Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Odzyskane długi

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odzyskane długi
22-11-2008, 08:28 AM
RE: Odzyskane długi
Bardzo dobra uwaga. Na Kokosie sporo czasu upłynęło zanim windykacja zaczęła przynosić rezultaty (niestety nie u mnie). Jeśli spłata nastąpiła zaraz po rozpoczęciu windykacji to najprawdopodobniej to nie była wcale jej zasługa, tylko sam dłużnik zdecydował się wpłacić. Trzeba zatem poczekać kilka miesięcy.

...And Justice For All
SocLen.info - portal informacyjny poświęcony pożyczkom bezpośrednim
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2009, 07:34 PM
Jedna pożyczka odzyskana przez kaczmarskiego od ania87
Reszta mówi że zapłaci ale jakos wpłat nie widać
I konkretna klapa z Marcinem Konarzewskim - zero kontaktu - choć mi udało się z nim popisać troche na naszej klasie i twierdzi ze to nie on brał pozyczke- ale przy prosbie o jakis skan papierów z Policji głucha cisza[/i]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-01-2009, 10:40 PM
U mnie dwie windykacje jedna to (KATRINA) Windykacja zadziałała jako straszak bo po miesiącu raty wpłynęły i teraz jest tylko jedna opóźniona

(MAXSAT) Na początku jedna rata w windykacji. Po jakimś czasie spłacił od razu dwie, ale teraz aż dwie na raz ma w windykacji i jedna spóźniona (jego tłumaczenie u kaczmarskiego jest jak z podstawówki szkoda mi słów, do tego jakby nigdy nic siedzi sobie na kokosie i czasem odzywa się komentarzach pożyczkobiorców. Bezczelność i hipokryzja)

W kolejce
(wincenty) 1 spłacona 1 windykacja 1 spoźniona
(EdiHornet) 1 windykacja 1 spóźniona
(Kornel) 1 spóźniona (niebawem windykacja)

Poza tym mam kilku pożyczkobiorców którzy na kilka dni przed windykacją spłacają więc jakby nie patrzeć są tacy co się jej boją

jak będę miał jakieś informacje o udanych windykacjach to dam znać
07-03-2009, 05:51 PM
Ja z kokosowej windykacji otrzymałem jakieś 1/4 1/5 zainwestowanej kwoty z dwóch aukcji. W mailu od kokosa było napisane, że to częściowa spłata, więc może będzie więcej.
Natomiast jedna windykacja, gdzieś z maja właśnie się zakończyła niepowodzeniem, Była przedłużana i dzisiaj dostałem maila, czy wyrażam zgodę na skierowanie sprawy na drogę postępowania sądowego, a następnie egzekucyjnego. Ale skoro przez ponad pół roku nie zrobili nic, to podziękowałem.
25-06-2009, 06:01 PM
[JA NIE ODDALABYM ANI GROSZA ZA FREE !!

wyludzacz poniesie duzo kare!!!!!!!
29-07-2009, 07:51 AM
Ja właśnie otrzymałem sądowy nakaz zapłaty od ANULA777 i gabi72 po windykacji sądowej prowadzonej przez FNord (polecam). Pieniędzy jeszcze nie ma, ale przynajmniej coś się ruszyło... Zgłosiłem też już do sądowej windykacji CichyP, grazyna36 i Beatriss. Wszyscy z Monetto. Nie należy odpuszczać nawet "marnych" 50 złotych.
08-10-2009, 07:44 AM
Hm...a co z windykacją od osób prywatnych ?Jak można w takiej sytuacji dochodzić swoich praw?Komornik i Sąd są bezsilniSad
27-10-2009, 09:05 PM
widzę, że temat tętni życiem, szczególnie jeśli chodzi o długi z finansowo

Czy ktoś jeszcze wierzy, że FNORD odzyska jego kasę??
27-10-2009, 10:48 PM
Pismo moge komus skrobnąć jakby tego tam. Nie gwarantuję oczywiscie odzyskania wierzytelności. Jeśli dłużnik ma w kij długów, wtedy bez przekonującego windykatora, można jedynie ustawić sie w kolejce razem z innymi wierzycielami.
09-12-2009, 08:19 PM
SzynkaA napisał(a):Pismo moge komus skrobnąć jakby tego tam. Nie gwarantuję oczywiscie odzyskania wierzytelności. Jeśli dłużnik ma w kij długów, wtedy bez przekonującego windykatora, można jedynie ustawić sie w kolejce razem z innymi wierzycielami.

Chętnie skorzystam z pisma w wydanie sądowego nakazu zapłaty, jeśli można. Mam trochę starych dłużników na Monetto (min Katrina, Kanario, Wiluaxel, Arabra). Prosze o kontakt na priva.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm