Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Wycofanie kapitalu

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wycofanie kapitalu
09-05-2010, 01:03 AM
Wycofanie kapitalu
Czy ktos wycofal juz swoje pieniadze.Zainwestowalem troche pieniedzy ale czarno to wszystko widze.Dwie pozyczki wcale nie splacane od poczatku /02.2010/ a osiem opoznionych.Odpowiedzi to cytaty z regulaminu wiec postanowilem zrezygnowac z tej formy inwestowania.Interesuje mnie oplata jaka jest pobierana przy wycofywaniu srodkow.Czy oplaca sie troche poczekac i jak MOZE jeszcze cos splynie wycofac wiecejna raz czy wycofywac nawet mniejsze kwoty ktore tylko wplyna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2010, 07:58 AM
RE: Wycofanie kapitalu
u mnie to troche lepiej wyglada ale tez z tym koncze, niestety od kazdej wyplaty biora 5pln wiec jesli ci nie zalezy to lepiej poczekac az uzbiera sie troche wiecej

ja odkrylem jeszcze jedna sprawe - oszukują na odsetkach karnych sa one okolo polow mniejsze niz powinny byc, na moje mejle w tej sprawie odpowiedz jest jedna - maja bardzo duzo pracy przy nowym serwisie i nie maja czasu by sprawdzic tak powazny blad
09-05-2010, 11:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-05-2010 11:15 PM przez ernesto.)
Gucio to i tak u ciebie jest dobrze. Ja inwestowałem przez rok w segment A, B czasami trafiło się C Wink Na dzień dzisiejszy mam 7 niespłaconych i 9 opóźnionych. Szkoda gadać na ten temat. Smava to dno.
Co do wycofania środków z konta to zależy tylko od ciebie. Peter78 ma rację, więc jeżeli Ci się nie pali to poczekaj aż Ci się uzbiera większa kwota i sobie wtedy wycofasz Wink
Pozdrawiam
10-05-2010, 10:01 AM
Panowie bez paniki,

Smava przechodzi teraz w ręce Finansowo. Cały portal był zablokowany i przelewy przychodzące tez. W dniu dzisiejszym otrzymałem 6 przelewów które zwyczajowo pojawiają się 2 go kazdego miesiaca. Za 2-3 dni napisze jaki jest status moich pożyczek.
Pozdrawiam
Vigore
10-05-2010, 06:36 PM
a dostales umowne odsetki karne za rownice w dniach bo ja NIE

biorac pod uwage swieta to kasa powinna byc najpozniej 5 maja
dzis 10 czyli ktos 5 dni przetrzymywal kase!!
11-05-2010, 08:33 AM
Masz rację kwiatek faktycznie jest taki że odsetek nie widać.
Najlepsze jest to ze 3 maja dostałem info w portalu Smava na skrzynkę pocztową że została spłacona zaległa pożyczka a pieniędzy do dzisiaj za to nie ma !!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm