Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Samopomoc

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samopomoc
25-11-2008, 11:02 PM
RE: Samopomoc
Czy może ktos z Was mieszka w mieście Łodzi?

Kod promocyjny do rejestracji na kokos.pl: 48d80273c9806. Otrzymasz 10zł gratis i pomożesz w rozwoju forum.
Łatwy sposób na kredyt. Porównywarka kredytowa - kredytometr.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2008, 08:55 AM
czyżby toshiba????
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-11-2008, 09:10 AM
PiotrS napisał(a):czyżby toshiba????
Raczej roozowa...
26-11-2008, 06:14 PM
Czy ktoś ma blisko do Bytomia? No i ten Wrocław... Proszę...
26-11-2008, 06:59 PM
nie wiem czy chodzi nam o tego samego uzytkownika, ale do prosby o Wroclaw sie dolaczam...
26-11-2008, 07:52 PM
Użytkownik jonos jest z Wrocławia i z tego co się orientuję, jego sąsiadem jest "buratino", ale jonos nie chętnie udziela informacji na jego temat wiec na niego chyba nie ma co liczyć.
03-12-2008, 10:19 AM
Po ostatnich doświadczeniach spodobała mi się robota "detektywa" Smile
Może zostanę zawodowym "odwiedzaczem" - co Wy na to?
Jeździłbym w wolnych chwilach do Waszych dłużników i przeprowadzał wywiady.
Mógłbym takie spotkania np. dokumentować nagraniem video i przesyłać je do zainteresowanych.
Oczywiście zwracali byście mi koszty paliwa, no i jakiś bonus za poświęcony czas oraz narażanie bądź co bądź zdrowia byłby mile widziany Smile
Jak Wam się podoba ten pomysł??
hehe Smile
03-12-2008, 10:31 AM
Jaroo, to weź się za Stateczny, Darek999, edward... i to będzie zwracał naciągacz.
03-12-2008, 11:29 AM
Jaroo napisał(a):Po ostatnich doświadczeniach spodobała mi się robota "detektywa" Smile
Może zostanę zawodowym "odwiedzaczem" - co Wy na to?
Jeździłbym w wolnych chwilach do Waszych dłużników i przeprowadzał wywiady.
Mógłbym takie spotkania np. dokumentować nagraniem video i przesyłać je do zainteresowanych.
Oczywiście zwracali byście mi koszty paliwa, no i jakiś bonus za poświęcony czas oraz narażanie bądź co bądź zdrowia byłby mile widziany Smile
Jak Wam się podoba ten pomysł??
hehe Smile

Pomysł super!!! aczkolwiek bardzo ryzykowny bo nie wiadomo na kogo się trafi i zamiast nagrywania na video można rzeczywiście jeszcze w łeb kamerą zarobić Smile Myślę, że w kwestii bonusów powinieneś chyba dogadać się z Policją bo niezapowiedziane wizje lokalne to chyba ich działka, a ty odwalałbyś za nich kawał dobrej roboty no i przy okazji warto zawsze mieć ze sobą nakaz prokuratorski bo może się okazać, że stracisz nie tylko czas, paliwo ale wrócisz do chaty z podbitym okiem bo akurat trafisz na cwaniaka, który zna swoje prawa i spuści ci niezły łomot za taką zabawę w detektywa Smile Ale jak wspomniałem pomysł jest super i piszę się na użytkownika @aspic który wisi mi duzo kasy, przepadł bez wieści, a mnie trochę do niego nie po drodze. Jak dzięki tobie odzyskam kasę to może odpalę ci coś z tego Smile
03-12-2008, 11:45 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2008 11:47 AM przez Jaroo.)
nie mogłem się doczekać na Twoją reakcję @pawel349 Wink
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm