Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
Zgłaszam błąd

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgłaszam błąd
23-12-2008, 12:03 AM
RE: Zgłaszam błąd
Podczas upojenia alkoholowego znalazłem błądzikTongue w sekcji FAQ w punkcie 14 zapomnieliście wspomnieć o pożyczce na 3 miesiąceBig GrinBig GrinBig Grin

I owoc żywota Twojego je ZUS.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-12-2008, 02:27 PM
Dlaczego na finansowo można dziś brać pożyczki na 29% skoro stopa lombardowa od dziś to 6,5 % ? Max pożyczka powinna być 26% w skali roku. Kokos już wprowadził zmiany.
24-12-2008, 06:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-12-2008 06:21 PM przez palusyo.)
[Obrazek: finanblad.jpg]

Pożyczki/zaległe spłaty/wyślij wiadomość/mamy pecha xD
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-12-2008, 02:59 PM
@ all

Weryfikacja jest prowadzona dość sprawnie tak więc nie ma obawy o małoletnich naciągaczy.

Smsy są już zgłoszone do działu IT

@palusyo

Już raz prosiłem o wyraźną wymowę ...
28-12-2008, 10:28 AM
Może to głupi pomysł ale Ci "nowi" powinni mieć jakiś maly prog co do pożyczki.

Przykładowo do 10 komentarzy nie wiecej jak xxx zł do 20 nie wiecej jak xxx
itd...Widać dość dokładnie że sporo oszustów się na finansowo.pl pojawiło w ostatnim czasie...Windykacja jest nieskuteczna a jesli to powoli...Zastanawiam sie nad otworzeniem własnej grupy szybkiego reagowania naturalnie z rejestrami itd...Tylko że prawo fajnie ogranicza windykatorów.Nie przeraza nikogo pisemko poczta przyslane w ktorym znajdzie NAKAZ splaty zadłuzenia czy cos w tym rodzaju.
Trzeba by w jakiś inny sposób windykować.

"Wystarczająca liczba przyglądających się oczu sprawia, że wszystkie Nasze błędy stają się banalne"
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-12-2008, 11:57 AM
@ zawor

1 - nie ten temat
2- już to przerabialismy, niedlugo będziemy to wprowadzać.

Pozdraiwamy,
01-01-2009, 09:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-01-2009 09:37 PM przez abaradus.)
jaki jest limit?
podobno 10 tys.
03-01-2009, 11:17 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2009 11:26 AM przez Nikon.)
Do Zespołu Finansowo.pl
Ponownie ten sam problem z zegarem spłaty pożyczki tzn. 02-01-09 r udzieliłem pożyczki na okres 7 dni czyli powinno być ( spłata ) do 09-01-09 r. System zaś wyznaczył go na 12-01-09 r.
05-01-2009, 03:29 PM
Sprawdzimy oba zgłoszenia.

Pozdrawiamy,
Zespół Finansowo.pl
09-01-2009, 08:41 AM
Jakieś trzy tygodnie temu zgłaszałem, że SMS'y z powiadomieniami są wysyłane bez uwzględnienia ograniczeń ustawionych w profilu (poza wyznaczonymi godzinami).

Niestety znów są z tym jakieś problemy - wczoraj dostałem powiadomienie ok północy (a wg ustawień nie powinienem ich dostawać po 22:00).
Poza tym wczoraj były chyba jeszcze inne problemy z tymi powiadomieniami, ponieważ w części z nich nie dostałem wtedy gdy powinienem - tylko przyszły hurtem popołudniu (co chwila dostawałem wtedy SMS'y z powiadomieniami do zdarzeń które miały miejsce nawet parę godzin wcześniej).
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm