Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Spłata zobowiązań poza Monetto - pożyczkobiorcy proszą o kontakt pożyczkodawców

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17-10-2009, 04:10 PM
Temat zakładam, aby ułatwić uczciwym pożyczkobiorcom kontakt z ich pożyczkodawcami. Pomimo tego, że serwis Monetto wciąż obsługuje zobowiązania swoich użytkowników księgowanie odbywa się często z dużymi opóźnieniami. W związku z tym pożyczka może otrzymać status windykacja, co automatycznie blokuje możliwość dalszego spłacania zobowiązania. Status ten aktualnie nie ma najmniejszego sensu, gdyż umowa z firmą windykacyjną już dawno została rozwiązana. Niestety taki mechanizm działania serwisu i brak możliwości kontaktu z obsługą (której już nie ma) działa na szkodę uczciwych użytkowników.

Proponuję by pożyczkobiorcy podawali tutaj swoje nazwy użytkownika z Monetto oraz nazwy swoich pożyczkodawców wobec, których mają zobowiązania i chcieli by je uregulować poza serwisem. Być może w ten sposób uda się nawiązać nimi kontakt.

...And Justice For All
SocLen.info - portal informacyjny poświęcony pożyczkom bezpośrednim
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2009, 07:40 PM
RE: Spłata zobowiązań poza Monetto - pożyczkobiorcy proszą o kontakt pożyczkodawców
bgmmt
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-10-2009, 04:53 PM
RE: Spłata zobowiązań poza Monetto - pożyczkobiorcy proszą o kontakt pożyczkodawców
Współczuje PD....
18-10-2009, 07:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-10-2009 07:39 PM przez monettouser.)
Niech wypowiedzą się osoby, które spłaciły bądź odzyskały spłaty poza Monetto, jak to się odbyło, czy została spisana jakaś umowa.

W ogóle nieco dziwie się niektórym PD, niektórzy "olali" chęć odzyskania pieniędzy mimo iż PB chcą oddać, a w niektórych przypadkach są w ogóle zdziwienie chęcią oddania mówiąc, że im nie zależy, choć z drugiej strony są PD co kontaktują się na adres pocztą i pytają o spłatę, dlaczego tak nie mogą zrobić wszyscy by uzyskać miedzy sobą kontakt, bo PB w umowie nie ma danych osobowych z adresem PD, a PD ma takie dane.
20-10-2009, 12:14 PM
Witam serdecznie,

Autorze tego wątku, bardzo Ci dziękuje za jego umieszczenie, bowiem ja wlasnie znajduje sie w takiej sytaucji! Sytuacja jest patologiczna i skandaliczna. Jako czlowiek uczciwy przez dobre pol roku dawalem Banachowi zarobic spory procent za mtransfer, bo tylko to gwarantowalo szybkie zasiegowanie pieniedzy. Ostatnio przelalem tradycyjnie i skutek jest taki ze pozyczka ma status "WINDYKACJA" Nie mam mozliwosci splaty raty, infolinia monetto jest zawieszona przez operatora, na odpowiedź mailem nie mam zamiaru czekac do emerytury! Na domiar zlego w umowach jest tylko imie i nazwisko inwestora, nie mam nawet ich maili! To forum to dla mnie ostatnia szansa!

Pożyczka o ktora mi chodzi:

Sławomir Śniegoń
kewals77 Umowa pożyczki pieniężnej 83802224-55762101
Stanisław Sosnowski
stasos Umowa pożyczki pieniężnej 83802224-45069725
Paweł Rudnicki
psz752 Umowa pożyczki pieniężnej 83802224-36620065
Wiesław Walasik
Kudlaty099 Umowa pożyczki pieniężnej 83802224-99810451

nick na moneto : mateo00

Wyzej wymienionych bardzo bym prosil o kontakt na PW. Moim celem jest spłata pozostałych rat. Pozdrawiam serdecznie

I owoc żywota Twojego je ZUS.
22-05-2010, 02:08 PM
Tyle że niestety zamieszczanie imienia i nazwiska danych osobowych na forum jest prawnie zabronione.Niestety.Więc ja mimo iż także szukam kontaktu z użytkownikami monetto , to niestety taka jest prawda, że nie możemy zamieszczać danych osobowych na forum i gdziekolwiek.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm