóźniona" przez co aktywowała się możliwość windykacji.
Firma Kaczmarski Inkasso nie windykowała, tylko grzecznie prosiła o spłatę zadłużenia. W moim przypadku czterech dłużników poprosili i nic nie wskórali. Musiałem wziąć sprawę w swoje ręce.
Teraz Smava/Priva współpracuje z FNORDem. Wysłałem dwa zlecenia. Zobaczymy, jak oni się sprawdzą.
20-09-2011, 04:47 PM
W moim przypadku firmie Kaczmarski udało się zwindykować jedną pożyczkę z dziewięciu. Ale mieli tę zaletę, że oddawali całość zaległej kwoty, a swoje koszty doliczali dłużnikowi do rachunku. Opcja opłacania windykacji z należnych mi od dłużnika pieniędzy mnie nie interesuje. Dlatego teraz zajmuję się samodzielnie odzyskiwaniem swoich zaległych pożyczek (e-sąd + komornik). I na razie jestem zadowolony ze wyników. Smile
23-10-2012, 10:24 AM
Yeah! Jestem ciekawa w temacie. Dzięki za niesamowite postu z nami i to lubię.

turnitin plagiarism checker free online
12-10-2017, 10:34 AM
Super oferty !

check this out
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm