Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Wkrótce nowy SL

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wkrótce nowy SL
16-03-2010, 12:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2010 12:17 PM przez remeeq.)
Wink Wkrótce nowy SL
Witam.
Ja nie korzystałem dotychczas z serwis ów SL choc ta tematyka mnie bardzo interesowała, bo jestem posrednikiem (z bankami) i chciałem mieć w ofercie jakiś substytut pozyczki bankowej.
Ale wchodzi do PL social lending z wielkiej brytanii oparty na nieco innych zasadach niż dotychczasowy kokos, monetto itp.. wykorzystana ma być m.in. przy pozyczkach sieć sprzedaży agencji kredytowych.. zupełnie inna weryfikacja, inne zabezpieczenia, zupełnie inne dochody (pożyczki droższe, pomijana ustawa antylichwiarska) ale co najważniejsze... firma zwraca inwestorom zainwestowane pieniądze w przypadku szkodowości (nie wiem jaki procent zainwestowanej kasy i w jakim czasie-na zasadzie zakupu)
Zainteresowanych (inwestorów) zapraszam na priva jak będę znał szczegóły, to się nimi podzielę, bo jestem jednym z tych "testujących" i edę wprowadzał to na pozostały obszar.

na razie testy (nie online) sa w PL od maja 09 w dwóch województwach i wszystko wskazuje, że bedzie ekspansja na resztę PL.
remeeq@o2.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2012, 10:58 AM
RE: Wkrótce nowy SL
nice posts............

spammy
15-12-2012, 08:46 AM
uję pomocy finansowej. Znalazłam się w dość niekomfortowej sytuacji, częściowo z powodu choroby, która pochłonęła ogromne pieniądze na leczenie. A potem spietrzyły się inne sprawy finansowe, dwa razy zostałam oszukana i teraz zwracam się o pomoc. Potrzebuję około 40tys zł, na jakies 5 lat. Chciałabym pozbyć sie kłopotów i na pewno taka pomoc dużo dobrego mogłaby zrobić dla mnie. Nie mam sie do kogo zwrócić, bo akurat osoby ktore znam nie należą do najbogatszych, a pozatym pomogły mi w inny sposób, kiedy byłam "w dołku"... Jeżeli znalazłby sie inwestor który spróbowałby mi pomóc. to będę wdzięczna. Pracuję, zarabiam, ale pewne zaległości, nie daja mi żyć i dlatego chciałabym się ich pozbyć. Szukam uczciwej osoby już gdzieś pół roku, ale jak na razie to tylko dałam się naciąć 2 naciągaczom, więc żadne opłaty wstępne mnie nie interesują...
Chętnie porozmawiam o każdej możliwej pożyczce, bo naprawdę bardzo mi zależy, aby móc jakos egzystować, a nie bać się co przyniesie kolejny dzień...
Pozdrawiam,

comptia a+ test king comptia a+ test king
cisco ccna test king cisco ccna test king
21-12-2012, 01:43 PM
Jeśli firma proponuje pożyczkę bez umowy i chce opłat wstępnych, to należy takiej firmy unikać. Proszę pamiętać, że udzielający pożyczki musi na tym zarobić, nie jest to instytucja charytatywna. Można próbować u nas dostać pożyczkę, bo współpracujemy z wieloma podmiotami.
Na początek proponowałbym posprzedawać zbędne składniki majątku aby jakoś zmniejszyć zadłużenie, a potem szukać pożyczki.

Szybki Kredyt
07-08-2013, 08:15 AM
Understanding Your Face Shape Before Buying Sunglasses.

Sunglasses cheap , There are three varieties of UV radiation - UVA, UVB and UVC.

Sunglasses , Wet Seal is relevant to teenage girls from ages 13 to 19 years old. Within the web store you’ll find tees, pajamas, jeggings, watches, bags, wallets, belts, terry totes, intimates, socks, sandals, shoe laces, stickers, buttons, magnets, books, key chains, sticker sheets, lanyards, magnets and lip jellies.

Sunglasses cheap , lowborn perceptiveness for expeditionary men to through real caller, evil eyeglasses after hours as one of the exclusive offence shipway a warriorlike someone can buy his or her practice sagaciousness and personality.

Sunglasses outlet , Perhaps it was this filmic method of designing that drew them to Madonna, who's famously now working using the brand.

Sunglasses outlet , If the materials they may be made of feel cheap are dyed or woven unevenly or just plainly poorly made they are probably are fake.But you need warmer clothing for evenings and the southern winter months between July and September.
24-09-2014, 11:44 AM
obszerny artykuł z gazety prawnej nt. zarobków w sądownictwie niższych niż najniższa krajowa
20-09-2017, 07:45 AM
I jak z tym nowym SL? Jest już?

POŻYCZKA ONLINE
28-09-2017, 06:29 AM
i jak jest dalej

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm