Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Promujmy swoje projekty..

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
16-11-2009, 12:11 PM
Witam wszystkich Inwestorow i Pozyczkobiorcow..zalozylem ten temat z mysla o tym by kazdy Pozyczkobiorca mogl tu promowac swoje projekty..znamy sie prawie wszyscy z roznych portali i mysle ze to moze byc pomocne dla kazdego gdyz uczestnik bedzie mogl tu opisac dodatkowo i przed wiekszym gronem kazdy swoj projekt..a kazdy z nas bedzie mogl dopisac swoje opinie i uwagi na temat zalozyciela tego projektu wynikajace np ze wspolpracy na innym portalu..to moze byc pomocne przy wyborze projektu i bardzo korzystne dla obu stron..gdyz uczciwy i rzetelny PB bedzie mogl liczyc na szybka realizacje projektu a PD na pewniejsze inwestycje w projekty sprawdzonych i rzetelnych PB...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2009, 12:53 PM
RE: Promujmy swoje projekty..
Nikt nie wpisuje to ja pierwszy sprobujeSmile zobaczymy czy ten temat ma sens i czy Inwestorow uda sie przekonac do projektu dzieki niemu..

Szanowni Panstwo zapraszam do swojego projektu Osobista na portalu Smava..pozyczka jest odznaczona na 36mcy ale splacona bedzie jak wszystkie inne po 2 miesiacach..zyskacie Panstwo wiec odsetki z 2rat i zwrot kapitalu..
Wszystkie moje pozyczki splacane sa w zdeklarowanych terminach..pozdrawiam serdecznie..
18-11-2009, 06:43 PM
Polciu bardzo ważne. Link do aukcji.

[Obrazek: trzeci.png]
14-01-2010, 08:09 AM
Jeśli o mnie chodzi to lepiej by było gdybys wyslal wiadomosc przez smave. jesli tylko bede mial cos na koncie to swoja cegielke dorzuce.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm