Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
[uzytkownik] Odip

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[uzytkownik] Odip
29-12-2008, 05:02 PM
[uzytkownik] Odip
No i stalo sie. Telefon wylaczony, na emaile nie odpowiada. Pod kreska jeszcze dzisiaj 7600, ale juz jutro 8700. Zero kontaktu, zero dobrych checi. Obiecanki-cacanki, ze splaci 29-30 to sciema, bo ani jedna pozyczka nie odznaczona.

http://www.finansowo.pl/profil/544330

Kto oprocz mnie wtopil? :-) Osobiscie bylem pozytywnie nastawiony po splacie kilku pozyczek i udzielilem kolejnych. Po drugie nie mial tez takiego zadluzenia na krotkie terminy. Jednym slowem wtopa. Proponuje szybka interwencje, zeby sprawa nie przyschla :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2008, 10:47 PM
RE: [uzytkownik] Odip
Odip pisze:

wszystkie splaty zostana uregulowane po weekendzie swiatecznym.
29-30.12.
spoznienie bedzie wynosilo wiec maksymalnie 5 dni robocznych.
wiecej informacji droga e-mailowa.
ureguluje oczywiscie wszystkie odsetki + dodam od siebie dodatkowe zadosc uczynienie.
za opoznienie z gory przepraszam.
prosze wstrzymac sie do tego czasu z wystawieniem komentarzy.

Także jest jeszcze szansaSmile
30-12-2008, 01:16 AM
a od kiedy mbank ma przerwe świąteczną w przelewach wew?
30-12-2008, 01:20 AM
fulbi napisał(a):Odip pisze:

wszystkie splaty zostana uregulowane po weekendzie swiatecznym.
29-30.12.

Także jest jeszcze szansaSmile

NIE MA SZANSY. Za długo obserwuję wszystkie portale żebym w to uwierzył. 96 na 100 ludzi jadącym na limicie 10 000 zł po prostu wpadło w pętle kredytową

Co więcej, większość z ludzi pożyczających na finansowo zarabia 700-2000 zł. (szacuję że ponad 90%) NIKT normalny zarabiając powyżej nie będzie pożyczał i oferował bonusy po kilkaset procent w skali rocznej. Najdroższa karta kredytowa tyle nie kosztuje. Oprocentowanie na kk wynosi 16-20%, a ktoś chce mi wmówić, że on pożycza na 35% i inwestuje osiągając zysk.

Sam wielokrotnie pożyczałem i inwestowałem różne kwoty z różnym oprocentowaniem, nie wierzyłem jak niektórzy pisali na początku, że na tych portalach będzie wysyp ludzi z "historią". Teraz przejrzałem na oczy...

Aspic, człowiek w którego wierzyłem, a który po prostu się przeliczył. Niestety większość z obecnych dłużników tak skończy.

Idea pożyczek bezpośrednich dopiero raczkuje i ciągle się rozwija. Niestety przez długi czas będzie przeszkadzała nam "nasza mentalność".

DO INWESOTRÓW: Pamiętajcie że bonusy to tylko liczby i nie przeliczajcie ich na zysk dopóki nie zobaczycie ich na swoim koncie, zresztą mniej zachłanności, więcej kalkulacji.

Niejednokrotnie dostawałem propozycję: pożyczka 50% w skali roku, raz nawet inwestor ośmielił się napisać, że "pożycza tylko powyżej 100%"(!)

ROZWIĄZANIE: Wziąć kalkulator w dłoń, zrobić obliczenia na chłodno, zaciągnąć pasa, a przy tym się nie zajechać.
30-12-2008, 09:08 AM
Przepraszam że wtrące się w wątek ale to po częsci też sami PD zespuli PB pisząc nie jednokrotnie że pożycza ale za określony procentowo Bonus.
Sam wielokrotnie potrzbowałem akle jeszcze mi na mysl nie przyszło aby w akcie desperacji oferowac pócz odsetek 50% ponad to....to jest czyste samobójstwo i skakanie z mostu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-12-2008, 11:23 AM
Osobiscie pozyczylem, bo wierzylem, ze gosc zbiera na cos konkretnego - jak twierdzil - chcial ruszyc z wlasnym magazynem. Jeszcze raz powtarzam, ze nie sa winni ci, ktorzy pozyczali kiedy nie mial wielkiego zadluzenia i nie zaciagal nowych pozyczek zaraz po splacie starych. Najwieksza wine ponosza ci, ktorzy brali udzial w aukcjach wystawianych zaraz po splacie wczesniejszych. Jesli ma sie zadluzenie 9000 zl i wystawia aukcje z 10% bonusem na 15 dni to juz cos jest nie tak.
30-12-2008, 04:00 PM
ja mu pozyczylem kilka razy na poczatku jego 'kariery' i nie bylo zadnych problemow, ale jak zobaczylem ze ciagle ma zaciagniete 10k PLN to zwatpilem...
gdyby byly jakies problemy to podpowiem wam, ze pod adresem podanym przy przelewach [czy tez z jakims podobnym numerem ulicy...] ktos z czlonkow jego rodziny ma warsztat, tam bedziecie mieli przynajmniej stacjonarne telefony, i w razie czego rozmowe z ojcem [czy tez kims innym kto sie tym zajmuje...]
ale ogolnie widze ze sie logowal nawet dzis, wiec moze nie bedzie tak zle...

a tak z innej beczki... zdaje sie ze rodzice maja obowiazek utrzymania dziecka do 25roku zycia, czy w takim wypadku nie maja tez czasem obowiazku wyciagniecia ich z dlugow?
30-12-2008, 04:37 PM
odip napisał(a):witam,
z przykroscia stwierdzam, ze moj reklamodawca wyczerpal juz budzet na ten miesiac.
a to na nim opieralems swoje inwestycje i mozliwosci splaty.
stracilem wiec plynnosc finansowa.
znajduje sie w ciezkiej sytuacji, gdzie obecnie ratuje mnie tylko rodzina.
zeby jak najszybciej splacic zaciagniete pozyczki, bede musial pozyczyc kwote od swoich bliskich.
byc moze niektorzy z Panstwa podjeli juz pewne kroki prawne w celu odzyskania swoich pozyczek.
niestety, w chwili obecnej nie dysponuje kwota pozwalajace na wszystkie splaty.
potrzebuje mniej wiecej 14 dni na splacenie pozyczek z ubieglego tygodnia, jak rowniez z nadchodzacego.
pozyczki beda splacane od tych najwiekszych (rzedu 1500-2000).
nie jestem na dzien dzisiejszy nic wiecej zrobic, jak tylko zapewnic, ze do dnia 12.01.2008 wszystkie pozyczki zostana uregulowane.
moja ewidentna wina jest pozyczanie pieniedzy na tak krotki okres, dodatkowo z duzym bonusem.
a kiedy reklamodawca oznajmil mi ta zla informacje, wszystko sie posypalo...

pozdrawiam,
Piotr Olszewski
Odip/finansowo

cos takiego mi przyslal, tak wiec czekam jeszcze do 12.01, i ide pozniej na policje, niech oni go scigaja. Dostanie grzywne albo prace spoleczne to mu sie odwidzi nieodpowiedzialne myslenie.
30-12-2008, 09:13 PM
Cheyou napisał(a):ja mu pozyczylem kilka razy na poczatku jego 'kariery' i nie bylo zadnych problemow, ale jak zobaczylem ze ciagle ma zaciagniete 10k PLN to zwatpilem...
gdyby byly jakies problemy to podpowiem wam, ze pod adresem podanym przy przelewach [czy tez z jakims podobnym numerem ulicy...] ktos z czlonkow jego rodziny ma warsztat, tam bedziecie mieli przynajmniej stacjonarne telefony, i w razie czego rozmowe z ojcem [czy tez kims innym kto sie tym zajmuje...]
ale ogolnie widze ze sie logowal nawet dzis, wiec moze nie bedzie tak zle...

a tak z innej beczki... zdaje sie ze rodzice maja obowiazek utrzymania dziecka do 25roku zycia, czy w takim wypadku nie maja tez czasem obowiazku wyciagniecia ich z dlugow?

Wlasnie rozwazam czy nie zadzwonic do rodzinki i zapytac czy znaja sytuacje syna skoro tak twierdzi. Nie chodzi mi tutaj zeby byc jakims natretem, tylko moze oni mu wytlumacza, ze pozyczki to ZŁO, szczegolnie te na wysoki procent i na krotki czas.

Z drugiej strony nie wiem czy jest sens czekac do 12.01. Skoro nie ma teraz, to czy bedzie mial za dwa tygodnie? Watpliwe, jednak nie wykluczam. Chodzi o to zeby za dwa tygodnie nie okazalo sie, ze do chlopaka nie ma zadnego kontaktu, a rodzice sie wycfania i beda udawac, ze nie znaja takiej osoby. Mysle, ze jesli interweniowac to lepiej od razu.
02-01-2009, 11:33 AM
chyba rodzice sie wzieli za niego
sprzedaje na allegro:
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=677376

opis na profilu na finansowo:
Cytat:Dzis w godzinach popoludniowych zostana uregulowane WSZYSTKIE splaty z odsetkami.
Niestety, bez bonusow.
Osoby posiadajace konto w mBanku otrzymaja swoje pieniadze natychmiast, osoby z innych bankow - do wieczora badz do jutra poludnia.
Prosze o wystawienie jakiegokolwiek komentarza, abym mogl swobodnie zamknac konto na Finansowo.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm