Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Zgłaszam błąd

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgłaszam błąd
16-12-2008, 09:50 AM
Zgłaszam błąd
Proszę o zgłaszanie ewentualnych błędówSmile

Proszę o przypięcie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-12-2008, 04:15 PM
RE: Zgłaszam błąd
Niekiedy "zegar" błędnie wskazóje czas ostatecznej spłaty pożyczki. Przykładowo 16-12-08r udzieliłem pożyczki na okres 15 dni czyli powinno być do 31-12-08r. System wyznaczył go na 01-01-09r. Niby jeden dzeń w tym przypadku ale zdarza się że jest to 3 lub 4 dni.
16-12-2008, 05:47 PM
http://www.finansowo.pl/profil/115241

Duzy blad. Gosc nie ma 18 lat. Dlaczego?
Po pierwsze: wpis w profilu
Po drugie: chodzi do II klasy LO, a z tego co napisal nie wynika, ze siedzial dwa lata w jednej klasie. Polecam dokladniej go przetrzepac
17-12-2008, 04:07 AM
koner napisał(a):http://www.finansowo.pl/profil/115241

Po drugie: chodzi do II klasy LO, a z tego co napisal nie wynika, ze siedzial dwa lata w jednej klasie. Polecam dokladniej go przetrzepac

no to błąd bo sprawdzałem 12 razy i to coś u was na serwerze bo nie zewnętrzny matrix czasami tak jest nie z winy czyjejś.

a blad jaki jest od sierpnia to w jak jest "dane do przelewu" poniżej wyślij wiadomość to przekierowuje do własnego profilu i tyle z wysyłania to jak nie wiecie gdzie to Screen wrzucę ale mi się nie chce ^^
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-12-2008, 06:16 PM
no i ciekaw jestem co finansowo zrobilo w sprawie uzytkownika wiejar. Jak na razie to nie widze zadnych efektow
17-12-2008, 07:29 PM
Ja zgłaszam błąd - brak windykacji sądowej.
21-12-2008, 06:25 PM
Bardzo mi przykro to stwierdzic, ale jednak musze. Finansowo nie robi totalnie nic, aby przeciwdzialac korzystaniu z kont przez osoby, ktore nie spelniaja regulaminu. 5 dni temu podalem nick uzytkownika, ktory nie ukonczyl 18 lat, jednak oni nie zrobili nic! Uzytkownik ma nadal ten sam opis, ten sam wiek. Świadczy to jednoznacznie na niekorzysc finansowo. Polecam zastanowic sie kilka razy przed zainwestowaniem pieniedzy, bo jak widac obsluga nie czyni zadnych krokow, aby zabezpieczyc nasza forse.
22-12-2008, 08:01 AM
W profilu - przy ustawieniach powiadamiania SMS mam ustawione godziny 8:00 - 22:00.
Tylko, że jakoś to średnio działa bo w dniu 20/12/2008 dostałem SMS'a o godzinie 23:58
I nie była to sprawa długo idącego SMS'a. Został po prostu o tej godzinie wysłany.
22-12-2008, 11:16 AM
palusyo napisał(a):
koner napisał(a):http://www.finansowo.pl/profil/115241

no to błąd bo sprawdzałem 12 razy i to coś u was na serwerze bo nie zewnętrzny matrix czasami tak jest nie z winy czyjejś.

a blad jaki jest od sierpnia to w jak jest "dane do przelewu" poniżej wyślij wiadomość to przekierowuje do własnego profilu i tyle z wysyłania to jak nie wiecie gdzie to Screen wrzucę ale mi się nie chce ^^

Wrzuć bo niestety ciężko się interpretuje Twoją wypowiedź...
22-12-2008, 11:41 AM
@ nexow

sprawdzimy to

@ koner

zajmiemy sie ta sprawą dziś.

@ nikon

staramy sie zlokalizować błąd.

PS do wszystkich : my tez mamy weekend Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm