Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Odzyskane długi

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odzyskane długi
12-09-2008, 09:15 PM
Odzyskane długi
Jeden z użytkowników forum (starzec196) zaproponował, żeby założyć wątek poświęcony udanym windykacjom. Myślę, że to dobry pomysł, więc zakładam przyklejony temat. Proszę o opisywanie konkretnych sytuacji (oczywiście bez danych osobowych) i postępowania jakie przeprowadziliście w celu odzyskania danego długu. Wątek ten powinien być wskazówką dla innych pożyczkodawców oraz ewentualną przestrogą dla nieuczciwych pożyczkobiorców.

...And Justice For All
SocLen.info - portal informacyjny poświęcony pożyczkom bezpośrednim
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-09-2008, 09:36 PM
RE: Odzyskane długi
I oby wpisów było jak najwięcej, czytaj: oby jak najwięcej windykacji było udanych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-10-2008, 10:47 AM
Niestety temat nie cieszy się jak narazie wielkim zainteresowaniem. Jednak wcale nie oznacza to, że windykacja nie działa. Jak się niedawno okazało CROSS w ramach swojej działalności odzyskał część pieniądzy użytkowników Kokosa. Może oni wypowiedzą się i napiszą jak długo to trwało, zcy byli informowani o postępach itp.

...And Justice For All
18-10-2008, 06:06 PM
Kokos. Pożyczka do windykacji skierowana w turze lipcowej. Pieniądze odzyskane w pierwszej połowie października. Brak informacji o postępach windykacji zarówno ze strony Kokosa jak i Cross.
18-10-2008, 06:16 PM
Czy cała kwota została odzyskana? Czy prowizja została pobrana zgodnie z umową? Jak oceniasz trudność tego przypadku? Był kontakt z pożyczkobiorcą a może było to klasyczne zniknięcie?

...And Justice For All
18-10-2008, 10:24 PM
To ja może dla rozkręcenia tematu. Mój pierwszy przypadek, niejaki "czarodziej rocznik 88". Najpierw kilka telefonów: stary numer że już nadał przelew właśnie przed chwilą. Jakoś nie doszedł Sad. Wezwanie do zapłaty, mija tydzień i kasa pojawia się na koncie. Żadnych odsetek za opóźnienie. Innym nie oddał, dziś na chłopaka czeka komornik, klient daje mu czas na oddanie pieniążków do końca miesiąca.
19-11-2008, 08:58 PM
Dzisiaj też mogę się pochwalić. Cross przelał mi środki z jednej z czterech windykowanych pożyczek. Dostałem prawie całą wymaganą kwotę chociaż Cross pewnie potrącił swoje 15%. Czas robi swoje i odsetki karne chyba znacznie urosły bo łącznie na tej pożyczce wyszedłem na plus. Co prawda zamiast 14% mam na plus 9,69% ale jednak. Dodam że była to pożyczka na pół roku i 3 pierwsze raty były spłacone a 3 następne zwindykowane.
21-11-2008, 06:41 AM
dj_manio napisał(a):Dzisiaj też mogę się pochwalić. Cross przelał mi środki z jednej z czterech windykowanych pożyczek. Dostałem prawie całą wymaganą kwotę

Wielkie dzięki!
Dodaleś trochę otuchy, bo widząc na Finansowo, jak w piramidalnym tempie wyrastają kominy, wielkie jak wieża Babel i czytając to forum, można wpaść w depresję.

"Nie musisz być wielki, aby zacząć, ale musisz zacząć, aby być wielkim" Les Brown

Idee, które mogą zmienić życie. Takiej okazji jeszcze nie było!
21-11-2008, 06:54 PM
a czy na finansowo odzyskał ktoswoje piniądze prze windykację ?
22-11-2008, 02:10 AM
Caly proces windykacji w praktyce może trwać wiele miesięcy,
więc chyba jeszcze za wcześnie, aby na Finansowo udalo się już coś skutecznie wyegzekwować

"Nie musisz być wielki, aby zacząć, ale musisz zacząć, aby być wielkim" Les Brown

Idee, które mogą zmienić życie. Takiej okazji jeszcze nie było!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm