Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Samopomoc

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samopomoc
03-12-2008, 11:56 AM
RE: Samopomoc
Jaroo napisał(a):nie mogłem się doczekać na Twoją reakcję @pawel349 Wink

To się mądrze nazywa TELEPATIA kolego Smile Problem w tym, że ty żartując deklarujesz poważną ofertę, a ja tylko poważnie się wypowiadam ŻARTUJĄC Smile Daj znać na forum jak coś ciekawego dowiesz się o @aspic Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2008, 11:57 AM
Łatwo było przewidzieć ? Wink

A tak w ogóle to takie tematy może lepiej na zamkniętym forum poruszać (a przynajmniej jeśli chodzi o bardziej szczegółowe informacje)
03-12-2008, 12:08 PM
nexov napisał(a):
Łatwo było przewidzieć ? Wink

A tak w ogóle to takie tematy może lepiej na zamkniętym forum poruszać (a przynajmniej jeśli chodzi o bardziej szczegółowe informacje)

Cały czas usiłuję dawać do zrozumienia, że PB czytają wasze/nasze wypowiedzi na tym forum i później nas OLEWAJĄ!! Tylko czekam takiej sytuacji kiedy ktoś nie tylko nie odda kasy ale w sądzie wykorzysta wypowiedzi z danymi PD przeciwko nim. Będzie to się nazywało "Pokonałem durnia jego własna bronią". A kolega @jarro zamiast chwalić się ostentacyjnie swoimi wyczynami z podawaniem danych personalnych innych użytkowników powinien w końcu zasięgnąć porady prawnej co mu wolno w świetle prawa bo o ile mi wiadomo nawet bandyta może się bronić na okoliczność zmuszania go do określonego zachowania. Ostatnio pojawił się ciekawy artykuł o tym jak gościu trafił do pierdla za złapanie oszusta z banalnego powodu: był nadgorliwy i niepotrzebnie wyręczył Policję Smile
03-12-2008, 12:25 PM
pawel349 napisał(a):Cały czas usiłuję dawać do zrozumienia, że PB czytają wasze/nasze wypowiedzi na tym forum [...]
Dlatego też napisałem, że niektóre tematy lepiej poruszać na forum zamkniętym.
03-12-2008, 12:40 PM
oświeć mnie @pawel349 jakież to dane personalne zostały tu ujawnione
03-12-2008, 12:54 PM
Od kiedy wizyta u kogoś i zadanie kilku pytań jest nie zgodna z prawem?
Który paragraf, jakiego kodeksu tego zabrania?
03-12-2008, 01:22 PM
Jaroo napisał(a):oświeć mnie @pawel349 jakież to dane personalne zostały tu ujawnione

Wróć do wszystkich swoich wypowiedzi na tym forum a znajdziesz nie tylko nazwiska i miejscowości ale też pomówienia Smile Ale to twój problem a nie mój i mnie twoje zachowanie ani nie przeszkadza ani też nie szkodzi Smile
03-12-2008, 01:28 PM
Czyli jeśli napiszę na tym forum, że byłem z wizytą u Kaczyńskiego w Warszawie ale go nie zastałem, to Twoim zdaniem jest to niezgodne z prawem?? Smile
06-02-2009, 03:20 PM
alexlord napisał(a):Witam
Początek obiecuący ale panowie cały istotny temat zszedła na daleki plan ak w polskie polityceudowadniania kto ma racę i wspólnie niestety nie udało się nic konkretnego ustalić :-(

Masz racje. W każdym bądź razie służę pomocą w swoim mieście i w miare możliwości w województwie lubelskim.

Kobiety trzeba trzymać krótko. Rok...dwa...
18-04-2009, 03:06 PM
Ja jestem z Tarnobrzega, jakby co Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm