Odpowiedz 
Tryb drzewa | Tryb normalny
!!! STRAJK OD 14 LUTY DO 14 MARZEC !!!

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09-02-2009, 03:49 PM
Witam wszystkich hazardzistów serwisu finansowo.

Na początku chciałem zaznaczyć iż w serwisie goldenline wywiązała już się dyskusja na temat strajku inwestorów na finansowo.pl, podaję link: http://www.goldenline.pl/forum/inwestorz...-pl/738346

Decyzja o strajku jest spowodowana brakiem zainteresowania ze strony twórców serwisu robienia czegokolwiek w celu lepszej identyfikacji pożyczkobiorców. Nie podjęto również żadnych działań w celu ograniczenia możliwości zaciągania pożyczek w serwisie (tak jak to ma miejsce w kokos.pl). Głośne zapowiedzi o zmianie firmy windykacyjnej również popadły w zapomnienie.

Co da strajk?
Tak jak w dyskusji na goldenline, główną zaletą strajku będzie to, że w ciągu miesiąca odpadną osoby, które zaciągają pożyczki pomimo tego, że wiedzą, iż nie będą miały możliwości ich spłat. Czyli takie które biorą pożyczki w celu ich przejedzenia a nie faktycznych i pewnych inwestycji.
Runą tzw. "kominy" osób które zaciągają pożyczki na spłatę innych pożyczek. Dzięki temu zmniejszymy swoje straty, gdyż będziemy im pożyczać jeszcze więcej.
Może wtedy władze finansowo przejrzą na oczy i zdają sobie sprawę z tego, że strata pieniędzy przez inwestorów to także ich strata i zaczną jakieś działania w celu poprawy wizerunku serwisu.

Jakie są zagrożenia spowodowane przez strajk?
Nie ma większych zagrożeń niż działanie finansowo.pl w obecnej formie...

Proszę wypowiedzieć się na ten temat, ale tylko osoby które aktywnie inwestują na finansowo, najlepiej przy wypowiedzi jest podać link do profilu. Oczekuję wyłącznie postów NA TEMAT I DO RZECZY.

Padł pomysł aby strajk zacząć dnia 14 lutego i trwał miesiąc, z powodu symbolicznej daty. W opisie każdy użytkownik miałby specjalny tekst informujący o strajku.
!TA AKCJA OCZYśCI FINANSOWO!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2009, 04:44 PM
RE: !!! STRAJK OD 14 LUTY DO 14 MARZEC !!!
Z tgo co wiem to grupa na GL jest zamkniętaSmile a co do strajku to może jest to dobry pomysł aby oczyścić atmosferę na finansowo i wstrząsnąć ludźmi, którzy odpowiadają za ten projekt!
09-02-2009, 05:15 PM
Popieram. Dobry pomysł, strajk mógłby trwać nawet 3 miesiące, dla pewności Wink
Ale uważam, że jest trochę nierealny... Cóż z tego, że kilkunastu może tak zrobi, skoro inni, a zwłaszcza nowi - NIE i będą oni budować kominy...oczywiście w nieświadomości chyba.
Jaki macie realny pomysł na to, by rzeczywiście strajk był wykonywany, a nie tylko "mówiony" przez większość?
09-02-2009, 05:56 PM
Grupa zamknięta, ale można do niej dołączyć bez problemu, wystarczy kliknąć i poczekać chwilę na zatwierdzenie.
09-02-2009, 05:57 PM
Kaśka napisał(a):Popieram. Dobry pomysł, strajk mógłby trwać nawet 3 miesiące, dla pewności Wink
Ale uważam, że jest trochę nierealny... Cóż z tego, że kilkunastu może tak zrobi, skoro inni, a zwłaszcza nowi - NIE i będą oni budować kominy...oczywiście w nieświadomości chyba.
Jaki macie realny pomysł na to, by rzeczywiście strajk był wykonywany, a nie tylko "mówiony" przez większość?

Właśnie dlatego trzeba to rozreklamować jak najbardziej wśród pożyczkodawców. Każdy z nas zna kilku użytkowników udzielających pożyczek, można tego linka im przesłać i zawsze ktos wiecej wie...
09-02-2009, 06:02 PM
Jestem za, ale ciężko będzie każdego przekonać i poinformować.
09-02-2009, 06:06 PM
sposób jest prosty:
Wchodzimy na naszych znajomych,-> patrzymy kto ma komentarze za udzielanie pożyczek-> i wpisujemy informację, oraz link do tego tematu na forum-> ja już zaczynam...
09-02-2009, 06:35 PM
Witam,

Ukłony dla pomysłodawcy.
Świetny pomysł.

--
pozdrawiam
robert m.
09-02-2009, 07:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2009 07:45 PM przez she-fu.)
Ja już powysyłałem wszystkim znajomym pożyczkodawcą, a Państwo??
09-02-2009, 07:47 PM
mi się podoba ale chyba z podobną inicjatywą wyszli na forum minnetto Smile - ale tam to wogóle cisza i upadek i nikt się tym nie zainteresował

przykro mi stwierdzić ale nie nakłoni się wszystkich użytkowników Sad sępy na BONUSY zawsze sie znajdą
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | SocLen.pl - forum social lending | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Doradztwo finansowe dla firm