Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
pożyczki

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pożyczki
14-06-2010, 05:56 AM
pożyczki
Bardzo proszę nie łączyć mnie z Anastazym,Nie mam nic wspólnego z tym Panem.Był kiedyś moim szwagrem,nie utrzymujemy kontaktu od dawna i nic on mnie nie interesuje.To co tu jest wypisywane to kompletna bzdura.Co do Pani Ataryny nie przypominam sobie żeby ze mną rozmawiała przez telefon z telefonu Anastazego.Kompletna bzdura.Zapraszam Panią Atarynę na rozmowę telefoniczną to wyjasnimy to.może dzwoniła i odebrała jakaś jego kochanka ale nie ja ja nie odbierałam z jego telefonu mogę przysiąc to na Boga.nie mam wspólnego konta co można sprawdzić..Jeżeli chodzi o ten sam adres to wyjasniam.W tym budynku mieszka 9 rodzin bynajmniej mieszkalo.Ja tam nie mieszkam od 4 lat .Mam tylko meldunek ze względu na budynek który podlega rozbiórce i otrzymanie mieszkania po rozbiórce.Ja mieszkam gdzie indziej.Adres do korespondencji podany na kokosiewidnieje od bardzo dawna.Jakies pytania jeszcze to chętnie odpowiem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2010, 09:20 AM
RE: pożyczki
Ma pani rację. To co tu jest wypisywane to kompletna bzdura!
23-06-2010, 11:43 PM
Dlaczego nie zmieniła Pani adresu zameldowania?
23-06-2010, 11:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-06-2010 12:03 AM przez nowy_na_forum.)
Jak się czyta takie rzeczy, że ktoś nie mieszka z kimś i ma tam adres zameldowania, a telefony odbieraja kochanka i jeszcze inne powiązania to naprawdę PD zanim dadzą pożyczkę będą prosili o zaświadczenie od Psychiatry o normalności i opini Psychologa odnośnie kogoś kto chce dostać tą pożyczkę.

bednara
Na Boga to nie przysięgaj bo w Polsce jest dużo ludzi mieniących się katolikami którzy są praktykujący ale niewierzący więc zanim ja uwierzyłbym w taką przysięgę musiałbym mieć kopie notarialne aktu chrztu, jakiegoś dokumentu przystąpienia do pierwszej komuni, dokumentu bierzmowania i zaświadczenie od księdza z datą ostatniej spowiedzi choć te zaświadczenia małoby znaczyły bo wielu ludzi wierzy od tak sobie nie zastanawiając się nad tym dlaczego. Bardzo mnie ciekawi skoro już przysięgasz na Boga to czy wiesz na co przysięgają wysocy hierarhi kościelni. twoja wypowiedź pokazuje twoją desperacje i haotyczność.
Skoro budynek w którym jesteś zameldowana grozi mu rozbiórka to dlaczego się nie zameldowałaś gdzieś indziej?
Gdzie mieszkasz przez te lata gdy nie mieszkasz w tym budynku w którym jesteś zameldowana?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm