Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Rozłożenie długu na raty Pomoc

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozłożenie długu na raty Pomoc
09-02-2011, 10:24 PM
RE: Rozłożenie długu na raty Pomoc
co takiego? Co -za klamstwa po co miall bym tu pisac to zadne bajki pozyczki splacalem i splace wszystkie a pozyczki tak biore poniewaz- chce przedluzyc aukcje pozyczone pieniadze przeznaczam na splaty pozyczek teraz to nie jest latwa sytuacja latwie pozyczke na dlugi termin by splacic to, bede sie starac o pozyczke konsiladycyjna na zakra na splate finansowo to klamstwa z nikim nie jestem powiazany i nikogo nie oszukuje nie oszukam moi pd o tym wiedza i nikt nie bedzie mnie obrazal!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2011, 10:26 PM
Pożyczki za wszelką cenę do niczego nie prowadzą. Może lepiej zacząć pracować i spłacać niż zadłużać się.
09-02-2011, 10:32 PM
oczywiscie sie z panem zgadzam ,pracuje ale jak pisalem o sobie na samej gorze teraz nie bede miec calej kwoty ale pracuje wiec bede placic miesieczne raty
09-02-2011, 10:34 PM
qwertyuiop1488 napisał(a):oczywiscie sie z panem zgadzam ,pracuje ale jak pisalem o sobie na samej gorze teraz nie bede miec calej kwoty ale pracuje wiec bede placic miesieczne raty

Przepraszam ze doszlo do takiej sytuacji ale postaram sie to jak najszybciej naprawic caly czas nad tym pracuje
09-02-2011, 10:42 PM
Tylko że oferując coraz większe bonusy tylko zwiększasz swój dług.
A to ci na pewno nie pomoże, ale co ja tam wiem...

Jeśli jest coś, co nie jest wykonalne trzeba znaleść kogoś kto o tym nie wie i to zrobiSmile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-02-2011, 11:12 PM
zgadzam sie z panem tylko ciężko mi znaleźć kogoś na mały bonus i to tylko teraz na aukcję teraz jak napisałem myślę nad rozwiązaniem tej sytuacji
09-02-2011, 11:13 PM
bede starać sie o pożyczkę konsiladycyjna na zakra od 14 oni sie na tym znają pozdrawiam
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm