Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Monetto zbankrutowało?

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Monetto zbankrutowało?
17-03-2009, 09:26 PM
RE: Monetto zbankrutowało?
Dziś wygasł certyfikat SSL uwiarygadniający połączenie z Monetto. Ciekawym czy w najbliższych dniach zostanie odnowiony i było to tylko poważne przeoczenie ze strony spółki Prender czy też jest to kolejny zwiastun upadku.

Staszek szybki jest... pracuje w tajemnica, istnieje w cienia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2009, 10:06 PM
Również zauważyłem ten problem. Sprawę pozwoliłem sobie krótko skomentować na SocLen.info.

...And Justice For All
SocLen.info - portal informacyjny poświęcony pożyczkom bezpośrednim
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-03-2009, 12:51 PM
a ja myśle że sie podniosą jak zmienią zarząd :-)

http://www.auto-bank.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-03-2009, 01:13 PM
Monetto istnieje prawie od roku.
Oto spis wszystkich pozytywnych zmian w Moneto od czasu powstania (pomijając drobne poprawki i dekoracje):
23-03-2009, 01:52 AM
severson napisał(a):Monetto istnieje prawie od roku.
Oto spis wszystkich pozytywnych zmian w Moneto od czasu powstania (pomijając drobne poprawki i dekoracje):

czekam kolego Severson na wyliczenie tych pozytywnych zmian z wielką niecierpliwością i się doczekać nie mogę. Sam chciałbym się dowiedzieć cóż to pozytywnego tam zaszło...myślę że nie tylko ja..Wink
23-03-2009, 02:05 AM
No cóż , przed chwilką właśnie odwiedziłem Monetto - dwie i pół stronki aukcji , niemal zero inwestycji.... Widzę że nie tylko PD ale i PB przestali ufać temu serwisowi. Mówiłem już że nie lubię Monetto i nie życzę mu dobrze , ale ludzi szkoda - szczególnie inwestorów - bo wkrótce jak firma całkiem zemrze mogą mieć kłopoty z dotarciem do nich kasy (nie mówiąc już o tym że i warunki dla oszustw staną się świetne). I to miał być "nabezpieczniejszy serwis SL w Polsce" gwarantowany przez BIG,BIK, i jeszcze wiele pieknych skrótów... W razie czego proponuję pozew zbiorowy - wyjdzie taniej...Smile
23-03-2009, 09:08 AM
No przecież wypisałem wszystkie Smile
24-03-2009, 12:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-03-2009 12:48 PM przez Staszek.)
No to ja opiszę pewien świetny ficzer.
Zrobiłem sobie opisik do profilu, ale chciałem go od razu zedytować. No to zedytowałem i klikam wyślij. Otrzymałem komunikat "Ktoś już używa tego pseudonimu." nt. nicka z tego samego formularza, którego (cóż za zaskoczenie!) właśnie ja używam. No dobra, to nick usunąłem co by nie przeszkadzał i ponownie zedytowałem opis. Tym razem komunikat "Pseudonim musi mieć co najmniej 2 znaków." czyli nick musi być wprowadzony do formularza i nie może być taki sam jak dotychczas. Świetnie, po prostu świetne. Będę zmieniał nick za każdym razem gdy będę chciał zmienić opis.

14-04-2009, 08:55 PM
No i stało się. Aktualnie od co najmniej kilku godzin na Monetto w trwających aukcjach nie ma złożonej ani jednej oferty. Do tej pory choć panował totalny zastój to jednak pojedyńcze oferty były. Czy pozostałe serwisy będą kolejne do upadku?

14-04-2009, 10:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-04-2009 10:32 PM przez Warllock.)
Mam nadzieję że na inne serwisy to nie będzie miało wpływu. W końcu nie dlatego padają że ze spłacalnością kiepsko bo to akurat na sam serwis wpływu większego nie ma. Oni inwestorom nie wypłacają zaległych rat... . A sami sobie od wielu miesięcy zarabiają na opinię to i efekty w końcu przyszły. No i ku chwale służby... Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm