Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Kto pyta nie błądzi - AL84

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14-06-2010, 11:23 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2010 11:54 AM przez AL84.)
Witam,

Sądzę, że niektórzy mnie znają. Nazywam się Alicja i na finansowo.pl jestem od 10.2009 r. AL84
Ten portal jest jednym z nielicznych miejsc, gdzie mogę liczyć na pomoc finansową.

W przeszłości miałam nieodpowiedzialny stosunek do pożyczek bankowych. Już jako młodziutka osoba miałam decyzję o zajęciu komorniczym - ale dzięki mojemu Pracodawcy spłaciłam całą zaległość jednorazowo i egzekucja z mojego wynagrodzenia została umorzona. Stąd negatywny BIK.

Mam 26 lat, brak perspektyw kredytowych - a mimo to nie poddaję się. Ciężko pracuję na 1 1/2 etatu, studiuję zaocznie, wynajmuję mieszkanie, prowadzę "gospodarstwo domowe" z partnerem. Nie mam oszczędności, ale jakoś sobie radzę. Już pospłacałam i/lub spłacam nadal wszelkie zadłużenia jakie miałam kiedykolwiek w życiu. Nawet karę za przejazd bez biletu !

Na zaufanie PD pracuję każdego dnia. Dziś pożyczki spłacam terminowo, zawsze z ustalonym bonusem, a jeśli nawet jest jakiś problem - NIGDY nie stawiam PD przed faktem dokonanym. Kontakt z PD, uczciwość, lojalność, poczucie wstydu i własnej godności - towarzyszy mi przy każdej pożyczonej złotówce.

Zapraszam do rozmów wszystkich PD - moich stałych, którzy przekonali się, że można mi zaufać i tych nowych, którzy mogą pomóc.
Chcę zmieniać charakter zaciąganych pożyczek. Chcę zmniejszyć zadłużenie do bezpiecznego poziomu. Dłuższe terminy pozwolą mi na większą kontrolę swoich finansów - co - w perspektywie czasu poprawi moją płynność finansową.

Jednak aby wyjść z tej sytuacji uczciwie (bez tworzenia nowych "fikcyjnych" kont, bez pożyczania na innych portalach, bez ucieczki bez słowa) muszę nadal pożyczać.

Terminy 7 - dniowe już zamieniłam na 15 - dniowe. Ale to nie wystarczy.

Dla stałych PD:
Przyjmę wszelkie propozycje rozłożenia aktualnie pożyczonej u Ciebie kwoty na max. 3 raty.

Przykładowo pożyczone 300 zł chciałabym refinansować na poniższych warunkach:
1 rata: 100 zł + 10%
2 rata: 200 zł + 10%
lub
1 rata: 100 zł + 10%
2 rata: 100 zł + 10%
3 rata: 100 zł + 10%
Szczegóły oczywiście możemy ustalić indywidualnie.

Dla nowych PD:
Wszystkich tych, którzy mogą udzielić mi pożyczek na okres 30-90 dni - proszę o kontakt e-mail.

Warunki współpracy będą ustalane indywidualnie.
Wszelkie dokumenty wymagane do weryfikacji - do dyspozycji PD.

Wszystkich PD serdecznie pozdrawiam i dziękuję za poświęcony czas!

Alicja K.
kontakt e-mail
AL84
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-06-2010, 01:47 PM
RE: Kto pyta nie błądzi - AL84
Aby nie rzucać deklaracji bez pokrycia - odnośnie "pożyczania na innych portalach" - to dla sprostowania - staram się o pożyczkę długoterminową (12 miesięcy) na kokos.pl (gdzie do tej pory spłaciłam 1 pożyczkę).
23-06-2010, 09:47 AM
RE: Kto pyta nie błądzi - AL84
AL84 napisał(a):Aby nie rzucać deklaracji bez pokrycia - odnośnie "pożyczania na innych portalach" - to dla sprostowania - staram się o pożyczkę długoterminową (12 miesięcy) na kokos.pl (gdzie do tej pory spłaciłam 1 pożyczkę).

Tym razem nie wyszło. Ale będę próbować pożyczyć mniejsze kwoty (500 zł - na 6 miesięcy).
Zgłosiłam się do kilku firm oferujących pomoc osobom zadłużonym.
Po bezpłatnej analizie mojej sytuacji - pomogą mi zaplanować działania na najbliższych kilka miesięcy.

Zwróciłam się również do Stowarzyszenia Biuro Porad Obywatelskich. Jestem umówiona na rozmowę w przyszłym tygodniu. Może nie dadzą "złotego środka" na tacy, ale dzięki merytorycznej pomocy fachowców będę mogła znaleźć realne wyjście z mojej sytuacji.

ps.
Szukam firm, osób prywatnych, stowarzyszeń, związków, biur porad - które pomagają wyjść z pętli zadłużenia - oferując pomoc doradczą.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm