Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Social lending w TVN CNBC

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09-10-2009, 12:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2009 12:26 PM przez lidia.)
Jak ktoś jeszcze nie widział to wczoraj wszystkie firmy pożyczek społecznościowych były w telewizji w TVN CNBC

http://www.onet.tv/klip.html#5568761,c=11

Ktoś z banku wypowiadał się, że podobno szykują się na jakąś odpowiedź. Ciekawa jestem, czy jakiś bank otworzy swój własny serwis.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2009, 02:01 PM
RE: Social lending w TVN CNBC
Ten zrzut ekranu z Monetto na końcu świadczy chyba niestety o tym, że wciąż SL traktowane jest jako ciekawostka a sama klęska Monetto nie została nawet zauważona.

...And Justice For All
SocLen.info - portal informacyjny poświęcony pożyczkom bezpośrednim
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-10-2009, 03:46 PM
Mnie najbardziej zaciekawił gość z reifaisena, bo wyglądał jakby kamera zastala go w biegu i kompletnie nie wiedział co powiedziećSmile

w sumie pokazane zostało, że social lending to kropla w morzu rynku kredytów o czym czesto myślę. ale w sumie kropla drąży skałę, a pozar zaczyna się od małej iskrySmile
05-11-2010, 06:17 AM
A tak na marginesie to pożar rozpoczyna się od temperatury(tarcie cząsteczek około 240*C potem następuje iskra (samozapłon) tak jak w powietrzu i na ziemi np zaległe mokre siano które wytwarza (olejki elektryczne) ciekawe czy SL je wytwarza.... wychodzi na to że tak
23-11-2010, 11:17 AM
https://ducatto.pl/strona/o-nas.html

Ducatto.pl Pożyczki i inwestycje w twoim domu
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm