Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Nowość ! Sociale.pl

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowość ! Sociale.pl
28-06-2011, 08:23 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-06-2011 08:27 PM przez Dkab.)
RE: Nowość ! Sociale.pl
No dobra, dobra... A gdzie w tym Zusy i inne opłaty związane z funkcjonowanie takiego serwisu. Myślicie że z tych 50gr się nazbiera ok 600 pln ?
Czy po prostu chcecie tanio(50gr) pożyczać w serwisie na jego funkcjonowanie...
Widze ze chcą Państwo używać do obrotu pieniędzmi skryptem portalu społecznościowego...amatorszczyzna
Jak wygląda wizja windykacji na portalu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2011, 08:29 PM
Powiem krótko: my stratni na tym nie będziemy, inwestorzy i pożyczkobiorcy również.
28-06-2011, 08:36 PM
To jak z tą windą proszę się określić ?!?
W okresie krótkoterminowym może i nie będą. Ale w długoterminowym... czy inwestorzy nie będą stratni nie byłbym takim optymistą. Zobaczycie zresztą co to znaczy ten ,,niepohamowany pęd po kasę" po wejściu na rynek.
Powodzenia
28-06-2011, 08:41 PM
Tak jak pisałem wcześniej. Wystartujemy z serwisem to wszystkiego się Pan dowie. Bo teraz to ocenia Pan coś czego jeszcze nie widział i nie testował. Dziękujemy, z pewnością się przyda.
29-06-2011, 05:01 AM
To jaj mam pytania:
- jesteście Państwo osobami prywatnymi czy firma? Domena zarejestrowana jest na osobę fizyczną.
- kto jest właścicielem serwisu - tak od serca - imię, nazwisko....
- jakie jest zabezpieczenie serwisu
- czy serwis pisany jest od podstaw czy jest to kolejne pudełko SI2.pl.
- jaki będzie profil portalu - chwilówki (zakramini, finansowo) czy długo i średnio terminowe (reszta portali).
- jak będzie wyglądała sprawa weryfikacji użytkowników (model finansowo czy reszta serwisów)
- jak wygląda zgodność przetwarzania danych osobowych z wymaganiami GIODO.
- jak planujecie Państwo podejść do problemu windykacji.
- jak planujecie Państwo zarobić na działanie portalu - nawet na koszty związane z utrzymaniem serwisu.

Pytań jest więcej, ale myślę, że na początek wystarczy.

Proszę się nie dziwić tym pytaniom. Już przeżyliśmy kilka super nowych serwisów, które padały z większym lub mniejszym hukiem dlatego, że operator się przeliczył albo dlatego że nie potrafił komunikować się z użytkownikami.
Pozdrawiam

http://SLparty.pl - blog informacyjny o SL
http://dobranowina.biz - moje SL
29-06-2011, 07:11 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-06-2011 07:13 AM przez agent.)
A ja nie mam już ŻADNYCH pytań, wszystko jasne:
amatorzy, którzy jako prywatne osoby będą zarabiać (zakładając, że podatek będzie odprowadzany od zarobku założycieli serwisu) - to jednak kwestia czysto formalna: serwis to działalność, a działalność to działalność, a nie osoba fizyczna nie prowadząca działalności.
Szkoda gadać - wałek!
29-06-2011, 09:43 AM
... i jeszcze chcą obracać pieniędzmi inwestorów Big Grin
29-06-2011, 11:47 AM
sociale.pl napisał(a):Nie robimy serwisu dla jedynie dla zysku lecz chcemy aby było miejsce gdzie tanio można otrzymać pożyczkę społecznościową.

Takie bajki to można dzieciom opowiadać. Zysk jest jedynym celem. Cała pozostała PR-owska otoczka służy jedynie przyciągnięciu ludzi, którzy ten zysk będą powiększać lub, na początku, zmniejszać straty. Naprawdę proszę sobie darować te chwyty socjotechniczne, bo one nie czynią tej oferty bardziej wiarygodną. A może nawet wręcz przeciwnie.
14-09-2011, 08:39 PM
sociale.pl napisał(a):Tak jak pisałem wcześniej. Wystartujemy z serwisem to wszystkiego się Pan dowie.

Chyba się już niczego nie dowiemy, bo pod wskazanym adresem nie ma śladu serwisu SL. Jest za to przekierowanie na inny serwis...
12-03-2012, 02:22 PM
wchodzę na podaną stronę a tu nic. I w tym jest problem.
Serwis jest i szybko znika a co za tym idzie znikają kontakty itd.
Pożyczkodawca zostaje się na przysłowiowym lodzie.

Szybki Kredyt
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm