Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Pytania do Finansowo

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania do Finansowo
26-09-2008, 09:12 AM
RE: Pytania do Finansowo
@ Aggressor

Pomysł może jest ciekawy jednak raczej trudny do zrealizowania. Ciężko jest połączyć trzy systemy gdzie każdy napisany jest inaczej i obsługiwany w inny sposób. Poza tym zdrowa konkurencja jeszcze nikomu nie zaszkodziła Smile

@ nawrys

Jesteśmy w trakcie pracowania nad takimi zmianami. O przebiegu prac będziemy informować na bieżąco.

Pozdrawiam,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2008, 01:20 PM
Witam ponownie! Mam jeszcze jedną propozycję. Otóż w profilach PB widoczne są aukcje niesfinalizowane, które defakto już mają przeterminowanie. Troche to zbija z tropu potencjalnego PD, który widzi dużą ilośc wystawionych aukcji, które w większości są już nieaktualne. Czy nie można by było tak zrobić, aby nie były one widoczne razem z trwającymi aukcjami?
29-09-2008, 09:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-09-2008 09:10 PM przez Spookie.)
bartheq napisał(a):
Spookie napisał(a):opcja: "wyślij wiadomość" po wysłaniu wiadomości nie ma śladów tj. "email" idzie do danej osoby ale sama wiadomość nie zapisuje mi się nigdzie...przydała by się poczta wewnętrzna taka jak w N-K lub opcja "Wyślij kopię tego e-maila również do mnie" jak w allegro. Z uwagi na brak takiej funkcji czasem można komuś wysłać wiadomość 2 razy a o innej osobie zapomnieć.

Brak powiadomień o akceptacji nowego "znajomego"; komunikat również nie występuje jeżeli ktoś kogoś usuwa z list znajomych.
Funkcje te zostaly wlasnie wprowadzone: https://www.finansowo.pl/nowosci/#2008-09-25

[Obrazek: thumbsup.jpg]

Również witam ponownie, przydało by się jeszcze:

-limity co do wysokości pożyczek dla nowych PD
-limity jeżeli chodzi o ilość wystawienniczych aukcji na dzień czy tydzień; mam niecałych 30 znajomych a przez moje 8h "niesprawdzania poczty" ponad 150 nowych meil ( = aukcji); generalnie chodzi mi o ukrócenie procederu PD w stylu "zaczynam aukcje z pożyczką na rok 2000 zł i stopniowo PD zmniejsza kwotę i czas spłaty aby ktokolwiek pożyczył"
30-09-2008, 10:15 AM
Zleciłem przez serwis kilka pożyczek do windykacji, ale teraz chciałbym to anulować. Jak mam to zrobić?

Niby pisemnie można wypowiedzieć umowę, tylko że na razie to nawet nie mam tej umowy. Są jedynie ogólne warunki dostępne na stronie. Gdybym nawet chciał wysłać pisemne wypowiedzenie, to nie wiadomo komu i gdzie.
30-09-2008, 12:30 PM
stasos a czemu chcesz wypowiedziec umowe ??
30-09-2008, 05:37 PM
Wątpię by windykacja polegająca co najwyżej na wysłaniu wezwania cokolwiek przyniosła, dlatego zamierzam podjąć inne działania. Z kolei każda wpłata dokonana na mój rachunek w okresie obowiązywania umowy windykacyjnej jest traktowana jako skutek działania tejże windykacji, stąd konieczność rezygnacji.
30-09-2008, 07:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2008 07:34 PM przez Aggressor.)
no tak i z tego co czytalem to jeszcze miesiac po zerwaniu umowy obejmuje to o czym piszesz -- wg mnie beznadzieja Big Grin

Jesli sie myle to prosze o poprawienie Smile
01-10-2008, 10:48 AM
Witam,

Wszystkie sprawy które zostały zgłoszone jako propozycje są przez nas analizowane. Wkrótce pojawią się rzeczowe odpowiedzi na te zagadnienia.

Jeśli są jakieś sprawy które wydają się wam pilne czy wymagające poprawy chętnie wysłuchamy kolejnych propozycji.

Pozdrawiamy,
Zespół Finansowo.pl
01-10-2008, 07:23 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-10-2008 07:30 PM przez Aggressor.)
Mam takie pytanko - skoro zrobiliscie taki krok do przodu z windykacja to czy moze daloby sie zrobic kolejny i np zwerbowac jeszcze jedna firme windykacyjna ??? bylaby wtedy zdrowa konkurencja i uzytkownicy mogliby pewnie cos zyskac.
Moze tez sprobowac jakos przy rejestracji wymóc np skan dowodu osobistego - z mozliwoscia wgladu do niego np dopiero ludziom ktorzy maja sie nawzajem w grupie znajomych.
Co sądzicie o tym ?? Smile

pozdrawiam
02-10-2008, 02:20 PM
@ Agressorr

Wprowadzenie drugiej firmy windykacyjnej jest ciężkie do zrealizowania. Dlatego wydaje nam się że tej propozycji nie będziemy realizować.

Co do scanów dowodów : w tej chwili mamy pilniejsze zmiany do wdrożenia. Jednak zastanowimy się nad tą propozycją.

Pozdrawiamy
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm