Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Pytania do Finansowo

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania do Finansowo
08-01-2012, 12:29 PM
RE: Pytania do Finansowo
Już działa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2012, 08:55 AM
(04-01-2012 06:47 AM)julita88 napisał(a):  Nazwa PD ukryta!
Czy Finansowo czyta pytania do Finansowo????? I czy odpowiada na te pytania? Bo kasę zgarniają!!!
Jestem PD i tylko PD. jeżeli pożyczam, to sprawdzam, kto pożycza, i kiedy ma nastąpić spłata. Jeżeli spłaty nie ma, a PB piszę, że PD nie odznaczył, bo wyjechał, to sprawdzam, czy mówi prawdę. Bo bywa tak, że w profilu napisane, że pożyczka spłacona, ale widzę, że PD logował się i nie odznaczył spłaty, co oznacza, że PD nie mówi prawdy. Druga sprawa, kiedy widzę, że PB nie spłaca, to koresponduje z PD, żeby wiedzieć, czy był jakiś kontakt z PB. Do mnie też z różnymi pytaniami zwracają się PD.
Teraz tego nie ma, bo nazwa PD jest ukryta!
Osobiście dla mnie to wielkie utrudnienie! Myślę, że dla PD także, bo teraz PD nie mają żadnego kontaktu pomiędzy sobą, i nie mogą sobie wzajemnie pomóc!
Jeżeli to ma być ochrona PB, to PB powinno pieniądze wpłacać na te konto, z którego pożyczka wyszła i sprawa po kłopocie. Nie poddawać się na wpłaty na inne konta!
Działanie Finansowo nie chroni PD, a przecież to oni najwięcej tracą!!!!!
I bez PD ten portal już dawno by znikł!

Też mnie to denerwuję, że nie widać nazw PD, ale można zobaczyć w komentarzach lub na czacie ZNPD. Pzdr
19-05-2014, 11:33 PM
Witam. Na finansowo.pl mam konto od 2009 roku. Kiedyś jak pożyczyłem na finansowo.pl pieniądze z konta PKO i pa napisaniu do klienta iż chcę aby oddał na to samo konto, gdyż w mBanku zlikwidowałem, jak na złość przelał do zamkniętego konta. Z nieistniejącego konta w mBanku co prawda odzyskałem pieniądze, ale uciekłem na długi czas z tego portalu.

Ostatnio musiałem składać na policji zeznania odnośnie jednego z dłużników, który oddał pieniądze mi, lecz po sporym zadłużeniu się u innych wymeldował się, a sąd nie ma adresy do wysłania nakazu zapłaty. Stąd moja wizyta na policji i przypomnienie sobie o lichwiarskich zyskach z tego portalu.

Teraz jak chcę na nowo pożyczać pieniądze, zaczynają się schody. Nie ma opcji "usuń konto bankowe", tak więc napisałem prośbę do administracji o usunięcie (po tygodniu się udało). Z dowodem również był kłopot, wysłałem ładny skan, a Oni odpisali, że to nie ma być kopia ze skanera, tylko zdjęcie, tak więc po wysłaniu mniej wyraźnego zdjęcia dowód został zweryfikowany. Następnie dodałem nowe konto w getinBanku przelałem 1gr i po 5 dniach pojawił się komunikat "Konta odrzucone" , wówczas napisałem ponownie do administracji o powód, gdyż osobiście uważam, że owy powód powinien jakiś być podany. Ponieważ dalej przez tydzień nikt do mnie nie odpisywał, o ponownie weryfikować odrzuconego konta nie można, napisałem ponownie. Dołączyłem w załączniku potwierdzenie przelewu (wszystkie dane zgodne z zweryfikowanym dowodem osobistym, oraz z rzeczywistymi danymi), oraz napisałem, że skoro konto nie zostało zweryfikowane poprawnie, a serwis finansowo.pl nie chce podać przyczyny to proszę o zwrot owego grosza na konto z którego został wysłany ...

Do czego zmierzam, Tym postem? Chcę na nowo być PD na finansowo.pl, ale nie chcę mieć ponownie kłopotów ze spłatami na niewłaściwe konto. Co prawda w koncie z mBanku pisze status "zablokowane", ale poprzednio jak pożyczałem, w opisie miałem podany obecny nr konta, przelewałem z obecnego nr. konta, a PB i tak przelał na mBank, który jakoś w umowie od Finansowo.pl uzyskał.

Tak więc składam pytanie, czy istnieje inny sposób zarejestrowania konta GetinBank, niż kontakt przez formularz? Oraz co jest przyczyną odrzucenia rachunku w GetinBank? I co jest przyczyną braku odpowiedzi od administracji?
19-02-2017, 09:25 AM
według mnie szkoda czasu na to

go here
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm