Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
mery007, ewcia62

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mery007, ewcia62
16-09-2010, 08:34 AM
mery007, ewcia62
Witam,

ewcia62 i mery007 przestali spłacać dług a windykacja polubowna nie przyniosła skutku więc wzywam innych poszkodowanych do pozwu zbiorowego. Musi nas być przynajmniej 10 by wspólną sprawę założyć.
Uczmy wywiązywania się z umów a wszystkim będzie się żyło lepiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2010, 04:01 PM
RE: mery007, ewcia62
andmonp napisał(a):Witam,

ewcia62 i mery007 przestali spłacać dług a windykacja polubowna nie przyniosła skutku więc wzywam innych poszkodowanych do pozwu zbiorowego. Musi nas być przynajmniej 10 by wspólną sprawę założyć.

Jeśli chodzi o ewcia62 ze Smawy to się dopisuję
17-09-2010, 06:54 AM
b2044 napisał(a):
andmonp napisał(a):Witam,

Jeśli chodzi o ewcia62 ze Smawy to się dopisuję

Tak, chodzi o nieuczciwych PB ze Smavy.
11-01-2011, 09:50 PM
andmonp napisał(a):Musi nas być przynajmniej 10 by wspólną sprawę założyć.

Nie musi być Was co najmniej 10. Dopisałbym się, ale zacząłem działać na własną rękę i mam już nieprawomocny nakaz zapłaty w e-sądzie. Smile
12-01-2011, 08:44 PM
Gallipoli napisał(a):
andmonp napisał(a):Musi nas być przynajmniej 10 by wspólną sprawę założyć.

Nie musi być Was co najmniej 10. Dopisałbym się, ale zacząłem działać na własną rękę i mam już nieprawomocny nakaz zapłaty w e-sądzie. Smile
Sam działałeś, czy przy pomocy jakiejś Kancelarii?
12-01-2011, 09:07 PM
[/quote]
[/quote]

Działam sam. I w dwóch innych sprawach doszedłem już do etapu egzekucji komorniczej. Moim zdaniem to wszystko jest na tyle proste, że nie ma sensu dawać komuś zarobić na sobie przy tej okazji. Smile
13-01-2011, 12:43 PM
[/quote]

Działam sam. I w dwóch innych sprawach doszedłem już do etapu egzekucji komorniczej. Moim zdaniem to wszystko jest na tyle proste, że nie ma sensu dawać komuś zarobić na sobie przy tej okazji. Smile
[/quote]
No, to widzę, że następną panią sam pognam do e-sądu, bo jak na razie, to MałyDług się strasznie ślimaczy.
11-08-2011, 08:11 AM
b2044 napisał(a):No, to widzę, że następną panią sam pognam do e-sądu, bo jak na razie, to MałyDług się strasznie ślimaczy.

Polecam. W przypadku Mery007 komornik okazał się dość skuteczny. Zadłużenie już ściągnął. Pozostały jeszcze koszta egzekucji. Smile
11-08-2011, 08:39 AM
Gallipoli napisał(a):
b2044 napisał(a):No, to widzę, że następną panią sam pognam do e-sądu, bo jak na razie, to MałyDług się strasznie ślimaczy.

Polecam. W przypadku Mery007 komornik okazał się dość skuteczny. Zadłużenie już ściągnął. Pozostały jeszcze koszta egzekucji. Smile

Już mam czworo (w tym ewcia62) w e-sądzie, z czego jedną zajmuje się już komornik
17-11-2011, 12:08 PM
b2044 napisał(a):
Gallipoli napisał(a):

Już mam czworo (w tym ewcia62) w e-sądzie, z czego jedną zajmuje się już komornik
Właśnie nakaz zapłaty przeciwko ewcia62 otrzymał klauzulę wykonalności, w związku z czym został skierowany do komornika.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm