Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Weryfikacja konta bankowego

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20-03-2011, 09:58 PM
Witam, jak mam zweryfikować konto bankowe, w instrukcji pisze, że instrukcja w mailu, a ja byłem zarejestrowany dawno temu i tym samym nie mam już tego maila, a teraz nie wiem jak mam się zweryfikować, a bez tego nie mogę nic zainwestować, być może to jest banalne, a ja nie potrafie znaleźć odpowiedniej zakładki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2013, 10:04 AM
RE: Weryfikacja konta bankowego
Najlepiej napisz bezpośrednio na kontakt@kokos.pl - udzielą Ci najpewniejszej odpowiedziWink

Ja znalazłam taką informację: "Weryfikacja konta bankowego polega na przelaniu kwoty 5 zł ze swojego osobistego rachunku bankowego. W trakcie jej przeprowadzania, porównywane jest imię i nazwisko nadawcy przelewu z danymi zarejestrowanymi w serwisie."

tuk.pl - wszystkie oferty pożyczkowe w 1 miejscu !
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-12-2013, 12:23 PM
Vielen Dank für den Austausch.
12-04-2014, 02:50 PM
Ile czekacie zwykle na odp supportu kokos?

Wykończenia wnętrz / Wojciech Gośliński
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-08-2016, 12:43 PM
skoro mowa o kontach bankowych, to jak uważacie, czy obecnie idea bank rzeczywiście ma takie dobre oferty dla przedsiębiorców czy średnio? Chodzi o to, że potrzebuję wreszcie konta bezpłatnego albo z drobnymi jedynie opłatami, które będzie dawało firmie wiele możliwości. Śledząc finansowe blogi to właśnie idea bank i ich konto bankowe dla firm dostępne na rekinie finansów jest najlepszą opcją, sam już nie wiem czy się zdecydować Smile podpowiedzcie.
29-08-2016, 12:34 PM
(20-03-2011 09:58 PM)Drakers9 napisał(a):  Witam, jak mam zweryfikować konto bankowe, w instrukcji pisze, że instrukcja w mailu, a ja byłem zarejestrowany dawno temu i tym samym nie mam już tego maila, a teraz nie wiem jak mam się zweryfikować, a bez tego nie mogę nic zainwestować, być może to jest banalne, a ja nie potrafie znaleźć odpowiedniej zakładki.
a w jakim banku masz konto? jeśli planujesz mieć w mbanku, lepiej poczytaj mbank opinie.
17-11-2016, 09:15 AM
Jak na moje najlepiej konto mieć w ING.

good side
28-06-2017, 08:47 PM
Najlepiej zadzwonic na infolinie banku i tam sie wszystkiego dowiedziec Wink
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm