Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
To serwis czy kpina?

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To serwis czy kpina?
07-12-2009, 01:13 PM
RE: To serwis czy kpina?
marcincie napisał(a):ehhh. cos mi sie wydaje ze bedzie to wieksza "kpina" niz monetto;] nie dosc ze prawie wszysko sciagniete z kokosa to jeszcze "nie mozna ufac nikomu".
jak to nie wiecie jak sie odbywala poprzednia weryfikacja jak serwis przejeliscie taki jaki byl. to wielki blad nie zapoznac sie z bledami poprzednika ;]
jak dla mnie, nie ma , przynajmniej na razie, najmniejszego sensu jaka inwestycja za pomoca tego serwisu. moze to sie zmieni i tego wam zycze;]

kolega raczej martwił bym się zadłużeniem które masz na wszystkich możliwych serwisach Sl a nie tym że musisz wydać 25 zł na weryfikacje Wink)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2009, 02:24 PM
Windykator,ja bhym sie raczej modlił o to aby się kryzys nie skończył bo wtedy będziesz stawke miał 5 zł na godzinę.
BTW: jak dobrze tego marcincie kojarzę to chyba na kokosie brał raz 25 tyś pozyczki i z tego co wiem to nigdy problemów ze spłata nie miał więc O Co Kaman Windykator?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-12-2009, 05:45 PM
Kris26 napisał(a):Windykator,ja bhym sie raczej modlił o to aby się kryzys nie skończył bo wtedy będziesz stawke miał 5 zł na godzinę.
BTW: jak dobrze tego marcincie kojarzę to chyba na kokosie brał raz 25 tyś pozyczki i z tego co wiem to nigdy problemów ze spłata nie miał więc O Co Kaman Windykator?

Faktycznie, jeszcze problemów nie miał, z akcentem na "jeszcze"

A co do powyższego Pana komentarza to pozwolę wykazać się większą kulturą, bo na Pana temat dosyć idzie się naczytać na forum kokosa.

To ile ja zarabiam to jest moja sprawa. Ja nie żyję tylko z windykacji- to jest moje hobby,
07-12-2009, 06:08 PM
Windykator napisał(a):
Kris26 napisał(a):Windykator,ja bhym sie raczej modlił o to aby się kryzys nie skończył bo wtedy będziesz stawke miał 5 zł na godzinę.

A co do powyższego Pana komentarza to pozwolę wykazać się większą kulturą, bo na Pana temat dosyć idzie się naczytać na forum kokosa.

To ile ja zarabiam to jest moja sprawa. Ja nie żyję tylko z windykacji- to jest moje hobby,
A Hobby? - kumam
A nie lepiej zając się w takim razie hodowlą rybek? Smile to też Hobby i o wiele mniej stresujące.A przynajmniej opinia o panu w Polske nie idzie. Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-12-2009, 06:23 PM
Kris26 napisał(a):
Windykator napisał(a):

A Hobby? - kumam
A nie lepiej zając się w takim razie hodowlą rybek? Smile to też Hobby i o wiele mniej stresujące.A przynajmniej opinia o panu w Polske nie idzie. Smile

mam akwarium, zastanawiałem się nad karpiami ale zarobek jest tylko raz w roku z nich Wink
07-12-2009, 09:23 PM
Majkel napisał(a):
NaChwilke.pl napisał(a):Witam
weryfikacje należy przeprowadzić jeszcze raz ze względów bezpieczeństwa ponieważ nie wiemy jak się ona tak na prawdę odbywała u poprzedniego właściciela.

Śmiech na sali...

1. Czyli za każdym razem ludzie będą płacić za weryfikację "ze względów" bezpieczeństwa??
2. Serwis został re-otworzony a PD muszą płacić /głupią/ złotówkę za weryfikację konta tylko po to żeby inwestować?? Moim zdaniem pierwszy miesiąc powinien być darmowy ale co ja tam się znam. Poweryfikujecie parę osób, i znowu zmieni się właściciel i tak w kole Macieju.
Teraz serwis nie planuje zmiany właściciela.
pozdrawiam
07-12-2009, 10:05 PM
kpina za weryfikacje konta czekam 5dni i nic
07-12-2009, 10:07 PM
nachwilke gdzie moja weryfikacja konta serwis kpina
08-12-2009, 04:50 PM
paprotka napisał(a):nachwilke gdzie moja weryfikacja konta serwis kpina
Witam
wszystkie weryfikacje są przeprowadzane na bierząco po zaksięgowaniu wpłaty.
pod nickiem paprotka nawet nie posiadamy uzytkownika więc proszę sobie darować takie posty!
O weryfikacjach informujemy w komunikacji wewnętrznej miedzy użytkownikami.

Pozdrawiam
08-12-2009, 06:18 PM
NaChwilke.pl napisał(a):
Majkel napisał(a):
NaChwilke.pl napisał(a):Witam
weryfikacje należy przeprowadzić jeszcze raz ze względów bezpieczeństwa ponieważ nie wiemy jak się ona tak na prawdę odbywała u poprzedniego właściciela.
Poweryfikujecie parę osób, i znowu zmieni się właściciel i tak w kole Macieju.
Teraz serwis nie planuje zmiany właściciela.
pozdrawiam

Myślę że poprzedni właściciel też nie planował zmiany właściciela.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm