Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
NOWA PLATORMA SOCIAL LENDING/O NAS
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOWA PLATORMA SOCIAL LENDING/O NAS
24-11-2010, 07:28 AM
Post: #1
NOWA PLATORMA SOCIAL LENDING/O NAS
Właścicielem platformy Pożyczek i Inwestycji społecznościowych Ducatto.pl jest Newco Sp. z o.o.

Naszym udziałowcem jest PBS Finanse S.A., której to większościowym udziałowcem jest sieć Podkarpackich Banków Spółdzielczych.

Newco Sp. z o.o
ul. Mickiewicza 29, 38-500 Sanok
Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy KRS
KRS 0000364383, NIP 687-194-08-21, REGON 180608532
Kapitał zakładowy: 83 000.

Adres do korespondencji:
Newco Sp. z o.o
ul. Sobieskiego 21, 44-200 Rybnik.

kontakt@ducatto.pl
http://www.ducatto.pl

Platforma Ducatto.pl jest portalem społecznościowym typu social lending, stworzonym w celu zainicjowania i podtrzymania ekonomicznej komitywy między Użytkownikami systemu. Dzięki platformie, każdy Użytkownik otrzymuje wyjątkową sposobność uzyskania kredytu na ustalonych przez siebie warunkach, jak również możliwość inwestowania posiadanego kapitału. Dzięki takim rozwiązaniom jedynymi beneficjentami platformy są jej Użytkownicy, gdyż wszelkie transakcje odbywają się bez pośrednictwa banków oraz innych instytucji finansowych. Funkcja spółki Newco sprowadza się do sprawowania pieczy nad bezpieczeństwem transakcji oraz zapewniania pewnego sposobu odzyskania należności Użytkowników portalu. Pożyczki społecznościowe zawsze kojarzą się z ryzykiem, dlatego Newco dołożyło wszelkich starań, by zniwelować owe stereotypy, tworząc system, którego usługi są godne zaufania i finalizowały się zadowoleniem zarówno Pożyczkodawców jak i Pożyczkobiorców.

Kluczową właściwością platformy jest niebagatelny system zabezpieczeń, do którego zalicza się rzetelny proces weryfikacji danych rejestrującego się Użytkownika, techniczne zabezpieczenie danych osobowych przez ich szyfrowanie za pomocą SSL, jak również ochronę Użytkownika poprzez Dywersyfikację, Rating, Ubezpieczenie aukcji jak i Windykację należności. Należy również podkreślić, iż spółka za pośrednictwem Ducatto.pl, oprócz typowego kredytu oraz możliwości inwestowania kapitału, stworzyła również warunki do uzyskania wysokiego kredytu samochodowego.

Ducatto.pl to prężnie rozwijająca się alternatywa na rynku kredytowym, dzięki której każda osoba może stworzyć dla siebie lepszą szansę na przyszłość. Biorąc pod uwagę specyfikę spółki Newco, jak i współczesne zapotrzebowanie na usługi świadczone drogą elektroniczną, należy podkreślić, iż platforma Ducatto.pl posiada dalekosiężne perspektywy rozwoju na polskim rynku kredytowym. Przemawia za tym faktem wiele czynników, do których zaliczyć można rosnącą świadomość kredytową polskich obywateli, coraz to korzystniejsze warunki kredytowe, dostępność i przejrzystość tychże kredytów, jak również ich wysoki poziom bezpieczeństwa.

Niebagatelne znaczenie ma też fakt, iż spółka posiada solidne zaplecze w postaci spółki akcyjnej związanej z siecią Podkarpackich Banków Spółdzielczych, co dodatkowo wzmacnia bezpieczeństwo Użytkowników oraz transakcji.


Załączone pliki
.jpg  SZYLD DUCATTO.jpg (Rozmiar: 84,67 KB / Pobrań: 0)

Ducatto.pl Pożyczki i inwestycje w twoim domu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm