Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
kto inwestuje?

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kto inwestuje?
23-07-2009, 01:43 PM
RE: kto inwestuje?
qrde, to wyszło jak reklama kokosaSmile

Podaj ten kod przy rejestracji na kokos.pl: 498160eda417f.
Otrzymasz 10 PLN w prezencie na dobry początek!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-07-2009, 02:47 PM
fragment artykułu, co Wy na to?

Pomimo trudnej sytuacji finansowej polskiego społeczeństwa i rygorystycznej polityki banków, istnieje możliwość uchronienia się przed narastającymi długami z tytułu pożyczki gotówkowej czy kredytu na karcie kredytowej. Sensowną wydaje się być próba spłaty jednej pożyczki gotówkowej lub kredytu na karcie kredytowej drugą pożyczką, uzyskaną niekoniecznie w banku. Taką koncepcję spłaty możemy zrealizować przy pomocy pożyczek społecznościowych.

Niektóre portale społecznościowe oferują średnie oprocentowanie pożyczki, w zależności od ratingu pożyczkobiorcy na poziomie 14%. Daje to niewątpliwą przewagę ekonomiczną nad bankami, przez co możemy pozwolić sobie na spłatę pożyczki gotówkowej inwestując w nią fundusze z drugiej pożyczki a tym samym płacić o połowę niższe oprocentowanie i miesięczną ratę.
16-08-2009, 01:48 PM
Oprocentowanie na karcie kredytowej w mBanku wynosi max 20%. To nie jest dużo więcej niż na Kokosie...
Artykuł społecznie szkodliwy, zachęcający do zapożyczania się ponad własne możliwości spłaty. Kto to napisał? Właściciel banku? W końcu i tak koszt poniosą pożyczkodawcy z SL, a nie bank...
28-08-2009, 01:10 PM
Wczoraj byłem świadkiem zakupu na raty lodówki. Zasady rat są takie:
- spłata w czasie do 6 miesięcy = koszt 0
- spłata powyżej 6 miesięcy (max 36 miesięcy) = realny koszt kredytu 64.5% w skali roku.

Nic dziwnego, że jak kogoś nie stać na spłatę w 6 miesięcy to wybierze takiego Kokosa za 20% Smile. Trochę mnie to uspokoiło w sprawie inwestowania.
28-08-2009, 01:38 PM
A co w tym uspokajającego? Najwyżej wcale nie odda i tak go nikt nie będzie ścigał.

http://video.google.com/videoplay?docid=...6262119830
"Kiedy całe nasze życie zostanie sprowadzone do zarabiania i wydawania pieniędzy, staniemy się najbardziej nieszczęśliwymi, samotnymi i absurdalnymi istotami na świecie." Zygmunt Bauman
13-07-2011, 04:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2011 04:36 PM przez napalm74.)
było w tym wątku już wspomniane o invfiz http://tfi.investors.pl/ , ze swojej strony polecam ich inny fundusz -złota w niespokojnych gospodarczo czasach, oni inwestują też w srebro i akcje spółek wydobywczych i chyba też dóbr luksusowych. moja stopa zwrotu od maja 2011->21.40% inwestycja 5 szt. certyfkatów, którymi mozna obracać na giełdzie jak akcjami. minus mała płynność.
na giełdzie GPW albo towarowej WGT do pełni szczęscia brakuje mi kontraktów na surowce i towary np. ropa, bewełna, kawa. zobaczcie ile poszły w góre np. dwa ostanie wymienione przez mnie towary. próbowałem grać na próbę na towarach za pomocą 2 platform do forexa ale jakoś mnie nie przekonały do zainwestowania za ich pośrednictwem (dochodzi jeszce kwestia zezwolenia od knf). odnośnie investors ich pierwszy podstawowy fundusz invfiz miesiącami nie potrafi pozytywnie zaskoczyć mimo że jest to http://pl.wikipedia.org/wiki/Fundusz_hedgingowy a jakoś hossa na towarach nie znalazła odbicia w ich inwestycjach, obecnie z towarów wg ich raportu zainwestowali w cynk (taki metalBig Grin)
13-01-2017, 02:20 PM
Niestety, ale jak ktoś się na tym nie zna, to narobi sobie więcej szkody niż pożytku
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-01-2017, 04:13 PM
No to fakt, tak właśnie jest.

go herehere
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm