Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Samopomoc

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samopomoc
21-12-2009, 01:14 AM
RE: Samopomoc
ampex66 napisał(a):
samud74 napisał(a):
kuciolek napisał(a):znów chcę prosić o pomoc, tym razem nie ze swojej winySad nie mogę się zalogować na finansowo, ale jeżeli ktoś z Was ma dostęp, prosiłabym o sprawdzenie moich pożyczek z terminem spłat na 21 grudnia (chodzi mi o to, którym PD mam zapłacić). Może uda mi się skontaktować z nimi, chociażby przez to forum. Z góry dziękuję, nick na finansowo taki sam. :-) Chciałam je spłacić wieczorem, cóż, nie przewidziałam problemu z logowaniem...

Wejdź na wystawione przez Ciebie komentarze z dni 5-7.12
TUTAJ
ok komentarze, ale jak znaleźć dane Pd, chociażby nr telefonu?

To już inna para kaloszy:-) Jezeli już choć raz przelano im pieniądze to mozna znaleźć w historii rachunku jezeli nie to doopa blada:-(
Tak czy owak ktoś się nieźle postarał by wynikła taka sytuacja!
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2009, 01:17 AM
Danymi 0mm i mkwieton słuze uprzejmie po kontakcie na priv (w tej sytuacji nie powinni mieć do mnie o to pretensji)
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-05-2010, 09:57 PM
witajcie, w jednej z pożyczek nie zabezpieczyłem sie odpowiednimi danymi, nie dostaje odpwiedzi od osoby, która chyba jednak poleci w kulki, szukam danych użytkownika "mona47"

Była to moja druga inwestycja na szczęście mała na 200 zł, czy ktoś z was ma szersze informacje o tej osobie? Oczywiście na priv, pokażę w razie potrzeby, że ta osoba raczej mnie naciągnęła na te 200 zł. pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-05-2010, 10:42 PM
mariusz89 napisał(a):witajcie, w jednej z pożyczek nie zabezpieczyłem sie odpowiednimi danymi, nie dostaje odpwiedzi od osoby, która chyba jednak poleci w kulki, szukam danych użytkownika "mona47"

Była to moja druga inwestycja na szczęście mała na 200 zł, czy ktoś z was ma szersze informacje o tej osobie? Oczywiście na priv, pokażę w razie potrzeby, że ta osoba raczej mnie naciągnęła na te 200 zł. pozdrawiam

Dane znajdzie Pan w ---Inwestycje---zaległe spłaty lub inwestycje---archiwum---zobacz dane
29-05-2010, 09:02 PM
EDZIULKA napisał(a):
mariusz89 napisał(a):witajcie, w jednej z pożyczek nie zabezpieczyłem sie odpowiednimi danymi, nie dostaje odpwiedzi od osoby, która chyba jednak poleci w kulki, szukam danych użytkownika "mona47"

Dane znajdzie Pan w ---Inwestycje---zaległe spłaty lub inwestycje---archiwum---zobacz dane

Tak wiem - te dane podstawowe mam - raczej chopdziło mi o jakieś dodatkowe, wiadomo jak zabezpieczony jest ten serwis, mozna pisać tam brednie. Wink
Chodzilo mi o jakies skany czegokolwiek, poza dowodwem osobistym Wink dzieki za pomoc! Smile
09-09-2010, 03:27 AM
Witam!
Czyzby ten pomysł tez już był zarzucony-bo wydaje sie dość ciekawy - Pozdrawiam
21-12-2011, 12:20 PM
Witam. Poszukuje informacji o użytkowniku Colin44, czy ktoś potwierdzał jego dane ? Czy ktoś miał z nia kontakt ? Czy ktoś wysyłał korespondencje na jej adres ? Widze, ze naciągnęła wiele osób na kilka tysięcy, wiec uważam, ze trzeba sie jakoś zorganizować i wzajemnie sobie pomoc Smile
11-02-2017, 09:38 AM
ja jestem za z tym pomysłem

go here
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm