Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Odzyskane długi

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odzyskane długi
22-01-2010, 10:36 AM
RE: Odzyskane długi
Z 5 windykacji prowadzonych przez FNord z Monetto, niedawno odzyskałem pieniądze od Beata Z. (beatriss na monetto). Wyrok sądowy i pani się chyba wystraszyła. Zanim sprawa trafiła do komornika, zasądzone sądem pieniądze Beata Z. wpłaciła mi na rachunek. Po odliczeniu wszystkich kosztów, na całym interesie wyszedłem na +10 zł.
Pozostałe 4 sprawy są już z wyrokami sądowymi, 2 z nich u komorników.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2010, 08:10 AM
Następny sukces. ANULA777 z Monetto. Komornik załatwił sprawę szybko. Pani Anna K. musiała zwrócić 3 razy więcej (ze wszystkimi opłatami sądowymi i komorniczymi) niż pożyczyła.
16-04-2010, 10:07 AM
Tomasz chudzik - niejaki TOMCZYK

pożyczył 100

komornik przelał 315,66

Sprawa zakończona.
16-04-2010, 11:15 AM
Cool RE: Odzyskane długi
kmichal79 napisał(a):Tomasz chudzik - niejaki tomczyk

pożyczył 100

komornik przelał 315,66

Sprawa zakończona.
po dwoch latach..sie wreszcie doczekales Smile
to skoro jestes juz na plusie to mozesz mu juz chyba to odfajkowac jako nibyspłaconą...
i mogłbys napisac jaki mniej wiecej czas trwała windykacja (czyli od chwili złozenia pozwu do otrzymania przelewu) i czy jest to efekt pracy FNORDA czy korzystałes z innych firm windykacyjnych i jakie koszta poniosles po drodze, ktore jak rozumiem wliczone w skład tej kwoty przelewu od komornika.
coprawda pozostałych jego 9 wierzycieli juz dawno nie ma na soclenie (no poza ew. bozyg) ale takie informacje przydadza sie tez i innym PD ktorzy predzej czy pozniej tez beda sie w to bawic Rolleyes
16-04-2010, 07:53 PM
maxter czytaj to co cytujesz Tongue
,,komornik przelał 315,66"
Z tego można wywnioskować że windykacja była prowadzona na własną ręke.
https://www.finansowo.pl/aukcja/12035457
Smile
16-04-2010, 08:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-04-2010 08:09 PM przez maxter.)
Dkab napisał(a):maxter czytaj to co cytujesz Tongue
,,komornik przelał 315,66"
Z tego można wywnioskować że windykacja była prowadzona na własną ręke.
https://www.finansowo.pl/aukcja/12035457
Smile
przeczytałem wiec dlatego zacytowałem
firma windykacyjna nie egzekwuje długow jako tako bo od tego jest komornik wiec firma robi swoje (nęka Wink składa pozwy) a komornik swoje - wiec wcale jedno nie wyklucza drugiego, mógl skorzystac z usług Fnorda za posrednictwem Soclena a potem przekazał by sprawe do komornika i otrzymał zwrot, wiec nie bardzo rozumiem to Twoje mędrkowanie Tongue
a linka z mojego postu po co cytujesz? tez sie w nim czegos dopatrzyles?Tongue
21-04-2010, 07:20 AM
pożyczka była w kwietniu 2008
19.09.2008 rok przesłałem upoważnienia do Fnord
29.06.2009 miałem już pismo komornika o zajęciu rachunków i inne.
Opłat dla Fnord zapłaciłem w sumie 70 złotych opłat o różne czynności.

kasę dostałem po 2 latach Wink faktycznie
Niestety do tego trzeba być cierpliwym.
31-05-2010, 09:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-05-2010 09:51 PM przez dzwiad.)
Odzyskałem pieniądze pożyczone użytkownikowi o nicku grex.
Odzyskanie pieniędzy zawdzięczam http://www.windykacja.pieniazek.biz - Dział Windykacji Należności.
Teraz czekam na kolejne efekty o których na pewno będę informował.

Jeszcze szybka aktualizacja bo przed chwila dostałem też przelew od użytkowniczki kropeczka co prawda część kwoty ale zawsze coś
29-06-2010, 07:25 PM
bigbart napisał(a):Jedna pożyczka odzyskana przez kaczmarskiego od ania87
Reszta mówi że zapłaci ale jakos wpłat nie widać
I konkretna klapa z Marcinem Konarzewskim - zero kontaktu - choć mi udało się z nim popisać troche na naszej klasie i twierdzi ze to nie on brał pozyczke- ale przy prosbie o jakis skan papierów z Policji głucha cisza[/i]

Witam

Miałem tą nieprzyjemność zainwestować w aukcję jego ojca... podobno MK posłużył się jego dokumentami. Sprawę oddałem do windykacji. Chciałem zapytać jak się Twoja sprawa skończyła, czy udało się coś odzyskać?
14-07-2010, 02:37 PM
W trakcie swojej 9 miesięcznej przygody z SL udało mi się do tej pory odzyskać polubownie pożyczone pieniądze od trzech osób, a być może kolejne dwie dołączą wkrótce do tego grona. Mam również złożony jeden pozew w e-sądzie, do którego wpłyną wkrótce przynajmniej jeszcze dwa (lub cztery, jeśli wcześniej wymienieni przeze mnie dłużnicy nie uregulują swoich zobowiązań).

Do tej pory odzyskiwałem małe kwoty. Nie odpuszczam ani jednej złotówki z pożyczonego kapitału, jeśli dłużnik współpracuje ze mną rezygnuję z odsetek.

Teoretycznie mógłbym olać kilka spraw, ale to by rozzuchwaliło oszustów.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm