Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
bezpieczeństwo

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bezpieczeństwo
01-01-2011, 06:05 PM
bezpieczeństwo
Zgodnie z sugestią naszych inwestorów dodaliśmy nową weryfikację. Podczas weryfikacji będziemy mogli sprawdzić czy telefon jest na kartę czy na abonament. Nowa weryfikacja powinna w jeszcze większym stopniu podnieść bezpieczeństwo inwestycji. Niebawem kolejne istotne zmiany, które wpłyną na poprawę bezpieczeństwa inwestycji na ducatto.pl

Ducatto.pl Pożyczki i inwestycje w twoim domu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2011, 12:31 PM
RE: bezpieczeństwo
Dobre posunięcie zadziała w tak na moje oko w 90 proc.
Ja np. mam telefon na kartę używam w sumie 3 numerów i jestem osobą wypłacalną w 100 % ale to są wyjątki Smile

produkcja reklam - simpleframe
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-11-2011, 08:59 PM
ducatto.pl napisał(a):Podczas weryfikacji będziemy mogli sprawdzić czy telefon jest na kartę czy na abonament. Nowa weryfikacja powinna w jeszcze większym stopniu podnieść bezpieczeństwo inwestycji.

Od początku, czyli od ponad 10 lat, mam telefon na kartę. Rozumiem, że jestem z tego tytułu mniej wiarygodny, choć nie mam ani złotówki zobowiązań, czyste konto we wszystkich rejestrach dłużników i stałą pracę z przyzwoitą pensją? Całe szczęście, że nie jestem PB na Ducatto.pl... A telefon mam na kartę, bo tak wolę.
17-12-2012, 07:13 PM
czyli mając tel. na kartę,jesteśmy już podejrzani.Dla mnie to trochę głupie,dzisiaj telefony na kartę są tak łatwo dostępne,że każdy ma chociaż jeden.
20-11-2013, 04:46 AM
Dziękuję za wskazówki. Prawidłowa pielęgnacja pozwoli zaoszczędzić pieniądze w dłuższym okresie. Generalnie nie uczą się artykuł na temat blogów, jednak chciałbym powiedzieć, że to write-up bardzo zmuszać mnie do przyjrzeć i zrobić!
Jest tak wiele rodzajów źródeł energii. To zależy od ich wyboru przy każdym z nich. Ważne jest, aby wybrać właściwą od pierwszego czasu.

http://www.nutribullet-recipes.net/recip...ein-shake/
31-03-2017, 05:42 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-03-2017 05:42 AM przez tadek554.)
ale co to da tak naprawdę

pożyczka na dowód przez internet
08-06-2017, 10:04 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-06-2017 10:04 AM przez roman443.)
No właśnie nie mam pojęcia.

POŻYCZKA BEZZWROTNA DLA FIRM – JAK TO DZIAŁA?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm