Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Co się dzieje z nachwilkę

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co się dzieje z nachwilkę
04-12-2010, 06:29 PM
RE: Co się dzieje z nachwilkę
Domena zostaje skradziona, ziomek od przelewów ma wypadek w szwecji. Tłumaczenia niczym marnej jakości PB na finansowo.pl.

Oszczędź wstydu Marczeski...a branie pożyczki od innych PD na ich spłaty to już jest konkretna akcja...: D

Zróbcie wypłaty i zwijajcie ten biznes bo to chyba już nie ma sensu z taką złą sławą.

Dobrze, że nie inwestowałem tam ani nie pożyczałem.

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2011, 06:49 PM
Jako ze moja przygoda z SL zaczela sie i skonczyla na tym portalu strata 100zl postanowilem cos zrobic a wiec natrafila sie okazja pojechania do Głogowa (spedzilem tam sylwestra mam niecale kilkanascie km duzo kolezanek z Uniwersytetu gdzie studiuje tam mieszka wiec spisalem dane firmy bo cos mi smierdzialo i szukam owej siedziby mysle sobie jak to nie bank a jakas PHU no to szukam najpierw mysl no jakies pomieszczenie? no ale oprocz spozywczaka i kiosku nie znalazlem nic Tongue wiec sprawdzam adres i widze duzy blok (cos na styl koszarowychWink jest domofon!!! dzwonie (1 stycznia kolo 15 bylem stratny ta stowe i po sylwkuWink i odbiera pani i odpowiada "Aco to na chwilke" hehe zalamalem sie nie myslac dalej widze "chlopaki" pija piwo (kazdego suszy o tej godzinie zwlaszcza 1 styczniaWink i rozmowa z nimi jakie bylo ich zdziwienie na owy temat ze niby wlasciciel mial wypadek czy byl za granica jak to nazwali "cwaniaczek" ze kiedys nawet cos tam oszukiwal w zakladach u buka na poczatku internetowych szalenstw itp itp ale za duzo nie wycwaniakowal by z nimi bo oni go znaja jako osobe "nie slowna";) wiec w toku myslenia wychodzi mi ze portal juz dawno umarl zerkam na nachwilke a tam "niby" operator niby "pan marczewski" to dwie rozne osoby a jednak cos mi intuicja smierdzi ze to zmiana tylko"zalogowania" aukcji brak (te ktore sie zakonczyly udanie a wplacal pan marczewski okazalo sie ze po 3 tygodniach tylko je "zakanczal" a pieniedzy nie dostaliWink i sobie tak mysle ja biedny student Tongue stracil tak stowe i mysle co dalej? skoro takie jajca sa nie wiem co o tym sadzic a jako ze dosieglem szerszej iedzy na owy temat Wink dowiedzialem sie ze nie jestto firma zarejestrowana na uslugi finansowe (a na moj prosty rozum to chyba powinnaWink a na dzialalnosc internetowa czyli stowe stracilem "operator wypadku nie mial" (tego jestem na 200% pewien i tegoze nie byl za granicaWink a do Głogowa znow pojade cos kolo walentynek

Dodam jeszcze ze nie mialem na celu nikogo oczernic zblaznic ani nic w tym celu a przedstawilem tylko swoja sytuacje gdyz ta "stowa" to 5% moich zarobkowTongue pewnie znajdzie sie wielu obroncow piszacych wiele przyjemnych"epitetow" ale ja tam bylem i wiem co przezylem

http://www.alpin.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-01-2011, 02:04 AM
A wiec byly proby szantazu mej osoby za ta informacje ale coz tu poradzic jak szef szefow bierze pozyczki na 500 zl na 2 miesiace nie wiem jak odzyskac te 100 zl ja tam odpuszczam bo to zalosne dla mnie ktos rozporzadzajacy czyimis finansami 500 zl na 2 miesiace?..to ja dziekuje wole kilka dni nadgodziny przytulic jak i czynie przed sesja (za warunki sie placi TongueWink zycze wam..obyscie byli usmiechnieci a takich ludzi eliminowac..

10-01-2011, 09:02 AM
Czlowiek napisał(a):A wiec byly proby szantazu mej osoby za ta informacje ale coz tu poradzic jak szef szefow bierze pozyczki na 500 zl na 2 miesiace nie wiem jak odzyskac te 100 zl ja tam odpuszczam bo to zalosne dla mnie ktos rozporzadzajacy czyimis finansami 500 zl na 2 miesiace?..to ja dziekuje wole kilka dni nadgodziny przytulic jak i czynie przed sesja (za warunki sie placi TongueWink zycze wam..obyscie byli usmiechnieci a takich ludzi eliminowac..

Nie rozumiem troszkę tej wypowiedzi. Smile
Nie jesteś jedyny... nie tylko ty czekasz za pieniędzmi ale one nie przepadły... Lista osób oczekujących zwrot z subkonta pieniędzy jest na forum nie jest ukryta.

Moderator forum serwisu nachwilke.pl
Pozdrawiam
Marczeski
11-01-2011, 01:00 AM
Odpowiem panu inaczej Wink jako pan osoba postronna nie zwiazana z tym serwisem chce go ratowac Tongue zadluza sie panWink by oddac tym ktorzy pana nie obchodza bo w koncu te pieniadze wzial ktos inny prawda? no chyba ze ja zyje w swiecie gdzie dam komus moje rachunki do placenia Tongue ja wiem ze moze ja student moze ja szary "zuczek" rypiacy na nadgodzinach w tym kraju ale jest jedna zasada "nie klamie nie oszukuje nie mam to nie biore" pan pisze ze szef wrocil na chwilke? to mam rozumiec pan za szefa owego oddawal pieniadze? bo ja tego nie rozumiem? no dzis poniedzialek a ja widze ze aukcja za 500 zl dalej sie ciagnie moglbym ja zakonczyc Tongue bo dostalem premie 350zlBig Grin uczciwie zarobione pieniadze niestety ja w "szwindle i kretactwa nie wchodze" teraz w sobote jade na dyskoteke do Głogowa moge znow zajsc pod wskazany adres nawet fotke sobie pstryknac ładny koszarowy blok szkoda ze pod wskazanym adresem jest strefa widmo niestety tak to w naszym kraju jest ze ten co pracuje ciezko da sie wyr.. temu co kreci tak to jest jak sie zyje ponad stan prosze pana "jak nie mam to nie mam a nie biore i wymyslam nowe teorie" mnie boli to ze pod wskazanym adresem nie ma takowego pojecia nikt co to na chwilke!! a ludzie z owego bloku albo rejonow opinie o owym wlascicielu maja "taka jak my o drogach naszych i rzadzie" prosze mnie nie zbijac z toru myslenia ja wiem ze teraz bedzie pisane "cuda niewidy" rozkwitnie portal na nowo za czyje pieniadze? za te co nam nie oddano? co mnie obchodza inni? mi inni nie oplaca rachunkow? nie mam czasu latac za ta stowa niestety a pan moje posty i meile odrzuca taka to "demokracja i wolnosc slowa" ze kazdy "cwaniak otwiera mini bank na adres babci? cioci? czy moze na pytanie "Halo czy tu na chwilke" kaze mamie odpowiadac "ciiii"..ja takich w zyciu wielu poznalem jestem prostym czlowiekiem z prostymi zasadami a swoje teorie "jak to cudownie wszystko wyglada" niech pan pozostawi dla siebie nikt nie jest glupi ide spac bo Czlowiek musi rano wstac i z usmiechem na twarzy leciec na dwa etaty a tacy jak pan zyja z naiwnosci naszej z naszych ciezko zarobionych pieniedzy ale jak to mowi moja kochana przyszla zona "na kazdego przyjdzie pora" to tyle..dla zainteresowanych moge fotke pstryknac w sobote ale bez siebie Wink (w koncu to po sesji wiec oblewam naukowe cale 400 zlWink Trzymta sie dobrzy ludzie Smile

11-01-2011, 11:45 AM
Czlowiek napisał(a):Odpowiem panu inaczej Wink jako pan osoba postronna nie zwiazana z tym serwisem chce go ratowac Tongue zadluza sie panWink by oddac tym ktorzy pana nie obchodza bo w koncu te pieniadze wzial ktos inny prawda? no chyba ze ja zyje w swiecie gdzie dam komus moje rachunki do placenia Tongue ja wiem ze moze ja student moze ja szary "zuczek" rypiacy na nadgodzinach w tym kraju ale jest jedna zasada "nie klamie nie oszukuje nie mam to nie biore" pan pisze ze szef wrocil na chwilke? to mam rozumiec pan za szefa owego oddawal pieniadze? bo ja tego nie rozumiem? no dzis poniedzialek a ja widze ze aukcja za 500 zl dalej sie ciagnie moglbym ja zakonczyc Tongue bo dostalem premie 350zlBig Grin uczciwie zarobione pieniadze niestety ja w "szwindle i kretactwa nie wchodze" teraz w sobote jade na dyskoteke do Głogowa moge znow zajsc pod wskazany adres nawet fotke sobie pstryknac ładny koszarowy blok szkoda ze pod wskazanym adresem jest strefa widmo niestety tak to w naszym kraju jest ze ten co pracuje ciezko da sie wyr.. temu co kreci tak to jest jak sie zyje ponad stan prosze pana "jak nie mam to nie mam a nie biore i wymyslam nowe teorie" mnie boli to ze pod wskazanym adresem nie ma takowego pojecia nikt co to na chwilke!! a ludzie z owego bloku albo rejonow opinie o owym wlascicielu maja "taka jak my o drogach naszych i rzadzie" prosze mnie nie zbijac z toru myslenia ja wiem ze teraz bedzie pisane "cuda niewidy" rozkwitnie portal na nowo za czyje pieniadze? za te co nam nie oddano? co mnie obchodza inni? mi inni nie oplaca rachunkow? nie mam czasu latac za ta stowa niestety a pan moje posty i meile odrzuca taka to "demokracja i wolnosc slowa" ze kazdy "cwaniak otwiera mini bank na adres babci? cioci? czy moze na pytanie "Halo czy tu na chwilke" kaze mamie odpowiadac "ciiii"..ja takich w zyciu wielu poznalem jestem prostym czlowiekiem z prostymi zasadami a swoje teorie "jak to cudownie wszystko wyglada" niech pan pozostawi dla siebie nikt nie jest glupi ide spac bo Czlowiek musi rano wstac i z usmiechem na twarzy leciec na dwa etaty a tacy jak pan zyja z naiwnosci naszej z naszych ciezko zarobionych pieniedzy ale jak to mowi moja kochana przyszla zona "na kazdego przyjdzie pora" to tyle..dla zainteresowanych moge fotke pstryknac w sobote ale bez siebie Wink (w koncu to po sesji wiec oblewam naukowe cale 400 zlWink Trzymta sie dobrzy ludzie Smile

Pamiętaj, że każdy post napisany świadczy o tym kto go pisze.
Jakie e-maile? w ogóle spróbowałeś się ze mną skontaktować w tej sprawie? Dlaczego ukrywasz swój prawdziwy login z serwisu nachwilke? Może się czegoś obawiasz? Wrócił właściciel i teraz podlicza stan kont i będzie wysyłał zaległości do niedawna był sam teraz już nie jest i serwis wstaje na nogi. Żeby w życiu coś osiągnąć trzeba czasem upaść. I pamiętaj życie to nie uważanie aby nie upaść tylko to aby zawsze po upadku wstać z podniesionym czołem. Nawet jeśli to będzie spłacone za moje pieniądze jest w tym coś złego ? I to że wypisujesz takie rzeczy ze tam będziesz itp o czym to świadczy? Po za tym jeśli bym nie chciał żebyś wiedział gdzie mieszka właściciel to firmę zarejestrował bym na kiosk z bagietkami Smile

Podaj jakiś dowód na to co piszesz... skan wysłanego emaila, jakiś dowód wpłaty itp... Co chcesz osiągnąć?.. zostaną tylko najlepsi i to oni coś będą z życia mieli... Nawet jak sam zostanę jako inwestor to i tak nachwilke będzie już na zawsze a to z dlatego ze ja jestem odpowiedzialną i realną osobą...
Przypomnę KAŻDY KTO NIE DOSTAŁ WYPŁATY Z SUBKONTA W NAJBLIŻSZYM CZASIE OTRZYMA JĄ Z REKOMPENSATĄ!!!

Pozdrawiam
Marczeski
11-01-2011, 12:34 PM
Marczeski napisał(a):Po za tym jeśli bym nie chciał żebyś wiedział gdzie mieszka właściciel to firmę zarejestrował bym na kiosk z bagietkami Smile

Tak sobie czytam tę wymianę poglądów z umiarkowanym zainteresowaniem, bo na szczęście nic nie zainwestowałem w tym portalu, ale ten fragment mnie zainteresował. Podobno Pan i właściciel Nachwilke.pl to dwie różne osoby, a ten fragment sugeruje, że to Pan jest jednak właścicielem. To jak to w końcu jest? Pytam, bo dostaję co jakiś czas maile z tego serwisu i nie wiem, jak to jest, że taki "wolontariusz" jak Pan pisze jakby był oficjalnym przedstawicielem portalu. Smile
26-01-2011, 02:09 AM
Panie Damianie czy jak to tam pan się o sobie wyraża byłem znów w Głogowie tym razem pani przez domofon powiedziała że nie ma nic do powiedzenia Wink ja nie mam czasu tutaj zaglądać ani uganiać się za tą stówką w końcu pan "wedle obietnic" splacił wszystkich Tongue (czy znów klamałWink co do portalu..pisalem do pana ze 3 meile zero odpowiedzi gdy pisałem posty nie "akceptował" pan ich wiec..Wink mi to lotto..jak już mówilem nie mam czasu uganiać się za ta stową..jest pan chamem i złodziejem oszukującym ludzi taka prawda i proszę nie szukać już innych wymówek i tego typu podobnych słów..nie idą za pańskimi słowami czyny panie marczewski vel panie na chwilke..każdy ślepy dostrzeże ze po to wyrobił pan drugi login by inwestować pieniadze które zdobył pan od nas..wuiec pospolicie nie "pykło" ja mówiłem nie mam czasu na gadanie..2 etaty zycie studenckie kobieta pies i 20 letni opel calibra do naprawy dla pana to nic dla mnie caly swiat ale ten uczciwy swiat

Życze wszystkim milego dnia

( przepraszam za literowki polskie itd..nie wiem jakich w owym forum sie uzywaWink

06-02-2011, 02:21 PM
Witam,

2 lutego o godzinie 14:05 wyslalem e-mail na ponizsze adresy:
nachwilke@nachwilke.pl,
kontakt@nachwilke.pl,
marczeski@o2.pl

o nastepujacej tresci:

Witam,

Chcialem poruszyc dwie kwestie.

W dniu 2010-10-21 21:30:11 dokonalem wyplaty srodkow z subkonta w
wysokosci 300zl, jednak te pieniadze do dnia dzisiejszego do mnie nie
dotarly. Prosze o jak najszybsze wyjasnienie zaistnialej sytuacji i
jak najszybszy zwrot w/w 300zl oraz 8.91 (ktore wciaz posiadam na
subkoncie).

Druga kwestia to dwie gwarantowane aukcje ktore nie zostaly splacone przez PB:
http://nachwilke.pl/index,pozyczka,386.html
http://nachwilke.pl/index,pozyczka,384.html

Prosze o ich wykupienie i przelanie brakujacych splat na moj rachunek bankowy.

Pozdrawiam,
Paweł

Jedyna odpowiedz jaka do tej pory otrzymalem to:

Delivery to the following recipient failed permanently:

nachwilke@nachwilke.pl

Technical details of permanent failure:

Jak widac caly serwis oraz wszystkie osoby z nim zwiazane sa malo powazne. Bylem cierpliwy i czekalem 3 miesiace na splate. Teraz juz nie bede czekal dluzej tylko skieruje sprawe do prokuratury.

Do zobaczenia w sadzie.

Tego posta pisze jako ostrzezenie dla wszystkich ktorzy zastanawiaja sie czy warto tam inwestowac. NIE WARTO! Trzymajcie sie z daleka! Ten serwis to oszustwo!
23-02-2011, 10:33 PM
Walkir napisał(a):Witam,

2 lutego o godzinie 14:05 wyslalem e-mail na ponizsze adresy:
nachwilke@nachwilke.pl,
kontakt@nachwilke.pl,
marczeski@o2.pl

o nastepujacej tresci:

Witam,

Chcialem poruszyc dwie kwestie.

W dniu 2010-10-21 21:30:11 dokonalem wyplaty srodkow z subkonta w
wysokosci 300zl, jednak te pieniadze do dnia dzisiejszego do mnie nie
dotarly. Prosze o jak najszybsze wyjasnienie zaistnialej sytuacji i
jak najszybszy zwrot w/w 300zl oraz 8.91 (ktore wciaz posiadam na
subkoncie).

Druga kwestia to dwie gwarantowane aukcje ktore nie zostaly splacone przez PB:
http://nachwilke.pl/index,pozyczka,386.html
http://nachwilke.pl/index,pozyczka,384.html

Prosze o ich wykupienie i przelanie brakujacych splat na moj rachunek bankowy.

Pozdrawiam,
Paweł

Jedyna odpowiedz jaka do tej pory otrzymalem to:

Delivery to the following recipient failed permanently:

nachwilke@nachwilke.pl

Technical details of permanent failure:

Jak widac caly serwis oraz wszystkie osoby z nim zwiazane sa malo powazne. Bylem cierpliwy i czekalem 3 miesiace na splate. Teraz juz nie bede czekal dluzej tylko skieruje sprawe do prokuratury.

Do zobaczenia w sadzie.

Tego posta pisze jako ostrzezenie dla wszystkich ktorzy zastanawiaja sie czy warto tam inwestowac. NIE WARTO! Trzymajcie sie z daleka! Ten serwis to oszustwo!
Nie ma adresu nachwilke@nachwilke.pl i to dostałeś w zwrotnej wiadomości. Po za tym jest forum nachwilke.pl gdzie się takie sprawy załatwia.
Jak byś tego emaila wysłał osobno na każdy z podanych emaili dostał bym go a tak nie dostał go nikt.
Pozdrawiam

Pozdrawiam
Marczeski
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm