Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Co się dzieje z nachwilkę

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co się dzieje z nachwilkę
03-03-2011, 03:13 PM
RE: Co się dzieje z nachwilkę
Marczeski napisał(a):Nie ma adresu nachwilke@nachwilke.pl

Wygląda na to, że chwilowo nie ma też serwisu w Sieci. Chciałem tam dziś zajrzeć, a tu komunikat o zablokowaniu strony. Z kontekstu wnoszę, że za zaległości w opłatach... Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2011, 03:00 PM
Gorzej, to chyba duch poprzedniego właściciela postanowił sobie trochę dorobić (adres ramki z formularzem płatności: yrek sldc pl).

Zestaw Narzędzi Pożyczkodawcy - bezpieczne pożyczanie na Kokosie i Finansowo
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-03-2011, 04:06 PM
rogers napisał(a):Gorzej, to chyba duch poprzedniego właściciela postanowił sobie trochę dorobić (adres ramki z formularzem płatności: yrek sldc pl).

W woli wyjaśnienia:
- operator serwisu kupił serwis w listopadzie 2009, z zastrzeżeniem iż będzie płacił w ratach przez okres 12 miesięcy.
- Do sierpnia 2010r. nie było wiekszych problemów ze spłatami.

Od września 2010 operator zaprzestał spłat, dlatego pozwoliłem sobie na przekierowanie domeny.

Skoro serwis tak dobrze prosperuje jak to Pan Marczewski i właściciel serwisu kiedys pisali to kwota zaległości powinna zostac spłacona dosłownie z miesięcznego zysku.

Jeżeli zaległośc zostanie spłacona serwis będzie działal nadal.
07-03-2011, 09:10 PM
StiVeQ napisał(a):- operator serwisu kupił serwis w listopadzie 2009, z zastrzeżeniem iż będzie płacił w ratach przez okres 12 miesięcy.

Od września 2010 operator zaprzestał spłat, dlatego pozwoliłem sobie na przekierowanie domeny.

Kilka refleksji nasunęło mi się po lekturze tej wypowiedzi. Na przykład taka, że mam wątpliwości, czy zaległość w opłatach upoważnia do blokady możliwości funkcjonowania serwisu. To nie jest wyłącznie sprawa między jednym panem a drugim, z których jeden winien jest drugiemu pieniądze, ale w grę wchodzą także PD i PB tego portalu i nie wiem, czy ich obchodzą panów wzajemne rozliczenia.
Gdybym ja był jednym z aktywnych użytkowników portalu to zażądałbym zadośćuczynienia od obu stron sporu za to, że nie mogę oddać/odzyskać pieniędzy. Nie moją sprawą byłoby rozstrzyganie, kto ma rację w sporze, bo to jest sprawa dla sądu. Z mojego punktu widzenia wyglądałoby to tak, że ten, kto zablokował serwis jest co najmniej współwinny moich strat.
Inna refleksja jest taka, że ta próba wymuszenia zaległych spłat wygląda na nieprzemyślaną i rozpaczliwą. To tak, jakby przyjść do dłużnika, zamknąć go w domu na klucz i zapowiedzieć, że dopóki nie spłaci długu, to z domu nie wyjdzie.
Dopóki portal działał, była niewielka, ale jednak szansa na to, że coś zarobi i operator będzie miał z czego płacić. Tymczasem teraz portal właściwie ukatrupiono i ja na miejscu obecnego operatora zastanawiałbym się, czy warto go reanimować i wydawać pieniądze na opłatę domeny.
No i wreszcie ostatnia refleksja jest taka, że przejmowanie serwisu w sytuacji, kiedy nie ma się nad nim pełnej kontroli, bo poprzedni operator może w każdej chwili odłączyć go od sieci, jest skrajną głupotą. I teraz widać wyraźnie, dlaczego.
No ale takie są skutki, kiedy za interesy biorą się ludzie niepoważni. Ciekawe, jak dalej rozwinie się akcja tej telenoweli? Wink
10-03-2011, 04:48 PM
Gallipoli napisał(a):
StiVeQ napisał(a):- operator serwisu kupił serwis w listopadzie 2009, z zastrzeżeniem iż będzie płacił w ratach przez okres 12 miesięcy.

Kilka refleksji nasunęło mi się po lekturze tej wypowiedzi. Na przykład taka, że mam wątpliwości, czy zaległość w opłatach upoważnia do blokady możliwości funkcjonowania serwisu. To nie jest wyłącznie sprawa między jednym panem a drugim, z których jeden winien jest drugiemu pieniądze, ale w grę wchodzą także PD i PB tego portalu i nie wiem, czy ich obchodzą panów wzajemne rozliczenia.
Gdybym ja był jednym z aktywnych użytkowników portalu to zażądałbym zadośćuczynienia od obu stron sporu za to, że nie mogę oddać/odzyskać pieniędzy. Nie moją sprawą byłoby rozstrzyganie, kto ma rację w sporze, bo to jest sprawa dla sądu. Z mojego punktu widzenia wyglądałoby to tak, że ten, kto zablokował serwis jest co najmniej współwinny moich strat.
Inna refleksja jest taka, że ta próba wymuszenia zaległych spłat wygląda na nieprzemyślaną i rozpaczliwą. To tak, jakby przyjść do dłużnika, zamknąć go w domu na klucz i zapowiedzieć, że dopóki nie spłaci długu, to z domu nie wyjdzie.
Dopóki portal działał, była niewielka, ale jednak szansa na to, że coś zarobi i operator będzie miał z czego płacić. Tymczasem teraz portal właściwie ukatrupiono i ja na miejscu obecnego operatora zastanawiałbym się, czy warto go reanimować i wydawać pieniądze na opłatę domeny.
No i wreszcie ostatnia refleksja jest taka, że przejmowanie serwisu w sytuacji, kiedy nie ma się nad nim pełnej kontroli, bo poprzedni operator może w każdej chwili odłączyć go od sieci, jest skrajną głupotą. I teraz widać wyraźnie, dlaczego.
No ale takie są skutki, kiedy za interesy biorą się ludzie niepoważni. Ciekawe, jak dalej rozwinie się akcja tej telenoweli? Wink

Serwis wraca do działania na nowej domenie lokujemy.pl
Na razie działa forum i kilka zakładek pracujemy nad resztą. Nie można się jeszcze zalogować na stronie serwisu.
Co do domeny były właściciel nie raczył wysłać cesji do tej pory!!!
Sprawa w postępowaniu cywilnym jest w toku i wszyscy PD i PB podani zostali jako poszkodowani w tej sprawie.
marczeski@o2.pl i gg 9373187 służę pomocą w dokonywaniu spłat zaległych pożyczek. Nie dajcie się nabrać i nie wysyłajcie żadnej złotówki w tym komunikacie co pojawia się na stronie nachwilke.pl !!!
"Serwis Nachwilke.pl
został zablokowany!

Jezeli jestes wlascicielem konta i chcesz je odblokowac,
dokonaj płatnosci poprzez poniższy formularz."
to oszustwo i próba wyłudzenia pieniędzy.

Moderator forum serwisu nachwilke.pl
Pozdrawiam
Marczeski
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-03-2011, 10:19 AM
Marczeski napisał(a):Sprawa w postępowaniu cywilnym jest w toku i wszyscy PD i PB podani zostali jako poszkodowani w tej sprawie.
Czy może Pan podać który Sąd prowadzi tę sprawę, oraz sygn. akt?

ZAKRA - zarejestruj się w nowym serwisie pożyczkowym! Kredyty na sms - gotówka w kilka minut!
12-03-2011, 01:10 AM
Niezłe jaja się dzieją. Będę bacznie przyglądał się rozwojowi wypadków. Od zeszłego roku nie otrzymałem ani złotówki z zaległych spłat. Wszystko wpadło w czarną dziurę - czarną dziurę kieszeni właściciela/operatora/Marczewskiego czy jak tam zwał...
12-03-2011, 09:59 AM
StiVeQ napisał(a):W woli wyjaśnienia:
- operator serwisu kupił serwis w listopadzie 2009, z zastrzeżeniem iż będzie płacił w ratach przez okres 12 miesięcy.

Skoro serwis tak dobrze prosperuje jak to Pan Marczewski i właściciel serwisu kiedys pisali to kwota zaległości powinna zostac spłacona dosłownie z miesięcznego zysku.

Odezwał się złodziej z Kokos.pl który wyłudził pożyczkę na niski procent i teraz nie spłaca jej w umówionych terminach.
Odezwał się pseudo-windykator-oszust, który od ponad roku nie rozliczył się z wieloma osobami z zawartych umów cesji pożyczek z Kokos.pl.
Odezwał się oszust od prac chałupniczych na które masa osób żaliła się w internecie.

Widzę, że prowadzisz Irku bujne życie internetowe. Może lepiej skup się na pracy za granicą, tam gdzie uciekłeś? Jesteś dłużny ludziom dużo pieniędzy.

Guzik mnie obchodzą Twoje rozliczenia z tym pajacem z Nachwilke.pl. Działasz na moją niekorzyść blokując domenę, bo nie mogę np. obliczyć należnego podatku do urzędu skarbowego. Spotkamy się w sądzie.
12-03-2011, 11:13 PM
Marczeski napisał(a):Serwis wraca do działania na nowej domenie lokujemy.pl
[...] Nie można się jeszcze zalogować na stronie serwisu.
Dopóki się nie będzie można zalogować, dopóty dla użytkowników serwisu nie ma żadnego pożytku z tego rzekomego powrotu. I właściwie nie jest to żaden powrót. Równie dobrze można by pod tym nowym adresem wstawić grafikę z widokiem strony startowej. Smile
13-03-2011, 11:17 PM
Ulokowałem tam trochę pieniędzy i nie mogę ich odzyskać chociaż zleciłem wypłacenie z subkonta ponad miesiąc temu!!! Jak odzyskać te pieniądze? To trzeba gdzieś zgłosić - ewidentne oszustwo!
Mnie nie interesuje kto kupuje kto sprzedaje ten serwis i kto nie płaci za hosting itd. - TO NIE MOJA SPRAWA i nie chcę głupiego tłumaczenia tego typu.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm