Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Co się dzieje z nachwilkę

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co się dzieje z nachwilkę
14-03-2011, 04:03 PM
RE: Co się dzieje z nachwilkę
wujekshogun napisał(a):Ulokowałem tam trochę pieniędzy i nie mogę ich odzyskać chociaż zleciłem wypłacenie z subkonta ponad miesiąc temu!!! Jak odzyskać te pieniądze? To trzeba gdzieś zgłosić - ewidentne oszustwo!
Mnie nie interesuje kto kupuje kto sprzedaje ten serwis i kto nie płaci za hosting itd. - TO NIE MOJA SPRAWA i nie chcę głupiego tłumaczenia tego typu.

Ja czekam jeszcze na wypłaty z listopada 2010 :]
Kiedy inwestowałeś?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2011, 06:22 PM
Grudzień zeszłego roku;/ Ale to nie ma znaczenia w sumie - bo pieniądze fizycznie już były spłacone na moje subkonto w nachwilkę i zleciłem przelew i nic... Jak można blokować tak pieniądze? Serwis prowadzą albo oszuści albo ludzie nieodpowiedzialni - będę gorąco odradzał ten serwis po tym wszystkim...
14-03-2011, 08:04 PM
wujekshogun napisał(a):bo pieniądze fizycznie już były spłacone na moje subkonto w nachwilkę i zleciłem przelew i nic...

To co się dzieje na subkoncie jest "teoretyczne" a nie praktyczne. To są wirtualne pieniądze.
15-03-2011, 02:33 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-03-2011 02:35 AM przez Czlowiek.)
wujekshogun napisał(a):Ulokowałem tam trochę pieniędzy i nie mogę ich odzyskać chociaż zleciłem wypłacenie z subkonta ponad miesiąc temu!!! Jak odzyskać te pieniądze? To trzeba gdzieś zgłosić - ewidentne oszustwo!
Mnie nie interesuje kto kupuje kto sprzedaje ten serwis i kto nie płaci za hosting itd. - TO NIE MOJA SPRAWA i nie chcę głupiego tłumaczenia tego typu.

bardzo mądrze pan to ocenił Smile na tym serwisie zacząłem i zakończyłem moją przygodę z SLSmile gdy pisałem meile wiadomości nie dochodziły Wink baa opisałem tu nawet wizytę w Głogowie Wink teraz znów będe na świeta w Protektorze Wink mogę wpaść na śmingusa dyngusa?Wink kto mi teraz w "koszarowym radzieckim" bloku odbierze domofon?Smile a moze pan Marczewski, to ta kobieta jednocześnie to ktoś inny kto był właścicielem itd.."Ajmazing Hitoria tu powstaje.." czasem zaglądam z ciekawości zobaczyć co się dzieje dalej..ale ja widze że tu można od ludzi pieniądze wyciągać i nie mieć z tego powodu żadnych konsekwencji prawnych, przez długi okres okłamując ich, zmieniając temat, to chyba jest karane? "Celowe wprowadzeniw błąd" czy jakoś tam Smile Ogólnie życze wam wszystkim odzyskania pieniędzy, kazdy uczciwie zarabiający człowiek, wie że nie ma lekko, Miłego dnia..

Ps. Panie Marczewski? to która w końcu osobowość jest pańska? a może ściaga pana mafia? ochrona danych osobowych? zmiana tożsamości? może po wypadku w Szwecji chciał pan zostać superagentem Tomkiem?..co jak co..ale to jest nader śmieszne, niestety do śmiechu nie jest tym którzy stracili pieniądze Smile

"Co robi student o 3 w nocy? biegnie na drugi etat" : D

http://www.alpin.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-03-2011, 11:09 PM
Jest ktoś jeszcze kto został oszukany przez ten serwis i zamierza iść po swoje pieniądze na policje? Mój numer tel to 601524066
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm