Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Prywatne pozyczki - Kraków tylko na normlany procent..

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
22-09-2008, 10:16 PM

Czy jest tu jakis PD któy by z chęcia chciał wejsc w pozyczkę prywatną?
Przyznam szczerze że szukam ok. 5-6 tyś na jak najdłuzszy okres.najlepiej aby to było ok. 48-60 miesiecy.Mozemy nawet ponegocjowac procent tak aby wilk był systy i owca cała.Zabezpiecznie?
Moge zaoferowac podpis weksla ale "normlany" a nie jakis kombinowany.
Na co potrzbuje?
miedzy innymi na pozbycie sie kredytu bankowego oraz pozyczki na kokosie.
Plus połatanie długów u znajomych i spławienie Providenta.
no chyba że ktoś był bym w stanie przyłączyc się do aukcji na monetto to mozemy sie dogadac.Jak są pytania to prosze bardzo....tylko bym prosił w normlanym tonie w takim jak ja czynię.bo rozmowa z kłótnią w tle nie ma sensu.....
P.S: aktulane raty moje przekraczają wartosc ewentulanej raty na kwote

Miesięczna rata spłaty:
266.67 PLN
Oprocentowanie:
60.00 %
Oprocentowanie w skali roku
20.00 %

Sfinansowana wartość:
5,640.00 PLN
Odsetki sumarycznie:
3,600.00 PLN
Opłata za pożyczkę:
360.00 PLN

Całkowity koszt:
9,600.00 PLN
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2008, 10:24 PM
RE: Prywatne pozyczki - Kraków tylko na normlany procent..
@ Kris26 - napisz jakie sa Twoje dochody oraz sumaryczne miesieczne wydatki (czynsz, paliwo, wydatki na życie itp.). W ten sposob bedzie latwiej podjac decyzje potencjalnym pożyczkodawcą. A może wspólnie znajdziemy lepsze wyjscie niż pozyczka na 20% w skali roku.

Kod promocyjny do rejestracji na kokos.pl: 48d80273c9806. Otrzymasz 10zł gratis i pomożesz w rozwoju forum.
Łatwy sposób na kredyt. Porównywarka kredytowa - kredytometr.pl
22-09-2008, 10:33 PM
Napiszę odrazu tak;
fakt ze moze i dupę zmoczyłem na kokosie ale tylko przez swoja nie uwage (przede wszystkim..) oraz zawirowanie poboczne nie z mojej winy.
A do rzeczy.Czynsz i paliwo odpadaja (nie mam mieszkania,mieszkam na wsi - samchodu narazie nie posiadam)Co do samych wydatków na zycie to mieszkam z rodzicami wiec jako takich nie ponoszę.
Sprawa jest naprawde pilna bo chciałbym spławic to co napisałem oraz połatac dziure i zostac tylko przy jednej rzeczy (racie).Zwazywszy na f akt że za trzy tygodnie muszę wyjechac do Warszawy w celach zdrowotnych.Oferowałem juz nawet na monetto przy aukcji spotkanie z PD w celu dodatkowego zabezpieczenia to mnie jeszcze oskarżono o próbę komina....
A mi naprawdę zalezy na czasie.
22-09-2008, 10:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-09-2008 10:43 PM przez vincenco.)
Masz jakieś dochody? Czy możesz zaproponować jakieś dodatkowe zabezpieczenie (hipoteka, czyjeś poręczenie, zastaw rejestrowy na jakiejś rzeczy ruchomej)? To tak naprawdę najważniejsze dla potencjalnych pożyczkodawców.

Kod promocyjny do rejestracji na kokos.pl: 48d80273c9806. Otrzymasz 10zł gratis i pomożesz w rozwoju forum.
22-09-2008, 11:24 PM
Jak juz napisałem wyzej nie mam ani hipoteki ani samochodu,wydaje mi sie że ewentulany weksel nie jest zly,plus spotkaniez PD jak juz bedzie tak chciał.Poreczyciel tez w gre nie wchodzi.
dochód: 552 na reke renta z tytulunie zdolnosci do pracy na stale i zasilek pielegnacyjny 150 zł
23-09-2008, 07:36 AM
Weksel jest ciekawa propozycja, ale musi za nia isc jakis majatek, z ktorego mozna go w razie problemow, odpukac, zrealizowac. Moze chociaz jakas rzecz ruchoma. Ww. dochody w porownaniu z obciazeniami z tytulu pozyczek sa niskie (dyplomatycznie mowiac).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-09-2008, 08:44 AM
Ano właśnie. Co PD po tym, że dostanie nakaz zapłaty (jakby źle poszło) w miesiąc, jak komornik pocałuje klamkę i tak?
Swoją drogą, co to jest weksel normalny, a co kombinowany?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-09-2008, 10:47 AM
@ kris26 - pierwsze co możesz zrobić żeby spławić Providenta to zmiana obsługi domowej na wpłaty z konta bankowego. Zaoszczędzi ci to bardzo dużo pieniędzy, a efektywne oprocentowanie pożyczki w Providencie spadnie do 30%.

23-09-2008, 10:51 AM
Normalny - czyli taki który jest wystawiany przez normalnego człowieka na normalnych zasadach a nie tak aby ktoś pózniej szantażował mnie weksle na xx zł skoro jest podpisany na yy zł albo zastraszał mnie uruchomieniem weksla bez jakiejkolwiek przyczyny.Mało takich spraw w gazetach się obiło?
O taki mi chodzi.
Panowie jak przychodze po pomoc i potrzebuje jasnej odpowiedzi; TAK - rozmowaimy dalej NIE - szukam dalej gdzie indziej.Ja zaproponowałem ze swojej strony to co mogę.mi naprawde zależy na czasie a nie na sprzeczkach.Fakt że i w przeszlosci moze za duzo kredytów mialem,mimo zredukowania ich juz w jakijś ilosci no ale dalej mnie jeszcze wszystko goni.
23-09-2008, 10:57 AM
Z mojej strony niestety odpowiedź brzmi nie. Po przeanalizowaniu Twoich finansów muszę powiedzieć, że ryzyko takiej pożyczki byłoby dla mnie zbyt duże.

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm