Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
famagusta

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
famagusta
22-10-2009, 03:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-10-2009 03:27 PM przez kupmipralke.)
famagusta
Nudzi mi się więc popiszę trochę o tym (podejrzewam, że chorym psychicznie, lecz nie jestem pewien) człowieku.

Pożyczkę dałem mu jakoś 1,5 roku temu. Spłacił od razu chyba dwie raty (już można było się domyślać, że coś jest nie tak - robią tak zazwyczaj oszuści, aby uchronić się przez Policją, z tego co wiem) a potem cisza przez ponad rok czasu. Nie kontaktowałem się z nim ani razu do czasu kiedy we sierpniu 2009 w końcu się wziąłem za tę sprawę. Znalazłem jakoś nr telefonu w necie i numer gg. Zadzwoniłem. Okazał się baaardzo uprzejmym gościem i zapewnił mnie, że czeka na jakiś duży przelew od kogoś,który dostanie we wrześniu po czym spłaci wszystkie raty. Dobra, poczekałem. Na początku września znowu do niego zadzwoniłem, powiedział, że spłaci pod koniec września. Cały czas był bardzo uprzejmy i budził duże zaufanie. Pod koniec miesiąca napisałem mu na gg, odpowiedział, że we wtorek mam pieniądze już na koncie. Kasy nie było oczywiście, ani odezwu, że się spóźni ze spłatą. Więc piszę smsa. Coś tam piep***ł, że w jednak w środę. Potem we wtorek napisał smsa że zrobił przelew. Oczywiście cały czas pełna kultura i wzbudzanie zaufania. No i cały czas mu wierzyłem. Dziś jest ta środa, a kasy nie ma. Trochę mu już nawrzucałem, ale szkoda nerwów. W międzyczasie od września do dziś były telefony ode mnie ktorych nie odbierał bo np "zostawił telefon w pracy" itp.

Ten człowiek jest niemożliwy, cały czas zwodzi i bezczelnie okłamuje, wzbudzając zaufanie. Nie wiem jaki ma w tym cel, ale potrafi nieźle wyprowadzić z równowagi. A tak w ogole okazał się dwudziestoparoletnim gówniarzem, który nie wstydzi się mimo wszystko pokazywać twarzy na społecznościowych portalach. KOMPLETNE WYRACHOWANIE i brak wstydu.

Mam jego numer aktualny numer tel. , numer gg. Ku**a , mam wszystko , Imie nazwisko, adres , pesel , sresel , a gówniarz dalej czuje się bezkarny. Do czasu aż dostanie pismo z sądu a potem komornika i z 300 zł zrobi się 3x więcej.

Swoją drogą : swoistą żenadę wzbudza we mnie fakt, że ludzie (pożyczkodawcy) nie potrafią się zsolidaryzować tylko każdy sobie rzepkę skrobie i każdemu jest przez to ciężej odzyskać kasę.

O! dostałem właśnie od niego następnego smsa : "proszę się niepokoić, to jest [taki i taki bank] i już wielokrotnie miałem sytuacje że przelew szedł 2-3 dni. Proszę dać znać jak tylko pieniądze się pojawią"

haha i znowu na 2-3 dni mam nadzieję że odzyskam swoje ciężko zarobione za granicą pieniądze Big Grin

Jak je dostanę usunę ten post i pójdę pomodlić się za niego do kościoła Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2009, 04:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-10-2009 04:56 PM przez fastb.)
RE: famagusta
Facet lipnie zweryfikowany. Ten jego cały "dochód" podany przez monetto to jeden bardzo dziwny rachunek. Podziękuj więc monetto jak to go świetnie zweryfikowało.
Wystawca RTV handel internetowy
Rafał Wojciechowski
Ludwiki 1a/20
01-226 Warszawa

dla
Efect Doradztwo finasnsowe sp. z o.o.
Plac Andersa 3
61-894 Poznań

za usługi pośrednictwa ubezpieczeniowego.

Co jest niezgodne z jego wpisem do działalności gospodarczej. Ale jaka weryfikacja taka firma. ŚP monetto.pl

[Obrazek: trzeci.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm