Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
[użytkownik] and_luc - oszustwo !!!!!!!!!!!

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20-10-2008, 11:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-11-2008 12:00 AM przez COB.)
https://kokos.pl/aukcje.php?id=3726

oszustwo misternie zaplanowane.
wynajete mieszkanie w ktorym nikt nie mieszkal, a miesiac temu zostal lokal porzucony - oszusci ulotnili sie bez slowa

wlasciele odbieraja tone korespondencji z bankow, parabankow, smskredytow, windykatorow etc. adresowanch na cala rzesze osob o tym samym nazwisku.

kase mozna spisac na straty niestety
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2008, 08:44 PM
RE: and_luc - oszustwo !!!!!!!!!!!
Jesus napisał(a):https://kokos.pl/aukcje.php?id=3726

oszustwo misternie zaplanowane.
wynajete mieszkanie w ktorym nikt nie mieszkal, a miesiac temu zostal lokal porzucony - oszusci ulotnili sie bez slowa

wlasciele odbieraja tone korespondencji z bankow, parabankow, smskredytow, windykatorow etc. adresowanch na cala rzesze osob o tym samym nazwisku.

kase mozna spisac na straty niestety
No to zeby sie mu/im uklad wydalniczy z pokarmowym zamienil.....
05-04-2009, 09:19 PM
RE: [użytkownik] and_luc - oszustwo !!!!!!!!!!!
No niestety takie aukcje właśnie trzeba umieszczać żeby PD pożyczali, ja jak napisałem prawdę w swoich aukcjach to chętnych 0 :/

Oczywiście nie zazdroszcze tym co zainwestowali w tej aukcji...
22-06-2009, 06:53 PM
Te panie działały także na monetto. Ja mam dokumenty z monetto dotyczące tych Pań w tym zaświadczenia o emeryturze i wysłałem im wezwanie przedsądowe. Ma ktoś jakieś dodatkowe informacje?

[Obrazek: trzeci.png]
22-06-2009, 08:29 PM
No a co z kontami bankowymi?
Przecież żeby założyć konto trzeba mieć jakies dokumenty, chyba że dowody osobiste też lewe były.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-06-2009, 07:50 AM
Posiadam kserokopie dowodów. wyciągów z konta, decyzji o waloryzacji emerytury. Dokumenty wyglądają dobrze niemniej z drugiej strony zeskanować i przerobić dokumenty też da radę.
W waloryzacji emerytury i dowodzie osobistym jest adres zamieszkania K. Jagielończyka 1a m9.
Prawda wyjdzie na jaw jak zdobędę wyrok i pójdę do komornika zająć emeryturę. Wówczas się okaże czy emerytury i Panie Andrzejewskie istnieją.
Jednak bardziej się skłaniam do opcji, że ktoś z ich rodziny się pod nie podszył niż że nie istnieją..

[Obrazek: trzeci.png]
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm