Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Samopomoc

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samopomoc
23-05-2009, 06:33 PM
RE: Samopomoc
Witam,

Pomóc można na wiele sposobów z tego co zauważyłem każdy inwestor mósi zacząc najpierw od siebie i pomóc sobie!!! po aukcjach które są wystawione praktycznie 90% ludzi nie spełnia żadnych kryterii aby te pieniązki dostac , czy wy chociaż zaglądacie na ich terminy spłat??? ja sobie przeglądałem ii niektórzy w Maju zaliczą ładnego bankruta maja zarobki na poziomie 1500-2000zł a do 29 Maja w sumie niektóre osoby maja zapłacić 2,5tys skąd wezmą spewnoscia im jakis szalony inwestor zapożyczy z myśla o super bonusie i już kasy nie zobaczy. Ja jestem tutaj od soboty ale przed pożyczeniem komuś kasy wysyłam po kilka maili i narazie nikt nie spełnia moich warunków.

POZDRAWIAM. ja moge pomóc w Lublinie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2009, 08:53 PM
Witam,

Jak najbardziej przykładam się do opinii o konieczności pomocy i taką - w miarę możliwości - oferuję na terenie Krakowa, choćby tylko sprawdzenie danych adresowych.

Obecnie jedanak zwracam się o pomoc w sprawie pożyczkobiorcy Andzia12 - potrzebuję jak najwięcej o niej wiedzieć. Jeśli w jakikolwiek sposób jesteście w stanie mi pomóc - będę wdzięczny.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam,
Michał.
26-11-2009, 08:31 PM
czy ktoś już zweryfikował dane gościa o nicku wikarius?
20-12-2009, 02:40 PM
Witam. Z góry przepraszam, jeżeli moja prośba jest w niewłaściwym temacie. Ale zauważyłam , że większość osób wypowiadających się tutaj to PD.
Otóż chciałabym prosić o radę. Spłaciłam pożyczki w terminie, niestety inwestor od 4 dni nie logował się na finansowo, w związku z czym moje pożyczki u niego widnieją jako zaległe. Jeszcze dwa-trzy dni i wyląduję na czarnej liście. Czy jest jakiś sposób na odznaczenie tego? Próbowałam wysyłać @ do Inwestora, niestety, brak odpowiedzi. Z góry dziękuję za odpowiedź.
20-12-2009, 02:59 PM
RE: Nie ma haka...
@kuciolek
Proś, dołacz załącznik - jak dobrze trafisz moze łaskawie zostaniesz wysłuchana i prośba twa spełniona bedzie Rolleyes
20-12-2009, 03:03 PM
@maxter
dzięki, będę próbować..mam nadzieję, że może Inwestor się jednak zaloguje.. :-)
20-12-2009, 10:09 PM
Witam, miałam kiedys podobna sytuację i przesłałam wiadomośc do F ale pozostała bez echa i pożyczki widniały nadal jako zaległe więc przedzwoniłam i dopiero wtedy poskutkowało.
21-12-2009, 12:29 AM
znów chcę prosić o pomoc, tym razem nie ze swojej winySad nie mogę się zalogować na finansowo, ale jeżeli ktoś z Was ma dostęp, prosiłabym o sprawdzenie moich pożyczek z terminem spłat na 21 grudnia (chodzi mi o to, którym PD mam zapłacić). Może uda mi się skontaktować z nimi, chociażby przez to forum. Z góry dziękuję, nick na finansowo taki sam. :-) Chciałam je spłacić wieczorem, cóż, nie przewidziałam problemu z logowaniem...
21-12-2009, 01:06 AM
kuciolek napisał(a):znów chcę prosić o pomoc, tym razem nie ze swojej winySad nie mogę się zalogować na finansowo, ale jeżeli ktoś z Was ma dostęp, prosiłabym o sprawdzenie moich pożyczek z terminem spłat na 21 grudnia (chodzi mi o to, którym PD mam zapłacić). Może uda mi się skontaktować z nimi, chociażby przez to forum. Z góry dziękuję, nick na finansowo taki sam. :-) Chciałam je spłacić wieczorem, cóż, nie przewidziałam problemu z logowaniem...

Wejdź na wystawione przez Ciebie komentarze z dni 5-7.12
TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-12-2009, 01:11 AM
samud74 napisał(a):
kuciolek napisał(a):znów chcę prosić o pomoc, tym razem nie ze swojej winySad nie mogę się zalogować na finansowo, ale jeżeli ktoś z Was ma dostęp, prosiłabym o sprawdzenie moich pożyczek z terminem spłat na 21 grudnia (chodzi mi o to, którym PD mam zapłacić). Może uda mi się skontaktować z nimi, chociażby przez to forum. Z góry dziękuję, nick na finansowo taki sam. :-) Chciałam je spłacić wieczorem, cóż, nie przewidziałam problemu z logowaniem...

Wejdź na wystawione przez Ciebie komentarze z dni 5-7.12
TUTAJ
ok komentarze, ale jak znaleźć dane Pd, chociażby nr telefonu?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm