Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Monetto zbankrutowało?

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Monetto zbankrutowało?
20-05-2009, 08:27 PM
RE: Monetto zbankrutowało?
Michael napisał(a):Z pewnością możesz spłacić pożyczkę bezpośrednio pożyczkodawcom, bo umowę zawarłeś z nimi. Tak więc z nimi możesz dokonać dowolnych aneksów umowy. Możecie się umówić na spłaty poprzez nowego pośrednika lub bezpośrednio.

Dość interesujący jest fakt, że spółka Prender łącząca strony przygotowuje umowę... a następnie nakłania do jej niedotrzymania. § 3 ust. 4 za jedyny możliwy sposób spłaty uznaje przelew bankowy, zaś w systemie transakcyjnym udostępnia możliwość spłaty wieloma innymi kanałami, które jednak nie są zgodne z postanowieniami umowy. Tak przynajmniej mam w dostępnych umowach.

pod warunkiem że na umowie masz adres i inne dane PD. W przeciwnym razie ciężko...Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2009, 08:45 PM
Warllock napisał(a):pod warunkiem że na umowie masz adres i inne dane PD. W przeciwnym razie ciężko...Wink

Reklamacje prosimy składać w biurze obsługi klienta spółki Prender... Wink bo na tej ochronie prywatności PD tylko może stracić, jeśli pośrednik stanie się niewiarygodny, nierzetelny lub utraci dane.

pzdr, Michał
Kalkulator RRSO
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-05-2009, 09:54 PM
Sama prawda , ale mało pocieszająca... Firmy Prender jutro może wcale nie być i wtedy zażalenie do Pana Boga... Tak jak pisałem - pozew zbiorowy póki jest jeszcze co dzielić (jeśli jest). Polecam się..Smile)
04-06-2009, 04:50 PM
wyplacal ktos od nich ostatnio kase ja zlecilem wyplate ponad tydzien temu i jak do tej pory kasy na koncie nie ma swoja droga wyplaty od nich sie niepokojaco wydluzyly na poczatku jak wyplacalem kasa byla na drugi dzien teraz czekam juz przeszlo tydzien i nic przyznam ze zaczynam sie troche martwic
04-06-2009, 06:36 PM
zirocool napisał(a):wyplacal ktos od nich ostatnio kase ja zlecilem wyplate ponad tydzien temu i jak do tej pory kasy na koncie nie ma swoja droga wyplaty od nich sie niepokojaco wydluzyly na poczatku jak wyplacalem kasa byla na drugi dzien teraz czekam juz przeszlo tydzien i nic przyznam ze zaczynam sie troche martwic

Wszystko jest super... Banach opowiada znowu bajki na GoldenLine:
http://www.goldenline.pl/forum/social-lending/938896
04-06-2009, 08:19 PM
Nie posiadam konta na GoldenLine, więc nie mogę zobaczyć tych wypowiedzi? Są tam jakieś aktualne informacje na temat Monetto?

...And Justice For All
SocLen.info - portal informacyjny poświęcony pożyczkom bezpośrednim
04-06-2009, 10:50 PM
COB napisał(a):Nie posiadam konta na GoldenLine, więc nie mogę zobaczyć tych wypowiedzi? Są tam jakieś aktualne informacje na temat Monetto?

Tak.. Banach znowu czaruje, ze niedlugo wszystko sie wyjasni (w ciagu dwoch tygodni - jeden juz minal) bo bedzie nowa firma, ktora zajmie sie projektem. I wszystko bedzie super jak kiedys.

To tak w skrocie co mozna tam wyczytac.
05-06-2009, 07:46 AM
Zjedli moje 9 peelenów na weryfikację Wink
11-06-2009, 12:00 PM
działa działa

http://www.auto-bank.pl
11-06-2009, 03:08 PM
pewnie, ze dziala... nie ma juz zadnej aukcji pozyczkowej na MOnetto Smile
bardzo preznie dziala Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm