Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Monetto zbankrutowało?

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Monetto zbankrutowało?
17-06-2009, 11:58 PM
RE: Monetto zbankrutowało?
Być może obecne problemy MONETTO (czyli zero komunikacji z serwisem i przejawów działania) powoduje toczona tam wewnętrzna wojna.

Załóżmy, że po odejściu kadry jedna osoba trzyma wszystkie hasła dostępu. Z jakiś powodów zbuntowała się /stawia warunki/. Przez co trudno przejąć taki dryfujący po sieci, opuszczony okręt widmo, którym stał się ów serwis (sabotowany celowo).

Jak sądzicie -czy ten scenariusz jest prawdopodobny (bo, aż dziw bierze, iż trwa to tyle czasu -już z pół roku)?

Ta cisza jest bardzo podejrzana (wykazem dobrej woli i szacunku dla użytkowników mógłby być zbiorczy, choćby lakoniczny mail "Przepraszamy..." oraz wzmianka na stronie z podkreśleniem "przejściowe problemy..., wkrótce..."). Brak tego typu gestów sugeruje, że cały serwis został jak gdyby porzucony -stąd moja teoria konfliktu (bo inaczej trudno mi to pojąć -jak można tak marnować włożoną w to pracę i niemałe pieniądze oraz co gorsze lekceważyć użytkowników przyczyniając się do ich strat).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2009, 10:23 PM
Prawdopodobnie nawet sobie nie wyobrażamy jak źle wygląda sytuacja. :]
Za każdym razem, kiedy myślimy, że już gorzej być nie może, okazuje się to nieprawdą.
Ja tu nie chcę nikogo łamać, ale następnym etapem może być np. duży wyciek danych osobowych albo realna kradzież pieniędzy.
21-06-2009, 12:26 PM
Pewnie, ze zostal porzucony. Inwestor opowiada wielki epierdoly na swojej stronie.
Jakiekolwiek monity do wilkich biznesmenow z IIF byly ignorowane przez dlugi czas.

Dopuscili gowniarza Banacha do zarzadzania firma i teraz maja.

Kompletny brak odpowiedzialnosci ze strony IIF w tym momencie... nawet nie stac ich na skromne przepraszam w strone oszukanych. W koncu oni finansowali ten burdel.

O Banachu nie wspomne, bo ten bezmozgi idiota dalej czaruje ludzi na GoldenLine. Generalnie nie wiem dlaczego jego konto tam nie zostalo zablokowane i nie uniemozliwiono mu jakakolwiek forme wypowiedzi.

Jego wymiociny sa juz poprostu przesada... i jak IIF sie nie kwapi, zeby uciszyc takiego smiecia to poprostu rece opadaja.

Gratulacje wielcy z IIF... naprawde pokazujecie profesjonalne podejscie do biznesu i klientow. Przestancie opowiadac gornolotne sciemy na swojej smieciowej stronie jakie to wspaniale firmy wykreowaliscie.

Na podstawie Monetto mozna sie domyslic jak traktujecie klientow w pozostalych firmach. Jeszcze raz gratulacje. I to takie palanty jak IIF kreuja swiat biznesu w Polsce. Gratulacje i naprawde powodzenia.
21-06-2009, 03:02 PM
gf3 ja znów protestuje przeciwko takiemu językowi. Oceniajmy zachowania a nie ludzi.

Niemniej monetto rozwija się prężnie. Zero ofert pożyczkowych świadczy o "sporym" ruchu i świadczy, że monetto nie będzie miało nawet pieniędzy na serwer.

[Obrazek: trzeci.png]
21-06-2009, 05:04 PM
Generalnie to wlasnie ocena zachowan jak i ludzi stojacych za tymi zachowaniami, a raczej ich brakiem.

Generalnie to na miejscu IIF wstydzilbym sie wypisywac podobne brednie na pierwszej stronie:
"Oprócz finansowego wsparcia oferuje wprowadzenie biznesowe oparte na wieloletnim doświadczeniu"

Jesli Monetto ma byc przykladem tego wieloletniego doswiadczenia to dziekuje bardzo.

I jak sie zachowal wspanial inwestor z wieloletnim doswiadczeniem? Niestety za zachowaniami stoja ludzie, a oni to jednak ciagle banda amatorow i partaczy majacych gdzies klientow i tych na ktorych fakt faktem zarabiaja.
22-06-2009, 07:25 AM
qf3l3k ma w sobie coś Smile ldatego ocenia tak a nie inaczej
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-06-2009, 09:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-06-2009 09:39 PM przez prajok.)
Witam Panowie Smile

Zajrzałem ostatnio na nasz portalik bo tak mi sie coś wydawało, że dzięki 2 (dwóm) z 10 pozostałych PB dłużnych mi kasę nazbierała się stówka na wypłatę bez haraczu ... czekałem tydzień (7 dni) na przelew co jak czytam wyżej nie jest niczym nadzwyczajnym ...
brak ofert pożyczkowych jakoś mnie nie zdziwił ale możecie mnie oświecić kiedy zniknęło monnetowe forum?

a najbardziej to się uśmiałem jak zobaczyłem, że mam ponad 1200 nieprzeczytanych wiadomości Smile) Banach pewnie myśli, że będę je kasować po 10 ....

24-06-2009, 09:53 PM
Oficjalne forum Monetto.pl zostało wyłączone w kwietniu.

...And Justice For All
SocLen.info - portal informacyjny poświęcony pożyczkom bezpośrednim
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-06-2009, 06:16 PM
Nikt już chyba nie ma żadnej kontroli nad monetto. Dzisiaj weszła decyzja RPP, o 5,00 % stopie lombardowej, a jak widać teoretycznie można zakładać aukcje na 21 % w skali roku. Oczywiście jest to niezgodne z prawem.
26-06-2009, 04:43 PM
no i stalo sie, wplaty na monetto nie dochodza. wyslalem ladnych pare dni temu z mbanku i kasy dalej nie ma.. powie mi ktos co teraz?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm