Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Weryfikacja PB w serwisie www.czydostanieszkredyt.pl

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13-10-2009, 02:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-10-2009 02:42 PM przez czydostanieszkredyt.pl.)
Witam szanownych PD

Jest rozwiązanie problemów dotyczących wiarygodności klienta, sama jestem PD choć dopiero zaczynam należę do szacownego grona GM jako PD z KOKOS-a. Jako właścicielka serwisu czydostanieszkredyt.pl proponuje by każdy PB któremu chcemy udzielić kredytu, a nie ma pozytywnej historii lub mamy jakąkolwiek wątpliwość lub po prostu jest nowy by przeszedł przez badanie wiarygodności w tym serwisie www. Poczytajcie, nie będę powtarzać informacji zawartych na stronie, ale mając ocenę wiarygodności i przede wszystkim zgodę przyszłego PB na przetwarzanie danych już na samym początku mamy wszystkie jego dane osobowe i wiemy na 100%, że jest tą osobą za którą się podaje, a także znamy jego sytuacje finansową.

Z tych i innych względów mamy znacznie bardziej uwiarygodnionego PB i ryzyko znacznie mniejsze. Czas weryfikacji to naprawdę maks doba. Co do opłat kwestia do dogadania, najważniejsze by znaleźć środek który przesieje trochę w PB i od dzieli uczciwych od oszustów, gdyż lepiej dmuchać na zimne niż później po Sądach latać. Co o tym myślicie ?

kanania

-------------------------------------------------------------------
http://www.czydostanieszkredyt.pl

PD/PB kanania

Zarejestruj się w nowym serwisie SL. Korzystaj z promocji:
https://zakra.pl/zakra/pp/a74dac44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2009, 03:13 PM
RE: Weryfikacja PB w serwisie www.czydostanieszkredyt.pl
Korzystałem i polecam Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-10-2009, 07:54 PM
Witam ponownie

Chodź jestem dość krótko PD i generalnie w SL, wielokrotnie pożyczałam prywatnie i zdaje sobie sprawę jak ważna jest każda informacja która może nas zbliżyć do spłaty jeśli PB przestaje spłacać zobowiązania. Największym problemem serwisów SL jest fakt iż one w żaden sposób chodź pośrednicza nie mogą na dzień dzisiejszy niesolidnego dłużnika wpisać np. do krd czy tez znacząco utrudnić mu życie. To tak naprawdę nasz problem, a firmy windykacyjne ?, pamiętajmy że tylko soft windykacja jest prawna więc tak naprawdę są bez radni.
Owszem część z Was stwierdzi ze reklamuje swój serwis i ma racje, nie mniej jednak dzisiaj moje uczestniczenie w pożyczce powoduje iż każda nie daj boże osoba nie spłacająca zobowiązania wobec mnie może zostać przez mnie zgłoszona do np. Infomonitora, a tym samym do bik-u co niestety (dla pożyczkobiorcy) w krótkim odstępie czasu spowoduje brak możliwości zaciągnięcia kredytu gdziekolwiek lub jeśli ma w banku to natychmiastowe wypowiedzenie umowy w związku ze zmiana sytuacji finansowej. PB dwa razy się zastanowi czy warto. Dlatego proponuje rozważyć przez szanowne grono PD, czy nie dobrym pomysłem będzie na forum pod aukcja pożyczki zanim pożyczymy umieścić zapis:
„Bardzo chętnie zainwestujemy, proszę się zarejestrować w serwisie http://www.czydostanieszkredyt.pl i po pozytywnej weryfikacji która trwa maksymalnie jedna dobę zainwestujemy.”

PD/PB kanania

15-10-2009, 05:11 PM
jaki jest koszt weryfikacji dla PD i PB ??

czy osoba fizyczna może wnioskować o wpisanie PB do BIKu ??

twój pomysł jest niewątpliwie bardzo rozsądny dla PD i często mniej zaufanym PB można wskazać konieczność zweryfikowania się przed udzieleniem pożyczki

strona www:
http://www.soclen.webpark.pl
profil NK:
http://nasza-klasa.pl/card/27437025/c7a59b4e5c
15-10-2009, 06:24 PM
soolag napisał(a):jaki jest koszt weryfikacji dla PD i PB ??

twój pomysł jest niewątpliwie bardzo rozsądny dla PD i często mniej zaufanym PB można wskazać konieczność zweryfikowania się przed udzieleniem pożyczki
Po częsci jak odpiszę koszt dla inwydidualnego jesli sobie chce sprawdzic to 30 zł.
Jak zmienisz prawo to sobie wpiszesz.
15-10-2009, 07:09 PM
Witam

Jak już wiesz, koszt sprawdzenia samego siebie, czyli sam PB musi się zarejestrować i sam musi tego chcieć wynosi 30,00 zł, jesli sprawdzenia ma dotyczyc rowniez jego firmy to 50,00.

reszta na priv

kanania

PD/PB kanania

16-10-2009, 08:59 PM
Kris26 napisał(a):

Po częsci jak odpiszę koszt dla inwydidualnego jesli sobie chce sprawdzic to 30 zł.

... powoduje iż każda nie daj boże osoba nie spłacająca zobowiązania wobec mnie może zostać przez mnie zgłoszona do np. Infomonitora, a tym samym do bik-u co niestety (dla pożyczkobiorcy) w krótkim odstępie czasu spowoduje brak możliwości zaciągnięcia kredytu gdziekolwiek lub jeśli ma w banku to natychmiastowe wypowiedzenie umowy w związku ze zmiana sytuacji finansowej ...

zadaję pytanie w oparciu o tekst, który mam nadzieje rozumiem dobrze a w takim razie ktoś się myli

strona www:
http://www.soclen.webpark.pl
profil NK:
http://nasza-klasa.pl/card/27437025/c7a59b4e5c
16-10-2009, 09:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-10-2009 09:22 PM przez czydostanieszkredyt.pl.)
soolag napisał(a):
Kris26 napisał(a):

... powoduje iż każda nie daj boże osoba nie spłacająca zobowiązania wobec mnie może zostać przez mnie zgłoszona do np. Infomonitora, a tym samym do bik-u co niestety (dla pożyczkobiorcy) w krótkim odstępie czasu spowoduje brak możliwości zaciągnięcia kredytu gdziekolwiek lub jeśli ma w banku to natychmiastowe wypowiedzenie umowy w związku ze zmiana sytuacji finansowej ...

zadaję pytanie w oparciu o tekst, który mam nadzieje rozumiem dobrze a w takim razie ktoś się myli

"Jak zmienisz prawo to sobie wpiszesz." Ta czesc dotyczy pytania czy osoba prywatna moze wpisac do Bik-u czy Infomonitora PB. I tu sie zgadza osoba prywatna nie moze.

Ale ja jako wlasne DG - KAMA moge, z racji ustawy i umow wspolpracy z Biurami Informacji Gospodarczej.

Pozdrawiam

PD/PB kanania

16-10-2009, 09:55 PM
Dla potencjalnego PD możliwość sprawdzenia danego PB czy też wpisania do Bik-u jest w pełni zrozumiała,ale patrząc z drugiej strony,może prowadzić do nadużyć.Mam podpisaną umowę z KRD ,ale staram się w miarę rzadko korzystać z możliwości wpisu dłużnika do bazy,jedynie w ostateczności.Natomiast spotykam ludzi,którzy bardzo chętnie to robią,nie dla tych paru złotych które są im winni PB ale dla satysfakcji,że mogą komuś uprzykrzyć życie ,to tyle jeśli chodzi o wpis,natomiast co do samej weryfikacji jestem jak najbardziej za...Smile
17-10-2009, 10:47 PM
czydostanieszkredyt.pl napisał(a):w krótkim odstępie czasu spowoduje brak możliwości zaciągnięcia kredytu gdziekolwiek lub jeśli ma w banku to natychmiastowe wypowiedzenie umowy w związku ze zmiana sytuacji finansowej ...
Z tym to nie do konca tak jest,wpis do BIK-u nie jest równoznaczny z wypowiedzeniem umowy,prosty przykład,jeśli Bank ZXC SA zauważy wpis do BIK-u pana QEWR XVXCV i w dodatku zauważy iż przy nim widnieje jeszcze kredyt bądz kredyty w innych Bankach,i mimo opoznien w spłatach do max 60 dni to sam sobie raczej dołka nie wykopie aby wypowiedziec umowę,bo to będzie się wiązało z tym że klient będzie zmuszony spąłcic całośc narażajac inny Bank [i równiez ten któy wypowiedził umowę] na to że nie będzie z czego sciągnac.
Bankii raczej tak pochopnie nie robią,ważne zeby płacic,nawet po nie całej racie,byle płacic Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm